O nás

Spoločnosť Moris Slovakia s.r.o. je autorizovaný predajca a servisný partner značiek Audi a ŠKODA a autorizovaný servisný partner značiek Volkswagen, SEAT a Volkswagen-úžitkové vozidlá.

Okrem predaja nových vozidiel firma prevádzkuje aj predajňu jazdených vozidiel Moris Plus a je jedným z najvýraznejších hráčov na slovenskom trhu v rámci Audi Gebrauchtwagen :plus, predaja jazdených manažérskych vozidiel značky Audi.

Autosalón Moris Slovakia s.r.o. bol otvorený v apríli 2007. Dva showroomy značiek Audi a ŠKODA, servisné priestory s moderným, unikátnym technologickým vybavením a celková rozloha takmer 6 000 m2 ho radia k jedným z najnovších a najmodernejších na Slovensku. Vo februári 2008 spoločnosť získala po prvýkrát certifikát kvality podľa ISO 9001, v roku 2018 bola úspešne recertifikovaná na ISO 9001:2015 pre značky Audi, ŠKODA, SEAT, Volkswagen a Volkswagen - úžitkové vozidlá; v novembri 2011 spoločnosť získala certifikát 14001:2004 a v roku 2017 certifikát ISO 14001:2015. V roku 2015 bola zrealizovaná prestavba showroomu ŠKODA s cieľom zvýšenia komfortu a kvality obsluhy zákazníka. Spoločnosť v roku 2016 získala certifikát ŠKODA – Špecialista na opravy po nehode a stala sa tým jedným z iba troch certifikovaných partnerov pre lakovnícke a karosárske práce v rámci Slovenska.

V súčasnosti firma zamestnáva viac ako osemdesiat kvalifikovaných odborníkov s ročným predajom viac ako 500 vozidiel, pričom servis vybaví minimálne 1 500 servisných zákaziek mesačne.

Moris Slovakia s.r.o. so sídlom v meste Košice je spoločnosťou s výrazným celoslovenským pôsobením.

K činnostiam firmy sa dlhodobo zaraďuje podpora športových podujatí, z ktorých najvýznamnejším bol v minulosti Moris Cup Jahodná, medzinárodné preteky automobilov do vrchu. Medzi ďalšie aktivity spoločnosti patrí v súčasnosti podpora hokejových klubov HC Košice, Crow Aréna a Liba Academy. Dôležitou firemnou prioritou je budovanie pozitívneho vzťahu k športu u detí a mladých ľudí – či už u nádejných mladých automobilových pretekárov alebo formou podpory športovej škôlky, patronátu nad medzinárodnými pretekmi v horskej cyklistike Moris XC, ale aj pomocou pri organizácii športových a vzdelávacích podujatí v mestských častiach Košíc.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať kvalitné a spoľahlivé služby v oblasti predaja a servisu vozidiel, pričom uplatňujeme zásady kvality, ochrany životného prostredia a bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci: