Akcie Audi

Oslňujúca autosalónová ponuka Audi

Získajte výstavný bonus až 7 500 €! Pri príležitosti 28. ročníka bratislavského autosalónu sme pre vás pripravili špeciálnu limitovanú ponuku na vozidlá Audi A4, A5, Q2, Q5 a Q7 s extra cenovým zvýhodnením a bohatou výbavou. Využite výstavný bonus až do výšky 7 500 € a k tomu navyše 3-ročný grátis servis, 3-ročnú záruku a garanciu mobility.

Audi šeková knižka

Aj v roku 2018 vám značka Audi prináša povinné čítanie pre vaše vozidlo. Najhodnotnejšia knižka vo vašej knižnici.

6-ročný Audi Servis Plus

Nedovoľte, aby vaše auto skončilo v nesprávnych rukách. K štandardným trom rokom Audi grátis servisu môžete výhodne získať ďalšie 3 roky autorizovaného servisu navyše. Čaká vás tak 6 rokov/160 000 km bezstarostnej jazdy, počas ktorých sa o vaše auto postará náš profesionálny značkový servis.

Audi Operatívny lízing

Využite výhodnú ponuku pre firmy, živnostníkov aj súkromné osoby a získajte nové Audi výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Znamená to, že po celý čas trvania operatívneho lízingu jazdíte bez starostí a dodatočných nákladov na údržbu vozidla. Využite najvýhodnejšiu ponuku v prémiovom segmente a vstúpte do sveta Audi.

Audi Carcheck

Chcete si vychutnať bezproblémovú jazdu a užiť si vaše Audi? Doprajte mu profesionálnu starostlivosť a objednajte sa na Audi CarCheck v Moris Slovakia.