Ponuka financovania Škoda

Značkové financovanie Škoda
Ponuka financovania Škoda

Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? S financovaním vozidiel Škoda vám veľmi radi pomôžeme. Spoľahnite sa na originálne financovanie Škoda Financie od Volkswagen Financial Services! Kto iný by vám mohol ponúknuť výhodnejšie financovanie ako my?

Financovaniu našich vozidiel rozumieme najlepšie, a preto vám aj ponúkneme najvýhodnejšie podmienky. Navyše všetko prispôsobíme presne podľa vašim požiadaviek a možností. Záleží len na vás: rozhodnite sa pre počiatočnú akontáciu, určite si mesačné splátky a dĺžku zmluvy.

VÝHODY NÁŠHO FINANCOVANIA

Ak sa rozhodnete svoje nové auto financovať prostredníctvom našich služieb, okrem výhodných podmienok získate aj rad ďalších výhod:

  • Flexibilný úver na dobu 6 až 72 mesiacov sa prispôsobí presne podľa vašich možností
  • Poistenie v jednom balíku s financovaním - v splátke máte výhodné zákonné a havarijné poistenie
  • Všetko vybavíte priamo u predajcu
  • Poistenie finančnej straty pri krádeži alebo totálnej škode automaticky v splátkach - vrátime vám 100% ceny vozidla
  • Garantovaná výška splátok
  • Ako náš klient máte k dispozícii právneho asistenta
  • Úver môžete kedykoľvek splatiť

AKO ZÍSKAŤ NOVÉ AUTO?

Vyberte si ktorýkoľvek z našich modelov a my vám pomôžeme s jeho jednoduchých a výhodným zafinancovaním. Stačí, ak sa rozhodnete pre niektorý z nasledujúcich finančných produktov.

škoda bez starosti

Škoda Bez Starostí

Užívajte si každý deň bezstarostné cestovanie s dlhodobým prenájmom auta Škoda Bez Starostí. Mesačne platíte stále rovnakú sumu, v ktorej máte prenájom auta s kompletným poistením, servisnými úkonmi, sezónne pneumatiky vrátane ich prezutia a uskladnenia. Vy len tankujete a o všetko ostatné sa postaráme my. Prečítajte si o tomto produkte viac, alebo sa obráťte sa našich predajcov.

Ponuka financovania Škoda

Na Rovinu 

Jednáme s vami na rovinu, preto sú aj podmienky nášho nového finančného produktu naozaj jednoduché a prehľadné. Po úvodnej akontácii bez spracovateľského poplatku už iba uhrádzate pravidelnú mesačnú splátku s nízkym úrokom  a poistenie. Financovanie je vhodné pre fyzické aj právnické osoby. Zmluvu môžete uzatvoriť na 36 - 72 mesiacov. Pre Superb, Kodiaq a Citigo iV 36 alebo 48 mesiacov.

Všetko Vám vysvetlia naši predajcovia.

Ponuka financovania Škoda

Financovanie Na Mieru 

Využite naše nové flexibilné financovanie, ktoré sa vám prispôsobí doslova na mieru. Na začiatku si stačí vybrať vhodnú akontáciu od 10 % a dobu splácania. Následne sa môžete podľa svojich aktuálnych možností sami rozhodnúť, či doplatíte poslednú splátku a vozidlo si necháte, alebo ho radšej vymeníte za úplne nové. 

Ponuka financovania Škoda

Financovanie na tretiny

Platí pre vozidlá Škoda Citigoe iV, Fabia, Fabia Combi, Scala, Octavia, Kamiq, Karoq, Kodiaq a Superb.

Vopred uhradíte iba dohodnutú časť obstarávacej ceny, jednu tretinu. Pri splatnosti nasledujúcich častí - vždy po roku - sa môžete rozhodnúť pre rozloženie zvyšnej časti do pravidelných mesačných splátok.

Počas trvania zmluvy platíte v pravidelných mesačných splátkach poistenie a úrok.

Ponuka financovania Škoda

Financovanie na štvrtiny

Platí pre vozidlá Škoda Citigoe iV, Fabia, Fabia Combi, Scala, Octavia, Kamiq, Karoq, Kodiaq a Superb.

Vopred uhradíte iba dohodnutú časť obstarávacej ceny, jednu štvrtinu. Pri splatnosti nasledujúcich častí - vždy po roku - sa môžete rozhodnúť pre rozloženie zvyšnej časti do pravidelných mesačných splátok.

Počas trvania zmluvy platíte v pravidelných mesačných splátkach poistenie a úrok.

KRYJEME VÁM CHRBÁT

V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou a ste dokonale chránený.

Priamo v autosalóne tak vybavíte všetko: vyberiete si vozidlo, podľa svojich možností určíte výšku vopred uhradenej časti kúpnej ceny vozidla (akontácia), dobu splácania, podpíšete úverovú zmluvu a vozidlo poistíte. Šetríme tak váš čas aj vaše peniaze.

Tieto finančné produkty poskytujeme vo forme Škoda Kredit určenom pre podnikateľov alebo ako Škoda Úver - spotrebiteľský úver pre súkromné osoby.

S ohľadom na neustále meniaci sa finančný trh a podmienky financovania, konzultujte prosím ponuku s našimi predajcami Škoda. Všetky údaje o financovaní uvedené na tejto stránke sú iba orientačné a môžu sa meniť na základe aktuálnych podmienok spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné Služby Slovensko s.r.o.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať