#cestahore

Pozrite si, ako môže vyzerať cesta za úspechom. V 5-dielnom mini seriáli vás raper Pil C za volantom nového Audi A3 Sportback prevezie tou svojou.

Audi feat. Pil C uvádzajú road movie #cestahore. 

 

Kto je Pil C?

Najdôležitejším krokom na ceste k úspechu je odhodlať sa začať robiť to čo skutočne chceš.
Pil C spomína na svoje úplné začiatky, keď mal bežné zamestnanie a hudba bola "len" jeho záľubou. Ako ste na tom vy? Už ste vyrazili na svoju cestu hore?

nové Audi A3 Sportback

Muž v maske

Je dôležité byť sebakritický, ale ešte dôležitejšie je veriť si.
Pil C rozpráva o svojich prvých koncertoch, o tom, aké dôležité je prekonávať trému a strach z neúspechu. Dokážete prekonať svoj strach na ceste za splnením snov aj vy?

nové Audi A3 Sportback

Na vrchole

Dostať sa na vrchol je len časť úspechu. Udržať sa na vrchole je umenie.
Pil C sa dostal hore, ale až tu to začína byť ťažké. S úspechom neprichádza len zábava, ale aj veľké očakávania. Ste pripravení na úspech so všetkým, čo prináša?

 

nové Audi A3 Sportback

Sabatikal

Dva albumy za rok, vypredané koncerty, úspech so všetkým, čo k nemu patrí... Ale kam ďalej?
Fungovať nonstop vo vysokých otáčkach je nemožné... Dokážete v správny čas zastaviť a pozrieť sa na veci z odstupu?

nové Audi A3 Sportback

Žiť svoj sen

Nezabúdaj na tých, ktorí ti pomohli a nikdy nezabúdaj, odkiaľ si.
Pil C prichádza na posledné miesto a končí rozprávanie o svojej ceste hore s prekvapivým koncom. Jeho cestu už poznáte. Aká bude tá vaša?

#cestahore

Pil C

Patrí medzi najúspešnejších raperov na Slovensku. Už jeho nástup na scénu je pozoruhodný: hitom sa stal jeho vôbec prvý song a každým ďalším svoj status potvrdil. Priniesol netradičnú prácu s hlasom, pozoruhodnú prezentáciu vlastného imidžu a nápadité texty, ktoré takmer výhradne tvorí v aute.

Spojenie Pil C a nové Audi A3 Sportback sa tak doslova žiada. Auto s nadčasovým dizajnom a najmodernejšími technológiami predstavuje rýchlu cestu do prémiovej triedy. Inšpiratívne vozidlo, s ktorým vám Pil C ukáže, aká môže byť cesta hore.

Spoločník do rýchlo sa meniaceho sveta.

#cestahore

 

#cestahore

Exteriér

Audi A3 je dizajnový zážitok. Dominuje mu jednodielna predná maska chladiča Audi Singleframe s voštinovou mriežkou a predné svetlomety Matrix LED s digitálnym denným svietením, ktoré perfektne dotvárajú jedinečný svetelný podpis Audi. 

#cestahore

Interiér

Obklopte sa progresívnym dizajnom a najnovšími technológiami pre maximálny komfort a pôžitok z jazdy. Majte všetko pod kontrolou s Audi Virtual Cockpit a veľkým displejom navigácie. Užívajte si dobrý pocit z udržateľného interiéru využívajúceho materiály z recyklovaných PET fliaš.  

#cestahore

Výbava

Doprajte si vo výbave všetko, čo potrebujete. Asistenčné systémy pre väčšiu bezpečnosť, funkcie Audi Connect, aby ste udržali krok v digitálnej dobe, alebo audio systém Bang & Olufsen s 3D zvukom pre dokonalý hudobný zážitok na každej ceste.