Kariéra

Naštartujte svoju kariéru a pridajte sa k nášmu tímu.

Aktuálne voľné pozície:

NÁKUPCA A PREDAJCA JAZDENÝCH VOZIDIEL

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:  plný úväzok

Plat:  od 800 až do 1900 € v závislosti od výkonu

Vzdelanie:  stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské I. stupňa

Požadovaná prax:  1 r.

Vodičský preukaz:  B

Termín nástupu:  ihneď, dátum ukončenia výberového konania 31.01.2022

Miesto výkonu:  Košice IV

Náplň práce

  •  starostlivosť o zákazníka, komunikácia so zákazníkom
  •  starostlivosť o marketingovú databázu a pravidelné zasielanie newsletterov
  •  správa a starostlivosť o databázu zákazníkov
  •  telefonická komunikácia so zákazníkmi
  •  aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov / akvizícia
  •  predaj nových vozidiel a originálneho príslušenstva
  •  udržiavanie kontaktov s existujúcimi zákazníkmi
  •  vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie a analýza potrieb zákazníka
  •  zodpovednosť za plnenie plánov predaja
  •  spätné kontaktovanie zákazníka
  •  vypracovanie ponuky financovania a poistenia nového vozidla
  •  výkup a predaj jazdených vozidiel
  •  prezentácia nových vozidiel
  •  uzatváranie leasingových a poistných zmlúv
  •  vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom nových vozidiel
  •  vypracovávanie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
  •  vytváranie predajných a marketingových stratégií
  •  zodpovednosť za plnenie obchodného mesačného / ročného plánu
  •  analýza a spracovávanie dopytov vrátane identifikácie potrieb v celom rozsahu
  •  realizovanie predvádzacích jázd
  •  informovanie o aktuálnych akciách predaja a servisných služieb
  •  aktualizácia databázy zákazníkov a vozidiel
  •  správa vozového parku
  •  vybavovanie telefonických hovorov a mailovej korešpondencie
  •  komunikácia s dodávateľmi
  •  spracovanie evidencie, prehľadov a tabuliek, práca v exceli
  •  spracovávanie faktúr
  •  úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti a ich marketingová podpora

Osobnostné predpoklady

  •  spoľahlivosť
  •  flexibilita
  •  pracovné nasadenie
  •  pracovitosť
  •  záujem o prácu v oblasti automobilov
  •  záujem o prácu so zákazníkom
  •  iniciatívnosť
  •  lojalita
  •  príjemné vystupovanie
  •  ochota učiť sa a pracovať na sebe
  •  profesionálne správanie
  •  etické správanie
  •  kreativita
  •  schopnosť pracovať v tíme
  •  vzťah k automobilom
  •  profesionalita
  •  ochota sa vzdelávať
  •  chuť pracovať
  •  znalosť motorových vozidiel
  •  organizačné schopnosti
  •  cieľavedomosť
  •  asertivita
  •  empatia
  •  schopnosť zadefinovať si priority
  •  samostatnosť pri riešení úloh
  •  zmysel pre poriadok a čistotu
  •  absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
  •  schopnosť pracovať v kolektíve

Ponúkame

  •  pracovné zázemie
  •  práca v mladom kolektíve
  •  odborné / certifikované / produktové školenia
  •  firemné akcie, teambuilding aktivity
  •  individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
  •  práca v stabilnej spoločnosti
  •  motivujúce finančné ohodnotenie
  •  certifikácia
  •  zamestnanecké zľavy na vybrané produkty a služby
  •  príjemné pracovné prostredie
  •  prístup k aktuálnym novinkám zo sveta automobilizmu
  •  školenia na rozvoj predajných zručností
  •  zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  •  zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  •  prehlbovanie kvalifikácie formou školení
  •  vianočný večierok
  •  príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie
  •  kvalitne vybavené pracovné prostredie
  •  prácu v prosperujúcej a rozvíjajúcej sa firme
  •  motivačný odmeňovací systém
  •  možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja

Požadované zručnosti

  •  komunikačné zručnosti
  •  argumentačné zručnosti
  •  vysoké pracovné nasadenie
  •  aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  •  orientácia na riešenie potrieb zákazníka
  •  schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov
  •  prezentačné zručnosti
  •  orientácia v modeloch a výbavách vozidiel
  •  predajné zručnosti
  •  rozvinutá PC gramotnosť
  •  prehľad na automobilovom trhu

Jazykové znalosti

  •  Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

  •  Fakturácia - základy

Počítačové znalosti

  •  Microsoft Excel - pokročilý
  •  Microsoft Outlook - pokročilý
  •  Microsoft PowerPoint - základy
  •  Microsoft Word - pokročilý

Hlavnou podmienkou pozvania na výberové konanie je aktívna znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom (minimálne úroveň B2).

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Svoj životopis a motivačný list spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov zašlite na emailovú adresu  personal@moris.sk

Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!

PRACOVNÍK NÁHRADNEJ MOBILITY

Plat:  od 980 €

Požadovaná prax:  vhodné pre absolventa

Náplň práce

  •  dodržiavanie postupov a iné činnosti podľa pokynov vedúceho servisu
  •  iné činnosti podľa pokynov nadriadeného
  •  spolupráca so servisnými poradcami
  •  dodržiavanie pracovných postupov a kvality vykonanej práce
  •  príjem motorových vozidiel do servisu
  •  vstupná a výstupná kontrola vozidiel
  •  zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
  •  práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA
  •  vystavovanie faktúr za vykonané opravy

  •  pozitívny prístup k ľuďom
  •  pozitívny prístup k práci
  •  odborný prístup k práci

Ponúkame

  •  odmena pri pracovných / osobných jubileách
  •  profesijný rast
  •  používanie najnovších technológii
  •  práca na pracovné zmeny
  •  práca v modernom predajno - servisnom centre
  •  odborné školenia
  •  pracovné oblečenie

  •  Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
  •  Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Svoj životopis spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov zašlite na emailovú adresu  personal@moris.sk

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.