Audi RS Q8 - strop stropov

2. jún 2020
|
Lukáš Fedorko
Nové Audi RS Q8 je dynamické, svieže, silné. Všetko od dizajnu cez interiér až po výbavu je jednoducho strop. Myslíme, že v zahraničí, ale aj u nás doma, bude toto vozidlo kráľom ciest. Presvedčte sa sami.

Audi RS Q3 - klasika alebo Sportback?

5. máj 2020
|
Lukáš Fedorko
Nové Audi RS Q3 v klasickom prevedení, ale aj v prevedení Sportback nasadzuje latku naozaj vysoko. Veď už iba nový 5-valec 2,5 TFSI je zmenou, ktorá zdvihne tep všetkým fanúšikom tejto značky. Jedno je isté – ak siahnete po tomto modeli, máte vyhraté.

Ako ostať doma a zabaviť sa

7. apríl 2020
|
Lukáš Fedorko
Aj nám už chýbajú výlety za dobrodružstvami. No ostávame zodpovedne doma a prinášame vám zopár tipov ako zatočiť s nudou. #ostandoma #skodariskovat

ŠKODA Octavia 4. generácie - vyššie a vyššie

7. január 2020
|
Lukáš Fedorko
Octavia je obľúbeným modelom nielen výrobcov ŠKODA, ale aj fanúšikov tejto značky. Preto chcú „oktávku“ vývojári stále vylepšovať a mieriť tak vyššie a vyššie. Podarilo sa im to aj so štvrtou generáciou tohto modelu?

Audi RS7 Sportback – drsné a výkonné

23. december 2019
|
Lukáš Fedorko
Jednou z vlajkových lodí spoločnosti Audi budú v roku 2020 aj modely RS7. Nečudo – stačí sa na ne pozrieť a každý milovník áut zatúži mať doma aspoň jeden model. Potom sa pozriete pod kapotu a BUM! – je to ešte lepšie. Nové Audi RS7 Sportback je drsné a výkonné.

Audi RS6 Avant – rodinný športiak?

3. december 2019
|
Lukáš Fedorko
Ako navrhnúť auto tak, aby ostala koza celá aj vlk sýty? Tak, aby ste si nemuseli vybrať buď čierne alebo biele. Niečo medzi, niečo, čo spája všetko. V Audi sa im to podarilo! Dokázali spojiť rodinné kombi so športovým autom. A všetci sú spokojní.

ŠKODA Scala Monte Carlo – športovejšia novinka

12. november 2019
|
Lukáš Fedorko
ŠKODA Scala je už prakticky zabehnutým modelom tejto značky, ktorá je v našich končinách veľmi obľúbená. Na to, aby výrobca vzdal hold svojej súťažnej športovej histórií, sa rozhodol o vynovený model s luxusným názvom – Monte Carlo. Znie to dobre, no bude to tak aj vyzerať? A v čom je od svojho základu iný?

Audi A1 Citycarver – naozajstná mestská socha

22. október 2019
|
Lukáš Fedorko
Vozidlá do urban prostredia sa začínajú tešiť čoraz väčšej a väčšej obľube. To využívajú aj výrobcovia po celom svete. Audi chce modelom A1 Citycarver nastaviť trend v automobiloch určených pre mesto. Podarí sa im to?