Šeková knižka Škoda 2022

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre Vás. Ponúkame vám cenovo zvýhodnené ŠKODA Originálne dielce, ktoré zaručia Vašu bezpečnú jazdu.

Financovanie Na Mieru 1,99% ešte výhodnejšie

Využite naše nové flexibilné financovanie, ktoré sa vám prispôsobí doslova na mieru. Platí pre všetky modely Škoda. Na začiatku si stačí vybrať vhodnú akontáciu od 10 % a dobu splácania.

Zimné pneumatiky ŠKODA

Vyberte si z našej širokej ponuky kompletných zimných kolies Škoda navrhnutých presne pre váš model vozidla.

UŽÍVAJTE SI AJ VY 5 ROKOV POHODY

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám ŠKODA. 5 rokov pohody to je 5-ročná Záruka, výhodné financovanie*
a k tomu na výber 5-ročný servis, bohatá výbava Paket Plus, alebo si urobte radosť a vyberte si z nášho ŠKODA originálneho príslušenstva
ako strešný nosič, detskú sedačku alebo iný doplnok v hodnote do 690 €.

Pneumatiky a Pneugarancia

Vaša bezstarostná jazda. Už sa nemusíte báť výtlkov, klincov ani obrubníkov.
K pneumatikám zakúpeným u nás máte automaticky v cene výhodný program ŠKODA PNEUGARANCIA.

Servisné balíky

Staráme sa o vás, aby ste sa nemuseli starať vy. Servisné balíky ŠKODA Service Care kryjú náklady spojené s predpísanou údržbou vášho vozidla. Súčasťou každého balíku sú predplatené služby do rozsahu ním stanoveným ako predplatené servisné prehliadky, výmena oleja a filtrov alebo výmena dielcov podliehajúcich opotrebovaniu.


Fair repair

ŠKODA AUTO vykonala v spolupráci s DEKROU testy vplyvu opravárskych technológií na pasívnu bezpečnosť vozidla. Obidve nové vozidlá ŠKODA Octavia II boli podrobené riadenému bočnému nárazu na „B” stĺpik pri rýchlosti 30 km/h. Vozidlá boli opravené rozdielnymi spôsobmi a potom opätovne podrobené simulovanému bočnému nárazu v opravovanom mieste pri rýchlosti 50 km/h. Aké sú závery testu? Postup opravy ovplyvnil výrazným spôsobom bezpečnosť vozidla!