Audi RS7 Sportback – drsné a výkonné

Jednou z vlajkových lodí spoločnosti Audi budú v roku 2020 aj modely RS7. Nečudo – stačí sa na ne pozrieť a každý milovník áut zatúži mať doma aspoň jeden model. Potom sa pozriete pod kapotu a BUM! – je to ešte lepšie. Nové Audi RS7 Sportback je drsné a výkonné.
Audi RS7 Sportback – drsné a výkonné

Dizajn ako vždy – na špičkovej úrovni
Aj Audi RS7 Sportback je poznačené špičkovým dizajnom, s ktorým rok čo rok prichádzajú dizajnéri tejto spoločnosti. Predná maska je na pohľad priestranná a je doplnená o chladiace otvory. Celému vozidlu tak dodáva akýsi agresívny, drsný look. Jemné línie sa tiahnu celou kapotou a zadnú časť opticky predlžujú. Zozadu je Audi RS7 Sportback príťažlivé presne tak, ako aj spredu. Ihneď si všimnete výfuky, ktoré sú umiestnené na oboch stranách. Tie sú prepojené jemnou, no perfektne doplňujúcou lištou. Svetlá pri každom použití rozohrajú efektný koncert, ktorý budete milovať.
Po otvorení dvier si vás získajú športové sedadlá RS čalúnené perforovanou kožou Valcona so štýlovým červeným prešívaním. Ako aj v ostatných modeloch, aj pri RS7 Sportback je interiér kade-tade podopĺňaný písmenami RS. Interiér je priestranný, vzdušný, no napriek tomu má športový charakter.
Audi RS7 Sportback je tak už na prvý pohľad drsné, športové, svižné. Aké je však pod kapotou?

Vnútri ešte lepšie
Bezpečnosť vašej jazdy je podporená inteligentnými kamerami a LED diódami, ktoré zvyšujú nielen komfort, ale najmä bezpečie posádky. Technologicky je vozidlo vybavené priam dokonalo, dokonalý je však aj jeho výkon.
Audi RS7 Sportback sa môže pochváliť motorom V8 biturbo s výkonom 441 kW, čo je až 600 koní. Krútiaci moment je 800 Nm a akcelerácia z nuly na sto je v trvaní 3,6 sekundy! Motor sa dá vďaka technológii mild hybrid perfektne využiť v každej jazdnej situácii. Ako pri iných modeloch, aj tu je rýchlosť obmedzená na 250 km/h, no je možné využiť upgrade, vďaka ktorému dosiahne vozidlo rýchlosť až 305 km/h. 
Nový model Audi RS7 Sportback sa bude nachádzať na popredných miestach zoznamov prianí milovníkov áut. A nemôžeme sa diviť! Toto vozidlo patrí a bude patriť k špičke, ktorú celosvetovo obľúbená značka Audi ponúka. Aj preto ho nájdete aj v ponuke Moris Slovakia.

Sme autorizovaný predajca a autorizovaný servis Audi Košice. Sme Moris Slovakia so sídlom na ulici Alejová 4 v Košiciach.
 

Kontaktujte náš predaj Audi