Horúca letná ponuka Audi

Leto s Audi bude poriadne horúce, využite limitovanú ponuku skladových modelov s bonusom až do výšky 31 771 € a vyberte si svoje nové Audi ešte dnes.

Ponuka skladových vozidiel Audi - Apríl 2019

Získajte skladové vozidlá za výnimočné ceny. Špeciálna ponuka platí na všetky skladové modely Audi záväzne objednané najneskôr do 30.4.2019 alebo do vypredania zásob. Cenové bonusy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami Audi. Získajte svoje nové vozidlo Audi s cenovým zvýhodnením až do 32 %.

Audi Majstrovský bonus až do výšky 8 000 Eur

Užívajte si majstrovstvá sveta v alpskom lyžovaní s Audi Majstrovským bonusom. Audi je hrdým partnerom Petry Vlhovej a preto vám pri príležitosti majstrovstiev sveta v alpskom lyžovaní prinášame na vybrané modely Audi Majstrovský bonus až do výšky 8 000 eur. Bonus je predĺžený až do 30. 4. 2019.

Ponuka skladových vozidiel Audi

Získajte skladové vozidlá za výnimočné ceny. Špeciálna ponuka platí na všetky skladové modely Audi záväzne objednané najneskôr do 31.3.2019 alebo do vypredania zásob. Cenové bonusy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami Audi. Získajte svoje nové vozidlo Audi s cenovým zvýhodnením až do 35 %.

Servisná akcia Audi Jar/Leto 2019

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je nevyhnutná pravidelná údržba.