Sezónna akcia Audi Leto 2022

Využite sezónny servis vášho vozidla a pripravte sa na dlhé cesty vopred s bezpečnostnou prehliadkou vozidla Audi CarCheck alebo servisom klimatizácie. Navyše ponuka produktov z Originálneho príslušenstva Audi teraz so zľavou 15%.
Sezónna akcia Audi Leto 2022

Objavte nové možnosti pre každé dobrodružstvo

S letom prichádzajú nové výzvy a dobrodružstvá, na ktoré sa už určite tešíte. Využite sezónny servis vášho vozidla a pripravte sa na dlhé cesty vopred s bezpečnostnou prehliadkou vozidla Audi CarCheck alebo servisom klimatizácie.  S Originálnym príslušenstvom Audi získate viac priestoru pre batožinu i na mieru šité transportné riešenia pre vaše individuálne potreby. Navyše s doplnkami z Audi Lifestyle kolekcie vo výhodných cenách na cestách zažiari každý člen posádky vozidla, nech sa už vyberiete kamkoľvek. 

Prezrite si našu kompletnú ponuku produktov z Originálneho príslušenstva Audi teraz so zľavou 15 %

 

Audi CarCheck

Bezpečnosť na prvom mieste s Audi CarCheck

Doprajte Vášmu vozidlu bezpečnostnú prehliadku Audi CarCheck, aby ste mali istotu, že môžete bezpečne vyraziť za akýmkoľvek dobrodružstvom.

Výhody Audi CarCheck:

– rozsiahla odborná kontrola s použitím najmodernejšieho špeciálneho náradia prispôsobeného Vášmu vozidlu

– väčšia istota: okamžite vás informujeme o všetkých nedostatkoch a pripravíme vhodnú ponuku na opravu

– najvyššie možné zachovanie hodnoty vozidla aj v prípade jeho opätovného predaja vďaka optimálnemu autorizovanému servisu

Rezervujte si termín na Audi CarCheck a spoľahnite sa na profesionálny autorizovaný servis Audi.

 

Servis klimatizácie

Čistý vzduch je základom všetkého, dokonca aj pri jazde autom. To platí dvojnásobne pred začiatkom dovolenkovej sezóny, kedy vašu klimatizáciu čaká najväčší nápor.

Doprajte si čistý vzduch pri každej jazde. Najmä počas dovolenkovej sezóny čaká klimatizáciu Vášho vozidla najväčší nápor. Originálny antialergénny filter Audi zabezpečí pravidelný prívod čerstvého vzduchu do interiéru vozidla, zachytí množstvo škodlivín či alergénov a zároveň účinne ochráni klimatizačný systém Vášho vozidla pred znečistením.

Servis klimatizácie
Antialergénny filter klimatizácie Audi

Konečná zastávka pre jemný prach, peľ a alergény: Antialergénny filter klimatizácie Audi

Na ceste a v prírode je niekedy veľa prachu. Správne filtre v interiéri vozidla Vám umožnia ľahko dýchať. Filtre klimatizácie čistia nasávaný vzduch do interiéru. V Audi nájdete výber rôznych filtrov, prispôsobených vašim individuálnym potrebám.

Originálne diely Audi

Pri výrobe vozidla Audi sa používajú iba diely, ktoré kvalitou zodpovedajú štandardu značky. Všetky diely prechádzajú podobným procesom vývoja, akým prechádzajú aj vozidlá Audi. Preto sú originálne diely schválené výrobcom tou najlepšou voľbou pre Vás a Vaše vozidlo.

 

Originálne diely Audi

Transportné riešenia pre Vaše letné výzvy

Nosič na bicykel Audi

Nosič na bicykel Audi

Uzamykateľný nosič na bicykel pre pohodlnú prepravu bicykla z aerodynamicky tvarovaného hliníkového profilu. Rám bicykla možno jednoducho pripevniť (rýchloupínací systém) na rámový držiak vyrobený z práškovo lakovanej ocele. Fixné Testované v Audi City Crash testoch. S logom Audi na bočných stranách nosiča. Jednoduchá montáž. Inštalácia iba na základný strešný nosič.

obj. č. 80A071128    156,00  €    132,60 €*

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Audi

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Audi

Vhodné až pre dva bicykle (vhodné aj pre e-bicykle). Bicykle a stojan je možné uzamknúť samostatne. Voľný prístup do batožinového priestoru vďaka praktickému skladaciemu mechanizmu.

obj. č. 4K0071105    692,40 €    588,54 €*
K dispozícii je súprava rozšírenia pre tretí bicykel.

obj. č. 4K1071105    174,60 €    148,42 €*
Vhodné iba pre montáž na ťažné zariadenie.

Základný strešný nosič Audi

Zvýšte prepravné možnosti svojho vozidla so základným strešným nosičom Audi. Zabezpečí Vám rýchlu a jednoduchú montáž strešných boxov, nosičov bicyklov, kajakov, lyží, snowboardov. Použité materiály, ako sú podporné nožičky, kryty a panely sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Mechanika pozostáva z vysokokvalitného oceľového plechu s ochrannou povrchovou úpravou. Základné nosiče majú zabezpečovacie zariadenie proti odcudzeniu a testujú sa v Audi City-Crash testoch. S logom Audi. Dostupné pre všetky modely Audi, napr.:

Audi A3    obj. č. 8Y4071126    283,80 €    241,24 €*
Audi Q5    obj. č. 80A071151    289,80 €    246,34 €*
Audi Q7    obj. č. 4M0071151    301,20 €    256,02 €*

Základný strešný nosič Audi

Strešný box Audi v novom dizajne

Nový dizajn strešného boxu Audi má vylepšenú aerodynamiku vďaka plochému, športovému vzhľadu. Vyhotovenie v čiernej brilliant farbe s možnosťou individuálneho prispôsobenia vzhľadu boxu vďaka fóliám s kruhmi Audi.  Luxusný vzhľad s viditeľnými spojovacími prvkami. Uzamykateľný, otvárateľný z obidvoch strán a s centrálnym viacbodovým uzamykaním pre pohodlné nakladanie a vykladanie batožiny. Jednoduchá a rýchla montáž vďaka systému Powerclick. Rýchloupevňovací systém vrátane obmedzenia momentu. Maximálna možná nosnosť 75 kg. Testované v City Crach testoch.

Strešný box Audi, 250l    obj. č. 4K0071200 Y9B    600,00 €    510,00 €*
Maximálna dĺžka lyží 175 cm. Vhodný pre 3 - 5 párov lyží alebo 3-4 snowboardy.

Strešný box Audi, 310l    obj. č. 4K1071200 Y9B    657,60 €    558,96 €*
Maximálna dĺžka lyží 155 cm. Vhodný pre 3 - 6 párov lyží alebo 3-4 snowboardy.

Strešný box Audi, 430l    obj. č. 4K2071200 Y9B    872,40 €    741,54 €*
Maximálna dĺžka lyží 200 cm. Vhodný pre 5 - 7 párov lyží alebo 3-5 snowboardov.

Dekoratívna fólia k strešnému boxu Audi

Fólia na strešný box, na výber 4 farby: biela ľadovcová, sivá daytona, červená tango,sivá florett
127,80 €    108,64 €*

 

Strešný box Audi v novom dizajne

Cestovné tašky Audi do strešného boxu

Cestovné tašky do strešného boxu vo veľkosti S, M, L majú kapacitu od cca 43 - 82 litrov a sú dokonale prispôsobené Originálnemu strešnému boxu Audi. Vodotesná základňa s 5 cm okrajom poskytuje tú najlepšiu ochranu pri preprave batožiny. Farba: čierna.

Veľkosť S, 43 l    obj. č. 000071154    48,66 €    41,36 €*
Veľkosť M, 76 l    obj. č. 000071154A    61,08 €    51,92 €*
Veľkosť L, 82 l    obj. č. 000071154B    72,36 €    61,51 €*

Cestovné tašky Audi do strešného boxu
Bezpečnostný postroj pre psa

Bezpečnostný postroj pre psa

Postarajte sa o bezpečnosť svojho štvornohého pasažiera vo vozidle tak, aby ste predišli nebezpečenstvu jeho zranenia. Praktický postroj pre psa zaistí, že pes bude na svojom mieste počas jazdy vo vozidle. Postroj je možné jednoducho upevniť do spony bezpečnostného pásu. Bezpečnostný postroj môžete využiť aj každý deň na prechádzkach. Široké polstrované popruhy zaručia pohodlné nosenie a reflexné pásy zabezpečia skvelú viditeľnosť psa. Vyhovuje predpisom podľa DIN-75410-2 a ECE R-17.

Objavte nové horizonty.

Či Vás láka voda alebo radšej trávite voľný čas na dvoch kolesách objavte s nami nové možnosti.
Jednoduchá montáž, ľahké skladovanie, ľahké nakladanie a zloženie: aké jednoduché!
S Audi budete vždy pripravení na najnovšie dobrodružstvá.

Objavte nové horizonty.

Ponuka platí od 20. 6. 2022 do 31. 8. 2022 alebo do vypredania zásob.

Uvedené ceny sú nezáväzné odporúčané ceny v EUR vrátane DPH a sú už po zľave 15 %. V prípade záujmu o zakúpenie či overenie dostupnosti produktov a doplnkov z Originálneho príslušenstva Audi, kontaktujte náš servis Audi.

Vyhradzujeme si právo na zmeny v cenách, dizajne, tvare, farbe a špecifikáciách uvedených produktov bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky použité v katalógu a na webovej stránke majú len ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti. 

Kontaktujte nás pre viac informácií