Ponuky finacovania Audi

Spoznajte možnosti financovania vášho nového Audi pre firmy, živnostníkov aj súkromné osoby a získajte nové Audi výhodnejšie ako kedykoľvek predtým.

Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? S financovaním vozidiel Audi vám veľmi radi pomôžeme. Spoľahnite sa na Značkové financovanie Audi od Volkswagen Financial Services! 

Naše vozidlá poznáme najlepšie, a preto vám pri ich financovaní dokážeme pripraviť naozaj výhodné podmienky. Záleží nám na tom, aby ste si auto nielen pohodlne vybrali, ale ho aj v pohode splatili. Preto vám garantujeme výšku splátok počas celého zmluvného obdobia. V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej SR a Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou, a ste dokonale chránený.

financovanie NEXT

Financovanie NEXT

ĎALŠIA výhodná cesta k novému autu. VWFS NEXT je nové výhodné financovanie, ktoré vám ponúka rozličné možnosti.. Rozhodnite sa pred ukončením zmluvy, či si auto odkúpite, vymeníte ho za nové, alebo vrátite. 
Prečítajte si o tomto produkte viac, alebo sa obráťte sa našich predajcov.

audi financovanie

Všetko vybavíte priamo u predajcu

Finančné produkty ponúkame ako autorizovaný predajca automobilov koncernu Volkswagen na Slovensku. Vyškolený špecialista s Vami vypracuje ponuku priamo v predajni na základe vašich potrieb a možností.

audi financovanie

Splácate tak, ako potrebujete

Chápeme, že každý klient je iný. Preto sme vytvorili flexibilný systém, ktorý vám umožní nastaviť si výšku akontácie a dĺžku splácania podľa vašich možností.

Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia