Ponuky finacovania Audi

Spoznajte možnosti financovania vášho nového Audi pre firmy, živnostníkov aj súkromné osoby a získajte nové Audi výhodnejšie ako kedykoľvek predtým.

Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? S financovaním vozidiel Audi vám veľmi radi pomôžeme. Spoľahnite sa na Značkové financovanie Audi od Volkswagen Financial Services! 

Naše vozidlá poznáme najlepšie, a preto vám pri ich financovaní dokážeme pripraviť naozaj výhodné podmienky. Záleží nám na tom, aby ste si auto nielen pohodlne vybrali, ale ho aj v pohode splatili. Preto vám garantujeme výšku splátok počas celého zmluvného obdobia. V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej SR a Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou, a ste dokonale chránený.

financovanie NEXT

Financovanie NEXT

ĎALŠIA výhodná cesta k novému autu. VWFS NEXT je nové výhodné financovanie, ktoré vám ponúka rozličné možnosti.. Rozhodnite sa pred ukončením zmluvy, či si auto odkúpite, vymeníte ho za nové, alebo vrátite. 
Prečítajte si o tomto produkte viac, alebo sa obráťte sa našich predajcov.

Audi Majstrovská ponuka

Audi Majstrovská ponuka s úrokom 2,49 % a bez poplatkov s individuálnym poistením

Financujte vaše nové vozidlo s úrokom 2,49 % a bez spracovateľských poplatkov. Platí pre produkt „klasický“ úver/kredit na nové vozidlá, pre fyzické aj právnické osoby.

Akcia platí len na ponuku nových vozidiel Audi Majstrovský bonus (nie skladové vozidlá) nakonfigurovaných od 1. 1. 2021.

 

Audi Majstrovská ponuka

Audi Majstrovská ponuka s úrokom 0 % a bez poplatkov s poistením v splátkach

Jazdite s radosťou s vaším novým Audi s úrokom 0 % a bez poplatkov. Platí pre produkt „klasický“ úver/kredit na nové vozidlá.

Akcia platí len na ponuku nových vozidiel Audi Majstrovský bonus (nie skladové vozidlá) nakonfigurovaných od 1. 1. 2021.

 

 

audi operatívny lizing

Audi Operatívny lízing

Využite výhodnú ponuku pre firmy, živnostníkov aj súkromné osoby a získajte nové Audi výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Znamená to, že po celý čas trvania operatívneho lízingu jazdíte bez starostí a dodatočných nákladov na údržbu vozidla.
Využite najvýhodnejšiu ponuku v prémiovom segmente a vstúpte do sveta Audi. 

S autom nemáte, okrem mesačnej splátky za prenájom a tankovania, žiadne výdavky.

audi operatívny lizing pre biznis

Operatívny lízing pre Váš biznis.
Ponuka šitá na mieru

Využite ponuku šitú na mieru a dajte vášmu biznisu novú dynamiku s prémiovými modelmi Audi. S našim operatívnym lízingom navrhnutým podľa vašich potrieb jazdíte bez starostí a dodatočných nákladov na údržbu vozidla.

Vstúpiť do prestížneho sveta Audi je teraz výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. 

 

audi financovanie

Všetko vybavíte priamo u predajcu

Finančné produkty ponúkame ako autorizovaný predajca automobilov koncernu Volkswagen na Slovensku. Vyškolený špecialista s Vami vypracuje ponuku priamo v predajni na základe vašich potrieb a možností.

audi financovanie

Splácate tak, ako potrebujete

Chápeme, že každý klient je iný. Preto sme vytvorili flexibilný systém, ktorý vám umožní nastaviť si výšku akontácie a dĺžku splácania podľa vašich možností.

Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia