Audi RS5 - nadčasová moderna

4. august 2020
|
Lucia Cuperová
Modely RS od značky Audi patria každoročne k najdiskutovanejším vozidlám. Nemôžeme sa diviť – tieto modely sú populárne, obľúbené a tvoria obrovskú časť predajov Audi. Nová päťka nie je v tomto ohľade výnimkou a možno už aj vy ste o nej pár slov prehodili. Poďme sa na ňu pozrieť bližšie – pretože rečí o dobrých autách nikdy nie je dosť.

ŠKODA Octavia 4. generácie zvnútra

14. júl 2020
|
Lucia Cuperová
Dizajnéri spoločnosti ŠKODA sú známi tým, že sa nezameriavajú do detailov iba na exteriér. Veľmi veľa času venujú aj návrhu interiéru vozidiel. A je to vidno! Ako vyzerá nová ŠKODA Octavia 4. generácie zvnútra? Na to sa pozrieme dnes.

Audi A4 Limuzína - prestížna hračka pre náročných

23. jún 2020
|
Lukáš Fedorko
Audi A4 v limuzínovom prevedení je synonymom prestíže, komfortu a luxusu na štyroch kolesách. Svoje miesto na cestách si rozhodne zastane, a to nielen z hľadiska jej elegantného dizajnu, ale aj jazdných vlastností a vybavenia pod kapotou. Poďme sa na Audi A4 Limuzína pozrieť zbližša.

Audi RS Q8 - strop stropov

2. jún 2020
|
Lukáš Fedorko
Nové Audi RS Q8 je dynamické, svieže, silné. Všetko od dizajnu cez interiér až po výbavu je jednoducho strop. Myslíme, že v zahraničí, ale aj u nás doma, bude toto vozidlo kráľom ciest. Presvedčte sa sami.

Audi RS Q3 - klasika alebo Sportback?

5. máj 2020
|
Lukáš Fedorko
Nové Audi RS Q3 v klasickom prevedení, ale aj v prevedení Sportback nasadzuje latku naozaj vysoko. Veď už iba nový 5-valec 2,5 TFSI je zmenou, ktorá zdvihne tep všetkým fanúšikom tejto značky. Jedno je isté – ak siahnete po tomto modeli, máte vyhraté.

Ako ostať doma a zabaviť sa

7. apríl 2020
|
Lukáš Fedorko
Aj nám už chýbajú výlety za dobrodružstvami. No ostávame zodpovedne doma a prinášame vám zopár tipov ako zatočiť s nudou. #ostandoma #skodariskovat

ŠKODA Octavia 4. generácie - vyššie a vyššie

7. január 2020
|
Lukáš Fedorko
Octavia je obľúbeným modelom nielen výrobcov ŠKODA, ale aj fanúšikov tejto značky. Preto chcú „oktávku“ vývojári stále vylepšovať a mieriť tak vyššie a vyššie. Podarilo sa im to aj so štvrtou generáciou tohto modelu?

Audi RS7 Sportback – drsné a výkonné

23. december 2019
|
Lukáš Fedorko
Jednou z vlajkových lodí spoločnosti Audi budú v roku 2020 aj modely RS7. Nečudo – stačí sa na ne pozrieť a každý milovník áut zatúži mať doma aspoň jeden model. Potom sa pozriete pod kapotu a BUM! – je to ešte lepšie. Nové Audi RS7 Sportback je drsné a výkonné.