Náš profesionálny Volkswagen servis

Náš profesionálny Volkswagen servis.
Výhody pre vás a vaše vozidlo.
Náš profesionálny Volkswagen servis

Spoľahnite sa na nás za každých okolností.

Náš profesionálny servis.

Aby ste si vy mohli naplno užívať zážitok z jazdy, my sa postaráme o vaše vozidlo. Zo širokého spektra servisných služieb zostavíme pre vás balík na mieru, vďaka čomu budete neustále mobilní. Presne tak, ako si to želáte. A všetko, na čom sa dohodneme, starostlivo splníme v tej najvyššej kvalite. Oslovte nás. Tešíme sa na vašu návštevu!

Vaše výhody u autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Dialógový príjem

 • Kontrola vozidla spolu s vami priamo na mieste preberania podľa kontrolného zoznamu výrobcu
 • Identifikácia prípadných nedostatkov a poškodení vo vašej prítomnosti
 • Ponuka Originálneho príslušenstva, pneumatík atď.
 • Náhradná mobilita počas opravy vášho vozidla


Štandardizované procesy

 • Opravy podľa technologických postupov a noriem značky Volkswagen
 • Časové normy pracovných úkonov dané výrobcom
 • Vopred poznáte konečnú cenu opravy
 • Transparentné vyúčtovanie


Kvalifikovaný servisný personál

 • Profesionálne vyškolený technický i netechnický personál
 • Odborné poradenstvo


100 % záruka na prácu a diely

 • Vykonanie opravy podľa predpísaných štandardov výrobcu
 • Vysvetlenie každej položky na faktúre
 • Minimálne dvojročná záruka na prácu a Originálne diely
 • Garancia mobility - ponúkneme vám náhradné vozidlo, prípadne inú možnosť dopravy
 • Moderné opravárenské vybavenie, certifikované špeciálne náradie a prípravky
 • Poznáme históriu vášho vozidla 


Zvýhodnené akciové ponuky

 • Špeciálne servisné akcie na prácu, diely a príslušenstvo

Zoznámte sa so službami pre vaše vozidlo.

Garancia mobility v prípade nepredvídateľných udalostí na ceste

Ak by ste s vaším vozidlom zostali neplánovane stáť kvôli technickej poruche alebo sa stali účastníkom dopravnej nehody, urobíme všetko pre to, aby sme vám pomohli - a to bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.* Postaráme sa o pohodu vodiča a jeho spolujazdcov vo vozidle a ich mobilitu.

Bezplatná telefónna linka: 0800 11 51 84
Volanie zo zahraničia: +421 2 49 20 59 53
SMS číslo pre sluchovo a rečovo postihnutých: +421 911 11 81 12

* Bezplatnosť služieb Garancie mobility je zaručená v prípade, že s vaším vozidlom pravidelne absolvujete plánované servisné prehliadky s Garanciou mobility v autorizovanom servise Volkswagen. 


Bezpečnosť na prvom mieste

Aby ste vaše vozidlo udržali dlho funkčné a v dobrej kondícii, odporúčame vám absolvovať pravidelné servisné prehliadky. Môžete sa spoľahnúť na to, že naši servisní technici sa o vaše vozidlo postarajú tak, ako by bolo ich vlastné. Pri Volkswagen Bezpečnostnej kontrole skontrolujeme vaše vozidlo bod po bode a upozorníme vás na prípadné nedostatky. Zhodnotíme náklady, opravíme alebo vymeníme všetko potrebné - podľa toho, čo je pre vás najlepšie.

Skontrolujeme vám:
motor, spojku, prevodovku, pohon nápravy, stav pneumatík / kolies, tlmiče pruženia, brzdový systém, výfukový systém, chladiaci systém, stav motorového oleja, osvetlenie, klaksón, stav batérie, podvozok (vizuálna kontrola), karosériu, stierače, čelné sklo, lekárničku


Vždy pre vás máme ešte jedno

Vaše vozidlo musí ísť do servisu a vy máte nejaký dôležitý termín schôdzky? S náhradným vozidlom od vášho servisného partnera Volkswagen zostanete nezávislí a mobilní. Dajte nám jednoducho vedieť svoje želania a potreby.


Pneuservis

Naši špecialisti na pneumatiky a kolesá. Volkswagen pneuservis vám poskytne kompletnú starostlivosť o pneumatiky a disky vrátane ich montáže, uskladnenia, ošetrenia a tiež ekologickej likvidácie tých starých. Samozrejmosťou je profesionálne poradenstvo a výber z veľkej ponuky pneumatík, letných či zimných kompletných kolies. Požiadajte nás o vypracovanie ponuky pre váš model vozidla.


Inšpekčný olejový servis

Nie je olej ako olej. Vieme, ktorý olej je ten správny pre vaše vozidlo a výmenu oleja robíme v zmysle štandardov značky Volkswagen. Používame pritom motorové oleje podľa normy Volkswagen, olejový filter a tesnenie vymieňame len za originál. Informujte sa o ponuke pre váš model vozidla.


Servis umývania a čistenia

Poznáme vaše vozidlo Volkswagen naozaj dokonale. Preto presne vieme, akým spôsobom ho ošetrovať, aby vyzeralo stále ako nové. Naša ponuka je široká - od základného vyčistenia až po kompletné ošetrenie. Stačí si len vybrať.


Servis klimatizácie

Čistý vzduch vo vozidle je základným predpokladom vašej bezproblémovej jazdy. Klimatizácia vo vozidle potrebuje pravidelnú údržbu, aby fungovala bezchybne a dosahovala požadovaný efekt. Takýto kompletný servis odporúčame vykonávať pravidelne každých 12 mesiacov. V rámci Servisu klimatizácie vám skontrolujeme celkový stav a funkčnosť klimatizácie. Preskúšame ovládacie prvky, skontrolujeme všetky komponenty systému (vrátane kompresora, chladiča a kondenzátora) a premeriame teplotu vzduchu prúdiaceho do kabíny. A v prípade potreby vymeníme všetko potrebné.


Volkswagen Clever Repair® - ekonomicky výhodné opravy okamžite

Preliačiny, škrabance, nárazy odlietajúcich kamienkov na čelnom skle alebo poškodenia po krupobití u nás odstraňujeme alternatívnymi metódami opráv. Pri nich opravujeme len poškodenú časť namiesto toho, aby sme vymieňali celý diel. Pre vás je to lacnejšie a aj rýchlejšie.


Moderné metódy opráv čelného skla

Malé poškodenia čelného skla spôsobené odlietajúcimi kamienkami odstraňujeme najmodernejšou metódou výplňovej živice. Náš špeciálne vyškolený technik vtlačí tekutú živicu do poškodeného miesta, čím sa vyplnia aj mikroskopicky jemné trhliny. Táto živica nakoniec pod UV svetlom stvrdne na tvrdosť skla a opravené miesto sa vyleští. Jednoduché, ale účinné.


Oprava laku a karosérie - náklady pod kontrolou

Má vaše vozidlo vrásky? My sa postaráme, aby bolo opäť krásne. Po poškodení karosérie sa o optimálnu smerovú stabilitu postarajú naši odborníci na karosériu - pomocou najmodernejších metód vyrovnávania a nástrojmi prispôsobenými pre vaše vozidlo. Pri lakovacích prácach sa správame ekologicky - používame laky na vodnej báze. Pri opravách čalúnenia sa postaráme o vzhľad a váš komfort v interiéri vozidla. Všetky záruky tak zostávajú pre vás zachované a vaše vozidlo sa leskne opäť ako nové.


Volkswagen Non Stop Service

Ste na cestách so svojim vozidlom a náhle sa vám stane porucha alebo nehoda? Nestrácajte hlavu - na to sme tu predsa my. Zariadime všetko potrebné až po mobilnú asistenčnú službu. A ak bude treba, zabezpečíme pre vás aj náhradné vozidlo. Jednoducho zavolajte na našu bezplatnú linku asistenčnej pomoci 0800 11 51 84. Je jedno kedy a kde sa práve nachádzate, pomôžeme vám. Sme tu pre vás 7 dní v týždni, 24 hodín denne.


Likvidácia odpadu - nezabúdame ani na ochranu životného prostredia

Bezplatne za vás prevezmeme likvidáciu odpadu, napr. starého oleja, pneumatík, štartovacích batérií a všetkého, čo vzniká pri výkone našich servisných prác.


Dohodnutie termínu v krátkom čase

Želáte si termín v servise? Oznámte nám jednoducho svoje želania a priania, o zvyšok sa postaráme. Je jedno, či končí platnosť STK, EK alebo sa jedná o bežnú servisnú prehliadku, dohodnite si svoj individuálny termín aj v krátkom čase. 


Originálne diely Volkswagen®

V nich spočíva celá kompetencia značky Volkswagen. Poskytujú bezpečnosť bez kompromisov a zaručujú optimálnu funkčnosť, rozmerovú presnosť, dlhú životnosť a zachovanie hodnoty vozidla. Originálne diely Volkswagen® vznikajú už v procese vývoja vozidla, a preto sú optimálne prispôsobené na každý príslušný model.

Výhody Originálnych dielov Volkswagen®:

 • majú špičkovú kvalitu
 • sú maximálne spoľahlivé
 • 100 % funkčné a bezpečné
 • majú dlhú životnosť
 • sú identické s pôvodnými dielmi v novom vozidle
 • perfektne sedia a tým skracujú dobu montáže
 • sú pravidelne inovované
 • prechádzajú náročnými testami podľa noriem Volkswagen


Originálne výmenné diely Volkswagen

Ak Originálne diely po dlhom používaní podľahnú opotrebeniu, stále sa v nich ešte skrývajú cenné zdroje opätovného využitia materiálu, energie a vykonanej práce a zaslúžia si, aby boli zachované. Preto výrobca odoberá opotrebené diely späť a priemyselne ich renovuje. Výsledkom sú Originálne výmenné diely, ktoré ponúkajú hospodárne opravy bez toho, aby ste sa museli vzdať kvality Volkswagen, na ktorú ste zvyknutý.


Ekonomicky výhodné diely Volkswagen

Zatiaľ čo Originálne diely Volkswagen® a Originálne výmenné diely Volkswagen sú identické s dielmi použitými pri výrobe vozidiel, Ekonomicky výhodné diely Volkswagen boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako štyri roky, aby náklady na údržbu a opravy zodpovedali časovej hodnote týchto vozidiel. V záujme dosiahnutia tohto cieľa sú modifikované ich konštrukčné vlastnosti, použijú sa zodpovedajúce materiály a znižuje sa rozmanitosť variantov. Bezpečnosť a funkčnosť však zostáva zachovaná. Takýmto spôsobom je možné realizovať výrazné cenové zvýhodnenia, pričom cena takýchto dielov môže byť v priemere až o 25 % nižšia. Ekonomicky výhodné diely Volkswagen = 100 % kvalita za rozumnú cenu.


Classic Parts

S náhradnými dielmi Classic Parts zostávajú všetky "Youngtimer" a "Oldtimer" modely Volkswagen vozidiel vo svojej najlepšej forme.


Originálne príslušenstvo Volkswagen®

Originálne príslušenstvo Volkswagen® rovnako ako samotná značka zaručuje kvalitu a maximálnu funkčnosť. Každý produkt z rady Originálneho príslušenstva Volkswagen® je vyvíjaný súbežne s vozidlom a vyrába sa z kvalitných materiálov pomocou tých najmodernejších technologických procesov. Všetky výrobky sú podrobované náročným bezpečnostným testom a kontrolám, spĺňajú tie najvyššie nároky zákonom predpísaných noriem. Aby váš Volkswagen zostal aj naďalej Volkswagen, a to v každom detaile.

Kategórie Originálneho príslušenstva:

 • Šport & dizajn - široký sortiment aerodynamických prvkov montovaných na vozidlo, hliníkové disky a kompletné kolesá
 • Transport - všetko pre vaše cestovateľské a voľnočasové aktivity ako napr. strešné nosiče, boxy, nadstavby a ťažné zariadenia
 • Komfort & ochrana - lapače nečistôt, rohože, slnečné clony, rohože a vaničky do batožinového priestoru, detské autosedačky, autokozmetika
 • Lifestyle - módne doplnky


Volkswagen Lifestyle

Urobte radosť sebe, svojim blízkym a aj vašim deťom. Zo širokej ponuky štýlových módnych doplnkov si určite vyberiete. Kolekcie GTI, R, Klassik a Úžitkové vozidlá.

Katalóg s kompletným sortimentom kolekcií Volkswagen Lifestyle má k dispozícii každý autorizovaný partner značky Volkswagen. U nich si môžete tieto produkty priamo aj objednať.

Produkty z kategórie Lifestyle:

 • Oblečenie (bundy, čiapky, šatky)
 • Kožené módne doplnky
 • Tašky & cestovanie
 • Hračky & veci pre deti
 • Hodinky
 • Slnečné okuliare
 • Prívesky na kľúče
 • Kancelárske potreby
 • Modely vozidiel
 • Životný štýl

Objednajte sa teraz

Objednávka do servisu

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať