UŽÍVAJTE SI AJ VY 5 ROKOV POHODY

UŽÍVAJTE SI 5 ROKOV SKUTOČNEJ POHODY
ŠKODA 5 rokov pohody

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám Škoda. 5 rokov pohody to je 5-ročná Záruka, výhodné financovanie* a k tomu na výber 5-ročný servis, bohatá výbava Paket Plus, alebo si urobte radosť a vyberte si z nášho Škoda originálneho príslušenstva ako strešný nosič, detskú sedačku alebo iný doplnok v hodnote do 690 €.

S NOVÝM AUTOM TERAZ
ZÍSKATE EŠTE VIAC DÔVODOV NA RADOSŤ

Kto by sa nechcel tešiť z nového miláčika hneď niekoľko rokov? K vami vybranému modelu teraz získate nielen výhodné financovanie, ale aj super výbavu navyše a profesionálnu starostlivosť na celých 5 rokov!

 

 

 

 

UŽÍVAJTE SI 5 ROKOV BEZ STAROSTÍ

Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas trvania predĺženej záruky vyriešime v Moris Slovakia.

 

Záruka 5 rokov

 

 

ZÍSKAJTE NOVÉ AUTO S NAJVÝHODNEJŠÍM FINANCOVANÍM S VÝHODNÝM ÚROKOM

Rozhodnite sa pre jeden z našich výhodných spôsobov financovania a získajte svoje nové auto s financovaním na tretiny, štvrtiny alebo s financovaním na rovinu.
 

 

PONUKY FINANCOVANIA

 

 

Financovanie s 0 % úrokom
Servis 5 rokov

 

 

PROFESIONÁLNA STAROSTLIVOSŤ CELÝCH 5 ROKOV

Doprajte svojmu novému autu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za ňu odvďačí spoľahlivosťou, bezpečnosťou a dlhou životnosťou. Aby ste sa nemuseli o nič starať, pridáme vám ŠKODA Service Care balík na celých 5 rokov (alebo do 75 000 km) zadarmo.
Na výber máte z troch možných balíkov ŠKODA Service Care

Paket plus grátis

 

 

ZAŽIARTE SO SKVELOU VÝBAVOU

S PAKETOM PLUS získate priestor na svoje túžby. Každý doplnok do paketov sme pozorne vyberali, aby sme dosiahli vyvážene spojenie vysokej praktickosti a jemnej estetiky. V balíku preto nájdete tie najmodernejšie prvky, ktoré z vášho nového auta okamžite spravia vášho nového miláčika.

 

Zimné komplety alebo príslušenstvo

 

 

POUKÁŽKA V HODNOTE 330 €

Vyberte si poukážku na nákup zimných kompletov, ŚKODA originálneho príslušenstva alebo ŠKODA produktov Merchandise. Urobte si radosť a vyberte si doplnky z nášho sortimentu ŠKODA originálneho príslušenstva v hodnote do 330€.

 

 

VYBERTE SI ZNAČKOVÉ FINANCOVANIE Škoda 

 

FINANCOVANIE

FINANCOVANIE
NA MIERU

Po dohodnutí akontácie,
dĺžky zmluvného obdobia
a nájazdu sa dohodneme
aj na výške poslednej splátky.*.

FINANCOVANIE

FINANCOVANIE
NA ROVINU

Po úvodnej akontácii
bez spracovateľského poplatku
s pravidelnou mesačnou splátkou
s nízkym úrokom*.

FINANCOVANIE

FINANCOVANIE
NA TRETINY

Zaplaťte prvú tretinu z ceny
vozidla na začiatku, druhú o rok
a poslednú o dva roky.*

FINANCOVANIE

FINANCOVANIE
NA ŠTVRTINY

Uhraďte prvú štvrtinu z ceny
vozidla na začiatku a zvyšné
časti splácajte vždy po roku.*

Viac informácií Vám veľmi radi poskytnú naši predajcovia


*

  • Pre vybrané modely môže byť zvýhodnená ponuka platná len pri financovaní v spoločnosti Volkswagen Finančné služby Slovensko“

 

Všetky ponuky na financovanie uvedených automobilov sú od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. Príklady financovania majú informatívny a názorný charakter a nie sú právne záväzné, nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a sú určené výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby – podnikateľov. Konkrétna ponuka financovania závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podkladov u autorizovaných partnerov – finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.