Audi RS Q8 - strop stropov

Nové Audi RS Q8 je dynamické, svieže, silné. Všetko od dizajnu cez interiér až po výbavu je jednoducho strop. Myslíme, že v zahraničí, ale aj u nás doma, bude toto vozidlo kráľom ciest. Presvedčte sa sami.
Audi RS Q8 - strop stropov

Od detailu k detailu

Audi RS Q8 je vypracovaná do detailov a poznať to hneď, ako ju zbadáte. Dynamický prechod línií zo zadnej časti po prednú poskytuje pocit ľahkosti, rýchlosti a sviežosti. Spredu zaujme už klasická 8-uholníková maska Audi, ktorá je doplnená výraznými kontrastnými otvormi po bokoch. Rozšírené blatníky, športový strešný spojler, karbónové doplnky a prahy robia z vozidla silnú konkurenciu ostatným z rovnakej kategórie, minimálne čo sa dizajnu týka. A možno až neprekonateľnú.

Keďže ide o model RS, dizajnéri to mali celý čas na pamäti. Aj vnútri nájdeme športového ducha - výbušné a živé línie, prístupná palubná doska s krásnymi displejmi s množstvom digitálnych technológií, športové sedadlá Alcantara + koža a kde-tu ukryté nápisy RS. Zákazník ma možnosť na želanie si zvoliť aj iné farebné prevedenia, napríklad v sivej či červenej, prípadne doplniť sedadlá o perforovanú kožu Valcona s prešívaním.

Maximálny objem batožinového priestoru je až 1755 litrov a vozidlo aj vnútri pôsobí priestranne.

To najlepšie

Vývojári implementovali pod kapotu Audi RS Q8 len to najlepšie. Začína to štvorlitrovým motorom V8 TFSI, 441 kW (600 k) a maximálnym krútiacim momentom až 800 Nm. Prevodovka je 8-stupňová s pohonom všetkých štyroch kolies Quattro.

A čo rýchlosť? Z nuly na sto zrýchlite za necelé 4 sekundy, maximálka je obmedzená na 250 km/h, no dá sa „odomknúť“ až 305 kilometrová rýchlosť.

Dokonalý zážitok z jazdy poskytne hneď niekoľko dostupných jazdných režimov, medzi ktorými prepínate rovno na volante. Milovníci šoférovania určite ocenia aj adaptívne vzduchové pruženie Air Suspension Sport , systém regulácie jazdnej dynamiky Drive Select či elektromechanickú stabilizáciu v priečnom smere. Spoločnosť Audi nám tak dopriala to najlepšie, čo má a my si teda môžeme vychutnať jazdu s novým Audi RS Q8 naplno.

V Moris Slovakia nájdete to najlepšie a sme radi, že vám môžeme ponúknuť aj tento nový model. A že je to strop stropov, to už iste viete.

Kontaktujte náš predaj Audi