Moris Cup Jahodná 2019 sa konať nebude

10. apríl 2019
|
Lukáš Fedorko
Pre fanúšikov motoršportu prichádza smutná správa. Z relevantných dôvodov sa organizátori automobilových pretekov do vrchu Moris Cup Jahodná 2019 rozhodli podujatie zrušiť. Preteky sa mali uskutočniť v termíne od 24.-26. mája 2019 na kopci Jahodná.

Nová ŠKODA Scala

9. apríl 2019
|
Lukáš Fedorko
Simply clever, virtuálny kokpit, infotainment systémy. Tieto slovné spojenia sú novým jazykom, ktorým koncern ŠKODA komunikuje. Asistenčné systémy zdvihnú nielen úroveň komfortu vozidla, ale vytvoria aj technologický skok spojený s efektívnymi riešeniami. A je skutočne Scala tým vozidlom, ktorému patrí status novej krvi?

Jazdenky

8. apríl 2019
|
Lukáš Fedorko
Autobazáre mali na Slovensku vždy svoje stabilné postavenie a krivka predaja ojazdených áut sa vždy držala vysoko. Jazdenky si na svoje prišli aj počas uplynulých rokov a výnimkou nebol ani rok 2018. Zaujímavým zistením je fakt, že Slováci často siahajú po ojazdených drahších modeloch s luxusnejšou výbavou.

Ako bezpečne jazdiť na snehu

8. január 2019
|
Lukáš Fedorko
Zimné ročné obdobie sa na Slovensku v posledných dekádach stalo nevyspytateľným. Počasie si často robí, čo chce a neraz nás nemilo zaskočí. V cestnej premávke je bezpečnosť vždy na mieste, no ak je vozovka pokrytá ľadom alebo snehom, platí to dvojnásobne. Ako teda jazdiť bezpečne na snehu? Ktoré pravidlá by mal šofér dodržiavať?