eMobilita v Moris Slovakia

10. máj 2021
|
Lucia Chovan
Pripravili sme „rýchlokurz“ do elektromobility. Elektromobil stále nie je ideálnou voľbou pre každého. Sme však presvedčení, že existuje široká škála vodičov, pre ktorých má práve elektrifikovaný automobil množstvo nesporných výhod.

Ako ostať doma a zabaviť sa

17. marec 2021
|
Lukáš Fedorko
Aj nám už chýbajú výlety za dobrodružstvami. Ostávame zodpovedne doma a prinášame vám zopár tipov ako zatočiť s nudou. #ostandoma #skodariskovat

Starostlivosť o vozidlo po zime

10. február 2021
|
Lukáš Fedorko
Zima je obdobím, kedy každé auto na cestách čiastočne trpí. A nie je to len nízkou kvalitou vozoviek, ale aj samotným počasím. Mínusové teploty, sneh, voda, posypová soľ či kamienky na cestách a iný štýl jazdy. Toto všetko vášmu auto počas zimy neprospieva, preto je prechod zo zimného obdobia na jarné veľmi dôležitý. A akú starostlivosť vaše auto na jar vlastne potrebuje?

Škoda Octavia RS s pohonom plug-in hybrid

24. november 2020
|
Lukáš Fedorko
Všetko po starom. Z exteriéru ide o klasiku RS, z interiéru tiež dýcha klasický duch týchto modelov. Avšak nová Škoda Octavia RS iV pri lepšom pohľade ponúka oveľa viac, ako jej predchodca.

Nová Audi A3 Sportback je športovejšia

3. november 2020
|
Lukáš Fedorko
Atrojka od Audi je stálicou na trhu a fanúšikovia tejto úspešnej značky každoročne čakajú, čo nové pre nich dizajnéri a konštruktéri vymyslia. Tento rok je Audi A3 Sportback naozaj vítaným osviežením, ktoré rozvíri naše cesty.

4 tipy ako jazdiť v hmle

20. október 2020
|
Lukáš Fedorko
Príchod jesene často predznamenáva aj príchod hmly. Jazdenie v hmle je určite situáciou, počas ktorej treba byť obozretný. Dnes vám prinášame 4 tipy, vďaka ktorým bude vaša cesta hmlou bezpečná a komfortná.

Škoda Enyaq iV – budúcnosť na cestách

22. september 2020
|
Lukáš Fedorko
ŠKODA opäť zabára svoje prsty do budúcnosti a predstavuje najnovšie elektrické SUV – ŠKODA Enyaq iV. Spoločnosť jednoznačne dáva najavo, že sa nezľakne ani takýchto vozidiel a trh, ktorý sa pomaly ale isto rozbieha, chce ovládnuť. Iba nedávno predstavila svoje historicky prvé elektrické SUV vozidlo. Pozrime sa na model Enyaq iV zbližša.

Škoda CITIGOe iV - prvý elektromobil

1. september 2020
|
Lukáš Fedorko
Elektromobily budú v budúcnosti ovládať trh a aj preto každá automobilka usilovne pracuje na svojich e-vozidlách. Výnimkou nie je ani Škoda, ktorá prichádza s modelom CITIGOe. Ide o prvý elektromobil tejto značky, ktorá je v našich končinách veľmi obľúbená.