Starostlivosť o vozidlo po zime

10. február 2021
|
Lukáš Fedorko
Zima je obdobím, kedy každé auto na cestách čiastočne trpí. A nie je to len nízkou kvalitou vozoviek, ale aj samotným počasím. Mínusové teploty, sneh, voda, posypová soľ či kamienky na cestách a iný štýl jazdy. Toto všetko vášmu auto počas zimy neprospieva, preto je prechod zo zimného obdobia na jarné veľmi dôležitý. A akú starostlivosť vaše auto na jar vlastne potrebuje?

ŠKODA Octavia RS s pohonom plug-in hybrid

24. november 2020
|
Lukáš Fedorko
Všetko po starom. Z exteriéru ide o klasiku RS, z interiéru tiež dýcha klasický duch týchto modelov. Avšak nová ŠKODA Octavia RS iV pri lepšom pohľade ponúka oveľa viac, ako jej predchodca.

Nová Audi A3 Sportback je športovejšia

3. november 2020
|
Lukáš Fedorko
Atrojka od Audi je stálicou na trhu a fanúšikovia tejto úspešnej značky každoročne čakajú, čo nové pre nich dizajnéri a konštruktéri vymyslia. Tento rok je Audi A3 Sportback naozaj vítaným osviežením, ktoré rozvíri naše cesty.

4 tipy ako jazdiť v hmle

20. október 2020
|
Lukáš Fedorko
Príchod jesene často predznamenáva aj príchod hmly. Jazdenie v hmle je určite situáciou, počas ktorej treba byť obozretný. Dnes vám prinášame 4 tipy, vďaka ktorým bude vaša cesta hmlou bezpečná a komfortná.

Škoda Enyaq iV – budúcnosť na cestách

22. september 2020
|
Lukáš Fedorko
ŠKODA opäť zabára svoje prsty do budúcnosti a predstavuje najnovšie elektrické SUV – ŠKODA Enyaq iV. Spoločnosť jednoznačne dáva najavo, že sa nezľakne ani takýchto vozidiel a trh, ktorý sa pomaly ale isto rozbieha, chce ovládnuť. Iba nedávno predstavila svoje historicky prvé elektrické SUV vozidlo. Pozrime sa na model Enyaq iV zbližša.

ŠKODA CITIGOe iV - prvý elektromobil

1. september 2020
|
Lukáš Fedorko
Elektromobily budú v budúcnosti ovládať trh a aj preto každá automobilka usilovne pracuje na svojich e-vozidlách. Výnimkou nie je ani ŠKODA, ktorá prichádza s modelom CITIGOe. Ide o prvý elektromobil tejto značky, ktorá je v našich končinách veľmi obľúbená.

Audi e-tron otvára dvere do budúcnosti

18. august 2020
|
Lukáš Fedorko
Začiatok nových technológií býva vždy kostrbatý. Bolo to tak s parným strojom, s lietadlami, vozidlami a aj elektrickými autami. Rok po roku sa však všetko zlepšuje – od samotnej technológie až po dizajn. Audi e-tron v tomto smere napreduje priam dokonalo a otvára dvere do budúcnosti, ktorá už nie je až taká kostrbatá. Táto novinka spája top technológie s úžasným dizajnom. Veď posúďte sami.

Audi RS5 - nadčasová moderna

4. august 2020
|
Lucia Cuperová
Modely RS od značky Audi patria každoročne k najdiskutovanejším vozidlám. Nemôžeme sa diviť – tieto modely sú populárne, obľúbené a tvoria obrovskú časť predajov Audi. Nová päťka nie je v tomto ohľade výnimkou a možno už aj vy ste o nej pár slov prehodili. Poďme sa na ňu pozrieť bližšie – pretože rečí o dobrých autách nikdy nie je dosť.

ŠKODA Octavia 4. generácie zvnútra

14. júl 2020
|
Lucia Cuperová
Dizajnéri spoločnosti ŠKODA sú známi tým, že sa nezameriavajú do detailov iba na exteriér. Veľmi veľa času venujú aj návrhu interiéru vozidiel. A je to vidno! Ako vyzerá nová ŠKODA Octavia 4. generácie zvnútra? Na to sa pozrieme dnes.