Audi e-tron Sportback - výrazná budúcnosť

Tí najlepší výrobcovia myslia na budúcnosť. A spoločnosť Audi je v tomto smere naozaj inovatívna, nadčasová. O tom svedčí aj elektrický Audi e-tron Sportback.
Audi e-tron Sportback - výrazná budúcnosť

Futuristický look
Keď sa pozriete na dizajn, hneď viete, že je niečo iné. Dizajnéri šikovne spojili športový vzhľad s futuristickým lookom, pričom model stále pôsobí akosi elegantne, naozajstne. Akumulátory sú nenápadne zakomponované do bočných prahov. Spredu vás zaujme klasická osemuholníková maska chladiča, zboku zase jedinečná línia modelu a zozadu príťažlivý vzhľad Sportback-u. Spočiatku sa vám Audi e-tron Sportback môže javiť ako oko na päsť, čím dlhšie sa však naň budete pozerať, tým viac si ho zamilujete. A pochopíte ho.
Dizajnéri nám dávajú široké možnosti úpravy, a to najmä čo sa týka lakov karosérie, kde máme na výber až 13 variantov doplnených o najobľúbenejšie prevedenia Florett, Plasma a Daytona.
Interiér je priestranný, vzdušný a poskytne dostatok miesta pre cestujúcich ako vpredu, tak aj vzadu a aj dostatok úložných priestorov. Samotný batožinový priestor má objem 615 litrov, pri sklopení zadných sedadiel až 1665 litrov. Aj zvnútra pôsobí Audi e-tron Sportback futuristicky, pričom tento look zvýrazňujú najmä 3 kvalitné displeje.


Dvere do budúcnosti?
Inovatívne technológie – toto definuje model Audi e-tron Sportback priam dokonale. Medzi tie naj môžeme smelo zaradiť virtuálne vonkajšie spätné zrkadlá premietajúce obraz do interiéru vozidla či infotainment systém MMI s rozhraním touch response alebo progresívny posilňovač riadenia s reakciou na otáčanie volantu.
Dojazd tohto elektrického modelu je až 446 kilometrov, ktorý je zabezpečený akumulátorom s vysokým napätím a kapacitou 95 kWh. Spätné získavanie energie je už samozrejmosťou. Elektromotory sú umiestnené na prednej aj zadnej náprave a spoločný výkon je až 300 kW (408 k) s maximálnym krútiacim momentom 664 Nm. Ak milujete rýchlosť, vedzte, že model Audi e-tron Sportback dosiahne 100 km/h za 5,7 sekundy a jeho maximálna rýchlosť je 200 km/h.

V Moris Slovakia patria autá značky Audi k tomu najlepšiemu z ponuky a veríme, že ak sa rozhodnete pre elektrický model Audi e-tron Sportback, urobíte dobre.
 

Kontaktujte náš predaj Audi