Audi Gebrauchtwagen :plus

Audi Gebrauchtwagen :plus - to je unikátny systém predaja takmer nových manažérskych vozidiel s minimálnym množstvom najazdených kilometrov za skvelú cenu.

Výnimočné jazdené vozidlá, spoľahlivo overené a s garanciou technického stavu aj servisnej histórie - to sú vozidlá z ponuky Audi Gebrauchtwagen :plus. Objavte najširšiu ponuku overených jazdených Audi na trhu - takmer 6 000 Audi zo štyroch rôznych zdrojov. Každé predávané vozidlo musí prejsť dôkladnou kontrolou technického stavu. Náročný kontrolný proces je zavŕšený 110-bodovou kontrolou a vy tým získavate istotu, že vami vybrané vozidlo je vo vynikajúcom stave.

Všetky predvádzacie a služobné vozidlá z Audi AG sú dovážané priamo z Nemecka. Vozidlá boli prvýkrát registrované v Nemecku v Audi AG, alebo v niektorej zo spolupracujúcich spoločností. Ku každému dovezenému Audi je v Nemecku vypracovaný znalecký posudok nezávislým znalcom. Následne vozidlá na Slovensku prejdú viacerými kontrolami na overenie a zaistenie bezchybného technického stavu.

Pri kúpe vám zabezpečíme všetky potrebné náležitosti pre bezproblémové prihlásenie na Slovensku (úradný preklad dokumentov, odhlásenie vozidla v Nemecku, slovenskú palubnú literatúru a povinnú výbavu zodpovedajúcu požiadavkám slovenskej legislatívy).

Výhody vozidiel Audi Gebrautchtwagen :plus

  • všetky predávané automobily sú vo vynikajúcom stave a prešli detailnou kontrolou
  • kompletná servisná história
  • vozidlo môžete získať až so 45 % zľavou oproti cene nového Audi
  • na všetky vozidlá je poskytovaná Audi predĺžená záruka do 3 rokov / 90.000 km alebo 5 rokov / 100.000 km od dňa prvého prihlásenia
  • väčšina vozidiel patrí medzi najžiadanejšie modely na trhu
  • možnosť využiť atraktívne formy financovania
  • doživotná garancia Audi mobility

Pri výbere toho vášho Audi vám ochotne pomôžeme v našej prevádzke na Alejovej 4 v Košiciach, ponuku vozidiel značky Audi nájdete taktiež online