ŠKODA Octavia 4. generácie - vyššie a vyššie

7. január 2020
|
Lukáš Fedorko
Octavia je obľúbeným modelom nielen výrobcov ŠKODA, ale aj fanúšikov tejto značky. Preto chcú „oktávku“ vývojári stále vylepšovať a mieriť tak vyššie a vyššie. Podarilo sa im to aj so štvrtou generáciou tohto modelu?

Audi RS7 Sportback – drsné a výkonné

23. december 2019
|
Lukáš Fedorko
Jednou z vlajkových lodí spoločnosti Audi budú v roku 2020 aj modely RS7. Nečudo – stačí sa na ne pozrieť a každý milovník áut zatúži mať doma aspoň jeden model. Potom sa pozriete pod kapotu a BUM! – je to ešte lepšie. Nové Audi RS7 Sportback je drsné a výkonné.

Audi RS6 Avant – rodinný športiak?

3. december 2019
|
Lukáš Fedorko
Ako navrhnúť auto tak, aby ostala koza celá aj vlk sýty? Tak, aby ste si nemuseli vybrať buď čierne alebo biele. Niečo medzi, niečo, čo spája všetko. V Audi sa im to podarilo! Dokázali spojiť rodinné kombi so športovým autom. A všetci sú spokojní.

ŠKODA Scala Monte Carlo – športovejšia novinka

12. november 2019
|
Lukáš Fedorko
ŠKODA Scala je už prakticky zabehnutým modelom tejto značky, ktorá je v našich končinách veľmi obľúbená. Na to, aby výrobca vzdal hold svojej súťažnej športovej histórií, sa rozhodol o vynovený model s luxusným názvom – Monte Carlo. Znie to dobre, no bude to tak aj vyzerať? A v čom je od svojho základu iný?

Audi A1 Citycarver – naozajstná mestská socha

22. október 2019
|
Lukáš Fedorko
Vozidlá do urban prostredia sa začínajú tešiť čoraz väčšej a väčšej obľube. To využívajú aj výrobcovia po celom svete. Audi chce modelom A1 Citycarver nastaviť trend v automobiloch určených pre mesto. Podarí sa im to?

Ako pripraviť svoje vozidlo na jeseň

10. september 2019
|
Lukáš Fedorko
Každé ročné obdobie so sebou prináša nielen zmenu počasia, ale aj individuálnu prípravu nášho vozidla. V lete je starostlivosť o auto iná ako v zime. A aj jeseň si vyžaduje svoju osobitú prípravu a starostlivosť tak, aby to naše vozidlo prežilo v zdraví a bez ujmy. Kontrola auta ešte pred úplným vypuknutím jesene je preto veľmi dôležitá – a v tomto článku si ju rozoberieme podrobnejšie.

Nové Audi Q7

20. august 2019
|
Lukáš Fedorko
Nové AUDI Q7 môže hrdo nosiť svoje meno. Vďaka novému facelift-u opäť ponúka fanúšikom tejto značky len to najlepšie. Modernizovaný model je tak symbiózou dizajnu a funkčnosti na najvyššej možnej úrovni.