O nás

Spoločnosť Moris Slovakia s.r.o. je autorizovaný predajca a servisný partner značiek Audi a Škoda a autorizovaný servisný partner značiek Volkswagen, SEAT a Volkswagen-úžitkové vozidlá.

Okrem predaja nových vozidiel sa zaoberáme predajom a výkupom jazdených vozidiel Moris Plus a sme jedným z najvýraznejších hráčov na slovenskom trhu v rámci Audi Gebrauchtwagen :plus, predaja jazdených manažérskych vozidiel značky Audi.

Autosalón Moris Slovakia s.r.o. bol otvorený v apríli 2007. Dva showroomy značiek Audi a Škoda, servisné priestory s moderným, unikátnym technologickým vybavením a celková rozloha takmer 6 000 m2 ho radia k jedným z najnovších a najmodernejších na Slovensku. V roku 2015 spoločnosť realizovala kompletnú prestavbu showroomu značky Škoda s cieľom zvýšenia komfortu a kvality obsluhy svojich zákazníkov.

Vo februári 2008 spoločnosť získala po prvý krát certifikát kvality podľa normy ISO 9001 čím deklarovala splnenie všetkých požiadaviek, ktoré táto norma požaduje. Následne v ďalších rokoch spoločnosť deklarovala splnenie všetkých požiadaviek podľa normy ISO 14001 a v roku 2020 aj normy ISO 45001. V roku 2016 sa spoločnosť zaradila medzi poskytovateľov servisných služieb, ktorí získali certifikát Špecialistu na opravy po nehode a stala sa tým jedným z mála certifikovaných partnerov pre lakovnícke a karosárske práce v rámci Slovenska.

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 80 kvalifikovaných odborníkov s ročným predajom viac ako 500 vozidiel a s množstvom spokojných zákazníkov v oblasti servisu, ktorých vie napočítať na niekoľko tisíc.

K činnostiam firmy sa dlhodobo zaraďuje podpora športových podujatí, z ktorých najvýznamnejším bol v minulosti Moris Cup Jahodná, medzinárodné preteky automobilov do vrchu. Medzi ďalšie aktivity spoločnosti patrí v súčasnosti podpora hokejových klubov HC Košice, Crow Aréna a Liba Academy. Dôležitou firemnou prioritou je budovanie pozitívneho vzťahu k športu u detí a mladých ľudí – či už u nádejných mladých automobilových pretekárov alebo formou podpory športovej škôlky, patronátu nad medzinárodnými pretekmi v horskej cyklistike Moris XC, ale aj pomocou pri organizácii športových a vzdelávacích podujatí v mestských častiach Košíc.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať kvalitné a spoľahlivé služby v oblasti predaja a servisu vozidiel, pričom uplatňujeme zásady kvality, ochrany životného prostredia a bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci: