Audi zľavové kupóny 2021

Iba originál vám zaistí najvyššie možné zachovanie hodnoty vozidla. Rozhodnite sa pre bezpečnosť bez kompromisov - vysoká kvalita, optimálna funkčnosť, rozmerová presnosť a dlhá životnosť.

Prémiová ponuka Audi

Buďte súčasťou progresu
Naštartujte svoj osobný progres s prémiovou ponukou na všetky modely Audi.

#cestahore

Audi feat. Pil C uvádzajú road movie #cestahore.
Pozrite si, ako môže vyzerať cesta za úspechom. V 5-dielnom mini seriáli vás raper Pil C za volantom nového Audi A3 Sportback prevezie tou svojou.

Audi bonus na výbavu

Vyberte si svoje nové Audi a získajte jedinečný bonus v hodnote až do 19 000 € na výbavu podľa vlastného výberu a navyše služby Audi Servis Plus.

Náš profesionálny Audi Servis

Vaša cesta pokračuje – s Audi Servis.
Či už musíte riadiť rodinu alebo firmu, jedna vec vás vždy obmedzuje - čas. Preto je v prípade servisu vášho vozidla o to dôležitejšie, aby ste boli čo najskôr opäť plne mobilní.

6-ročný Audi Servis Plus

Nedovoľte, aby vaše auto skončilo v nesprávnych rukách. K štandardným trom rokom Audi grátis servisu môžete výhodne získať ďalšie 3 roky autorizovaného servisu navyše. Čaká vás tak 6 rokov/160 000 km bezstarostnej jazdy, počas ktorých sa o vaše auto postará náš profesionálny značkový servis.

Originálna autobatéria Audi

Jedna z najdôležitejších elektrických súčiastok vozidla. Originálna štartovacia batéria Audi vďaka svojej konštrukcii, použitým materiálom a najmodernejším technológiám prináša výhody vysokej spoľahlivosti, dlhej životnosti, nekompromisnej bezpečnosti a absolútnej bezúdržbovosti.