Šeková knižka ŠKODA 2021

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás. Ak vlastníte vozidlo ŠKODA, prvý raz zaevidované do 31.12.2017, je ŠEKOVÁ KNIŽKA PLNÁ ZLIAV 2021 určená práve vám! Ponúkame vám cenovo zvýhodnené ŠKODA Originálne dielce, ktoré zaručia vašu bezpečnú jazdu.

Zimné pneumatiky ŠKODA

Vyberte si z našej širokej ponuky kompletných zimných kolies Škoda navrhnutých presne pre váš model vozidla.

UŽÍVAJTE SI AJ VY 5 ROKOV POHODY

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám ŠKODA. 5 rokov pohody to je 5-ročná Záruka, výhodné financovanie*
a k tomu na výber 5-ročný servis, bohatá výbava Paket Plus, alebo si urobte radosť a vyberte si z nášho ŠKODA originálneho príslušenstva
ako strešný nosič, detskú sedačku alebo iný doplnok v hodnote do 690 €.

Pneumatiky a Pneugarancia

Vaša bezstarostná jazda. Už sa nemusíte báť výtlkov, klincov ani obrubníkov.
K pneumatikám zakúpeným u nás máte automaticky v cene výhodný program ŠKODA PNEUGARANCIA.

Servisné balíky

Staráme sa o vás, aby ste sa nemuseli starať vy. Servisné balíky ŠKODA Service Care kryjú náklady spojené s predpísanou údržbou vášho vozidla. Súčasťou každého balíku sú predplatené služby do rozsahu ním stanoveným ako predplatené servisné prehliadky, výmena oleja a filtrov alebo výmena dielcov podliehajúcich opotrebovaniu.


Fair repair

ŠKODA AUTO vykonala v spolupráci s DEKROU testy vplyvu opravárskych technológií na pasívnu bezpečnosť vozidla. Obidve nové vozidlá ŠKODA Octavia II boli podrobené riadenému bočnému nárazu na „B” stĺpik pri rýchlosti 30 km/h. Vozidlá boli opravené rozdielnymi spôsobmi a potom opätovne podrobené simulovanému bočnému nárazu v opravovanom mieste pri rýchlosti 50 km/h. Aké sú závery testu? Postup opravy ovplyvnil výrazným spôsobom bezpečnosť vozidla!