Nabíjacia stanica pre elektromobil

Elektromobilita s Moris Slovakia. Využite našu nabíjaciu stanicu pre elektromobily.
Nabíjacia stanica elektromobil

Nabíjacia stanica sa nachádza v areáli Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach a je k dispozícii 24 hodín denne 7 dni v týždni.

 

Pred prvým využitím našej nabíjacej stanice si musíte nainštalovať mobilnú aplikáciu ChargeCore.

Súradnice ENS:48.700261, 21.249654 

Platba v Elektro nabíjacej stanici je možná len prostredníctvom karty RFiD, ktorú si môžete zakúpiť v pokladniach showroomov Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach.

Chargecore

Stiahnite si zadarmo aplikáciu ChargeCore pre iPhone

Stiahnuť v AppStore

Stiahnite si zadarmo aplikáciu ChargeCore pre Android

Stiahnuť v Google Play

Návod na používanie nabíjacej stanice pre elektromobil Moris

  1. Stiahnite si z App Store/Android Store aplikáciu: Chargecore.
  2. Nainštalujte si aplikáciu do mobilu a po prvom spustení je potrebné v sekcii cez Creative account vyplniť požadované údaje.
  3. Vyplňte kontaktný e-mail, adresu, heslo a ďalšie údaje, ktoré sú potrebné vyplniť pre správne fungovanie aplikácie. Je potrebné si poskytnuté prihlasovacie údaje a heslo zapamätať.
  4. Prostredníctvom sekcie SEND uveďte e-mailovu adresu, ktorá bude zaevidovaná v systéme Chargecore a po stlačení SEND do 1 minúty je potrebné zadať vygenerovaný unikátny kód, ktorý Vám bude doručený na uvedenú e-mailovú adresu. Následne kliknite na ikonu Prihlásiť sa. V prípade neúspešného zadania kódu, postup opakujte.
  5. Po úspešnej registrácií, je potrebné telefonicky / e-mailom oznámiť registráciu administrátorovi (ladislav.cunderlik@moris.sk), ktorý pridelí zadanú e-mailovú adresu do systému a zaeviduje e-mail užívateľa.
  6. Po uhradení minimálneho kreditu 20€ s dph, vystavenou faktúrou v pokladni alebo u prijímacieho technika spoločnosti Moris Slovakia s.r.o. bude stanovený kredit pripísaný do 10 min na RFiD kartu v čase medzi 7:00-15:00 hod v pracovných dňoch.
  7. Limit na karte si zákazník overí cez mobilnú aplikáciu Chargecore v sekcii Account / My card. (Dobitie kreditu je možné skontrolovať aj cez čítačku kariet keď je prístupná).
  8. Mobilnú aplikáciu je možné využívať bez fyzického použitia RFiD karty cez scann mobilu (prostredné zelené tlačidlo v aplikácií).
  9. Ďalej postupujte podľa inštrukcií uvedených na nabíjacej stanici.