Kúpiť si auto v Moris Slovakia nebolo nikdy jednoduchšie

Ako presne to funguje? To všetko Vám vysvetlí vedúci predaja Moris Slovakia Marek Balogh

MOMENTÁLNE MÁTE JEDINEČNÚ MOŽNOSŤ NAKUPOVAŤ V BEZPEČÍ A POHODLÍ VÁŠHO DOMOVA

Ako ste si mohli všimnúť, už dlhšiu dobu Vás informujeme o tom, ako sú Vám naši predajcovia k dispozícii ONLINE alebo telefonicky. Málo kto však naozaj ovláda proces momentálneho predaja a tak sme sa rozhodli priblížiť Vám ako to u nás prebieha. Tak ako aj mnohé iné odvetvia, aj my sme sa museli tejto neľahkej situácii prispôsobiť a vytvoriť pre našich zákazníkov možnosti, aby aj naďalej mohli využívať služby, ktoré ponúkame. 

 

Snažili sme sa vymyslieť proces, ktorý našich zákazníkov odbremení od všetkých administratívnych úkonov.

 

vedúci predaja Moris Slovakia Marek Balogh

vedúci predaja Moris Slovakia Marek Balogh

Telefonicky alebo e-mailom

Osobné stretnutia sme nahradili telefonickou a e-mailovou komunikáciou.
Naši predajcovia sú Vám k dispozícii v pracovných dňoch v čase od 8.00-17.00 hodiny. Jednou z našich priorít je individuálny prístup v závislosti od výberu automobilu, či už z ponuky našich skladových zásob Audi a ŠKODA alebo s pomocou konfigurátora vozidiel Audi alebo ŠKODA.

 

Financovanie a poistenie 

Financovanie a poistenie Vášho vozidla sú neoddeliteľnou súčasťou našej bohatej ponuky služieb, ktoré v spolupráci s našimi partnermi poskytujeme. Práve preto Vám dokážeme zabezpečiť to najlepšie financovanie a poistenie priamo na mieru.

 

Prihlásenie vozidla

Prihlásenie Vášho nového vozidla na dopravnom inšpektoráte Vám taktiež zabezpečíme my.

 

Moris Slovakia disponuje dlhoročnými skúsenosťami nášho predajného tímu a práve vďaka tomu sme sa dokázali v čo najkratšom čase prispôsobiť a vytvoriť tak profesionálny prístup aj v tejto mimoriadne zložitej situácii.

 

S nami ste na správnej ceste!