Ako pripraviť svoje vozidlo na jeseň

10. september 2019
|
Lukáš Fedorko
Každé ročné obdobie so sebou prináša nielen zmenu počasia, ale aj individuálnu prípravu nášho vozidla. V lete je starostlivosť o auto iná ako v zime. A aj jeseň si vyžaduje svoju osobitú prípravu a starostlivosť tak, aby to naše vozidlo prežilo v zdraví a bez ujmy. Kontrola auta ešte pred úplným vypuknutím jesene je preto veľmi dôležitá – a v tomto článku si ju rozoberieme podrobnejšie.

Nové Audi Q7

20. august 2019
|
Lukáš Fedorko
Nové AUDI Q7 môže hrdo nosiť svoje meno. Vďaka novému facelift-u opäť ponúka fanúšikom tejto značky len to najlepšie. Modernizovaný model je tak symbiózou dizajnu a funkčnosti na najvyššej možnej úrovni.

ŠKODA Superb Scout

30. júl 2019
|
Lukáš Fedorko
Už v predošlom článku sme sa venovali novej ŠKODA Superb. Výrobca však rozhodne nezaháľa a svojim fanúšikom ponúka nový model Scout. Čo nám tento model ponúkne a v čom je rozdielny? To sa dozviete v tomto článku.

Nové Audi A6 Allroad Quattro

18. jún 2019
|
Lukáš Fedorko
Už prvý pohľad na nové Audi A6 Allroad Quattro je dychberúci. Magický. Nadčasový. Neopakovateľný. Novinka z dielne Audi je jednoznačne najuniverzálnejším modelom z rady A6. Nová generácia sa snaží kupujúcim ponúknuť ešte o čosi viac. Poďme si teda nový Allroad predstaviť.

Nový Superb

28. máj 2019
|
Lukáš Fedorko
Nedávno bol predstavený nový, zmodernizovaný model obľúbených vozidiel ŠKODA Superb a pre milovníkov tejto značky priniesol hneď niekoľko lahodných, elegantných noviniek.

Ako pripraviť vozidlo pred dovolenkou

7. máj 2019
|
Lukáš Fedorko
Čas dovoleniek sa čoraz rýchlejšie blíži. Všetci si tých niekoľko dní spájame s pokojom, oddychom, ideálne bez akéhokoľvek stresu. Pokiaľ sa však rozhodnete na dovolenku vycestovať vlastným autom, isté riziko problémov existuje vždy. Ako sa im vyhnúť? V tomto článku vám prezradíme, ako pripraviť vozidlo pred dovolenkou tak, aby z cestovania nebol strastiplný boj.

Nová ŠKODA Kamiq

16. apríl 2019
|
Lukáš Fedorko
ŠKODA Kamiq je novinkou, ktorú sme nedávno mohli vidieť aj na bratislavskom autosalóne. A naozaj tam pôsobila ako príjemný letný vánok, ktorý má potenciál zaujať masy. Poďme sa na Kamiq pozrieť zblízka.

Starostlivosť o vozidlo po zime

26. marec 2019
|
Lukáš Fedorko
Zima je obdobím, kedy každé auto na cestách čiastočne trpí. A nie je to len nízkou kvalitou vozoviek, ale aj samotným počasím. Mínusové teploty, sneh, voda, posypová soľ či kamienky na cestách a iný štýl jazdy. Toto všetko vášmu auto počas zimy neprospieva, preto je prechod zo zimného obdobia na jarné veľmi dôležitý. A akú starostlivosť vaše auto na jar vlastne potrebuje?

Moris Cup Jahodná 2019 sa konať nebude

5. marec 2019
|
Lukáš Fedorko
Pre fanúšikov motoršportu prichádza smutná správa. Z relevantných dôvodov sa organizátori automobilových pretekov do vrchu Moris Cup Jahodná 2019 rozhodli podujatie zrušiť. Preteky sa mali uskutočniť v termíne od 24.-26. mája 2019 na kopci Jahodná.

Nová ŠKODA Scala

19. február 2019
|
Lukáš Fedorko
Simply clever, virtuálny kokpit, infotainment systémy. Tieto slovné spojenia sú novým jazykom, ktorým koncern ŠKODA komunikuje. Asistenčné systémy zdvihnú nielen úroveň komfortu vozidla, ale vytvoria aj technologický skok spojený s efektívnymi riešeniami. A je skutočne Scala tým vozidlom, ktorému patrí status novej krvi?