Sezónna akcia Leto 2022

Originálne leto plné zážitkov

Originálne diely a príslušenstvo Volkswagen
Sezónna akcia Leto 2022

Originálne leto plné zážitkov

 

Slnka je čoraz viac, teploty stúpajú vyššie a počasie je stále krajšie: je čas pripraviť svoje vozidlo Volkswagen na novú letnú sezónu. Máme pre Vás ponuku, ktorá Vám dokonale sadne - atraktívne zľavy na originálne diely a praktické doplnky pre Vaše cesty za novými dobrodružstvami, ako napríklad nosiče bicyklov či prepravné boxy. A pomyselnou čerešničkou na torte sú naše kolekcie lifestyle príslušenstva vhodné na akúkoľvek príležitosť.

Bezpečnostná kontrola vozidla

Bezpečnostná kontrola vozidla

Pripravte svoje vozidlo na leto

Doprajte Vášmu vozidlu preventívnu prehliadku u servisného partnera Volkswagen, aby ste mali istotu, že môžete bezpečne vyraziť za akýmkoľvek letným dobrodružstvom. V rámci prehliadky urobíme vizuálnu kontrolu všetkých dôležitých funkčných častí Vášho vozidla a na záver vykonáme aj skúšobnú jazdu.

Spoľahnite sa na náš profesionálny autorizovaný servis Volkswagen a rezervujte si termín čo najskôr!

Pre vozidlá 4+ platí do konca roka aj akcia Zľavové kupóny Volkswagen 2022

Zhlboka sa nadýchnite

Originálny servis a filtre klimatizácie Volkswagen

Doprajte si čistý vzduch pri každej jazde. Hlavne počas dovolenkovej sezóny čaká klimatizáciu Vášho vozidla najväčší nápor. Originálne peľové filtre Volkswagen zabezpečia pravidelný prívod čerstvého vzduchu do interiéru vozidla, zachytia množstvo škodlivín či alergénov a zároveň účinne ochránia klimatizačný systém vášho vozidla pred znečistením.

Máte problém s alergiami? Vyskúšajte naše antialergénne filtre Volkswagen.

Antialergénny filter poskytuje zvýšenú ochranu proti alergénom, baktériám, plesniam a drobným časticiam v ovzduší.

Originálny servis a filtre klimatizácie Volkswagen

Transport

Flexibilné transportné riešenia

Jednoducho sa spoľahnite – aby ste si mohli vziať so sebou na cesty všetko, čo máte radi a čo by ste mohli potrebovať. Preto sme vyvinuli inteligentné systémy, ktoré do seba optimálne zapadajú a ideálne sa dopĺňajú, a tak poskytujú vhodné riešenia takmer na každý účel. Pre Váš jednoduchší život.

Originálne príslušenstvo Volkswagen teraz o 15 % * výhodnejšie!

Flexibilné transportné riešenia

Prezrite si našu kompletnú ponuku produktov z Originálneho príslušenstva Volkswagen teraz so zľavou 15 %

 

 

Ponuka platí od 20. 6. 2022 do 31. 8. 2022 alebo do vypredania zásob.

V katalógu sú uvedené ceny produktov pred zľavou (preškrtnuté) a ceny už po zľave 15 %. Uvedené ceny sú nezáväzné odporúčané ceny v EUR vrátane DPH. Uvedená zľava je minimálna odporúčaná zľava pre zákazníka.

Obrázky použité v katalógu majú len ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti. O prípadných požiadavkách, obmedzeniach, vhodnosti použitia pre Váš typ vozidla sa informujte u servisných poradcov.

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať.