Volkswagen Lifestyle katalóg 2022

Vytvorte si svoj vlastný osobitý štýl. Lifestyle kolekcie, modely áut či produkty pre deti – naše príslušenstvo zaručene rozbúcha srdce každého fanúšika značky Volkswagen.
Volkswagen Lifestyle katalóg

Modely áut, produkty pre deti a tiež naše kolekcie GTI, New Volkswagen, ID., Heritage a R – naše príslušenstvo zaručene rozbúcha srdce každého fanúšika značky Volkswagen. Objavte širokú ponuku moderných a inovatívnych lifestyle produktov.

Volkswagen Lifestyle katalóg GTI

Tri písmená, jeden prísľub

Opojná, drzá a sebavedomá. V našej kolekcii GTI nájdete doplnky a oblečenie s pretekárskym nádychom. Čo tak štýlové tričko s logom GTI alebo praktická indukčná nabíjačka s typickým károvaným GTI vzhľadom? Od plaviek až po tašky - pripravili sme pre vás výber produktov, aby ste mohli naplno užiť svoju športovú vášeň. Objavte svoj obľúbený produkt GTI!

Začiatok novej éry

Vstupujeme do budúcnosti. A môžete to nielen vidieť, ale aj nosiť: s našou kolekciou New Volkswagen môžete cestovať štýlovo a zároveň vždy mať so sebou všetko, čo potrebujete. Ukážte sa! V trendy tričkách a mikinách či s našou športovou cestovnou taškou v štýle Golf 8 upútate už na prvý pohľad.

Volkswagen Lifestyle katalóg Golf 8
Zažite elektrizujúci pocit s ID. kolekciou

Zažite elektrizujúci pocit s ID. kolekciou

Rovnako inovatívna, dynamická a výkonná ako plne elektrické vozidlá z ID. rodiny Volkswagen - to je naša exkluzívna ID. kolekcia! Zostavili sme pre vás výber originálnych produktov, ktoré vás doslova zelektrizujú. Tešte sa na športové funkčné oblečenie, štýlové fľaše na pitie či originálne ponožky a osušky v žiarivom kamuflážovom vzhľade prvého modelu ID.3.

Fanúšikovia motoristického športu, pozor!

Rovnako ako táto silná značka od Volkswagen, aj naša kolekcia R prekvapuje výnimočným dizajnom a výrazným športovým charakterom. Inšpirujte sa našimi exkluzívnymi produktmi R a ukážte naplno svojho športového ducha.

Volkswagen Lifestyle katalóg Kolekcia R
Volkswagen Lifestyle katalóg Heritage

Čistá nostalgia: pocta dvom ikonám

Nadčasové, nezabudnuteľné a legendárne - také sú modely Volkswagen Bulli a Chrobák. Naša kolekcia s príznačným názvom Heritage im vdychuje nový život. Objavte štýlové oblečenie a ďalšie vzrušujúce produkty súvisiace s našimi ikonami.

Naše produkty pre deti vyvolávajú v každom túžbu zostať dieťaťom

Nespútaná zvedavosť, otvorená a bláznivá, pestrá ako život. To je to, čo robí deti výnimočnými a čo platí rovnako aj pre naše produkty. Od plyšového Volkswagen Bulli až po deku na hranie - všetko určené pre našich najmenších fanúšikov.

Volkswagen Lifestyle katalóg - deti
Volkswagen Lifestyle katalóg - deti
Volkswagen Lifestyle katalóg - deti

Skvelá zábava s našimi zmenšenými modelmi vozidiel

Pri našich modeloch je venovaná náležitá pozornosť práve detailom. Svoju lásku k obľúbenému modelu Volkswagen môžete vyjadriť až v troch mierkach: 1:18, 1:43 alebo 1:87.

Volkswagen Lifestyle katalóg s našimi zmenšenými modelmi vozidiel

Či už si vyberiete Passat, Chrobák alebo ID.4⁠ - všetky sú presne také, ako ich reálne predlohy. Na svoje si tak prídu nielen zberatelia.

Volkswagen Lifestyle katalóg s našimi zmenšenými modelmi vozidiel

Či už si vyberiete Multivan alebo T1 Samba Bus - všetky sú presne také, ako ich reálne predlohy. Na svoje si tak prídu nielen zberatelia.

Volkswagen Lifestyle katalóg

Katalóg Volkswagen Lifestyle

Páčia sa vám naše kolekcie? Potom si prezrite náš kompletný katalóg originálneho lifestyle príslušenstva, v ktorom nájdete všetky aktuálne kolekcie Volkswagen.

Kontaktujte nás pre ďalšie informácie o cenách a dostupnosti produktov