Kariéra

Naštartujte svoju kariéru a pridajte sa k nášmu tímu.

Aktuálne voľné pozície:

LAKOVAČ

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:  plný úväzok

Plat:  od od 1400 € v závislosti od výkonu

Vzdelanie:  stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax:  vhodné pre absolventa

Vodičský preukaz:  B

Termín nástupu:  ihneď, dátum ukončenia výberového konania 30.06.2022

Miesto výkonu:  Košice IV

Náplň práce

  •  dodržiavanie postupov a iné činnosti podľa pokynov vedúceho servisu
  •  iné činnosti podľa pokynov nadriadeného
  •  pomocné prípravné práce pre autolakýrnika
  •  dodržiavanie pracovných postupov a kvality vykonanej práce
  •  zápis vykonanej práce do servisnej zákazky
  •  zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
  •  dolešťovanie po lakovaní
  •  identifikácia rôznych druhov náterov a laku
  •  miešanie a aplikácie základnej a povrchovej farby
  •  príprava dielcov na lakovanie
  •  práca so striekacou pištoľou
  •  práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA
  •  príprava vozidiel na lakovanie (brúsenie, tmelenie, lepenie)

Osobnostné predpoklady

  •  pracovné nasadenie
  •  absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
  •  schopnosť pracovať v tíme
  •  odborný prístup k práci
  •  chuť pracovať

Ponúkame

  •  práca v mladom kolektíve
  •  práca v stabilnej spoločnosti
  •  odborné / certifikované / produktové školenia
  •  príjemný kolektív
  •  zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  •  zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  •  firemné oblečenie
  •  príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie
  •  kvalitne vybavené pracovné prostredie
  •  prácu v prosperujúcej a rozvíjajúcej sa firme
  •  motivačný odmeňovací systém
  •  možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja

Požadované zručnosti

  •  manuálna zručnosť
  •  dôslednosť pri práci
  •  znalosť v oblasti lakovania

Ak máte reprezentatívne vystupovanie a záujem pracovať v spoľahlivej, modernej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu, pošlite nám životopis s fotkou a my Vás radi privítame na osobnom pohovore. Vodičský preukaz "B" je nevyhnutnosťou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!

Ak chcete pracovať v našej spoločnosti, svoj životopis spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov zašlite na emailovú adresu  personal@moris.sk

Máte záujem pracovať v našej spoločnosti, ale nemáme akutát otvorenú pre Vás vhodnú pozíciu? Dajte nám o sebe vedieť.