Audi A4 Limuzína - prestížna hračka pre náročných

Audi A4 v limuzínovom prevedení je synonymom prestíže, komfortu a luxusu na štyroch kolesách. Svoje miesto na cestách si rozhodne zastane, a to nielen z hľadiska jej elegantného dizajnu, ale aj jazdných vlastností a vybavenia pod kapotou. Poďme sa na Audi A4 Limuzína pozrieť zbližša.
Audi A4 Limuzína - prestížna hračka pre náročných

Elegantná, komfortná limuzína

Dizajn tejto limuzíny dáva cítiť, že je Audi športovo založenou značkou. Nie je to teda iba „fádne a nudné“ vozidlo – ide o dizajnový kúsok z každej strany. Harmonické línie a jedinečné LED svetlomety perfektne definujú prestíž, ktorou Audi A4 Limuzína disponuje. Samozrejmosťou je aj jednodielna maska chladiča, vďaka ktorej značku Audi spoznáte na prvý pohľad. Ak milujete športové autá, dizajnéri vás určite potešia. Športový záver výfukovej sústavy, široké blatníky, otvory pre prívod vzduchu a chrómové doplnky exteriéru dodávajú tejto elegancii športového ducha, ktorého môžete podporiť ešte diskami vo veľkosti 16 až 19 palcov.
Audi A4 Limuzína je vnútri naozaj priestranná. Množstvo úložného priestoru v stredovej konzole či po bokoch oceníte pri každej jazde. Interiér si drží nádych elegancie, a to najmä vďaka originálnym interiérovým svetlám, ktoré poskytnú príjemné osvetlenie. 

Bombastická aj vnútri

Stále vás Audi A4 Limuzína nepresvedčila? Poďme sa teda pozrieť pod kapotu!
Na výber máte z viacerých prevedení motorov – benzínový 2.0 TFSI s výkonom 110kW (150 k), 140 kW (190 k) alebo najvýkonnejší 180 kW a úžasných 245 k, ktorý je navyše vybavený technológiou Ultra s pohonom všetkých štyroch kolies Quattro. Pre milovníkov naftových motorov bude na výber motor 2.0 TDI s výkonom 140 kW (190 k) a výkonnejší 3.0 TDI vo výkone 170 kW a 231 k.
Väčšina motorov je doplnená o systém Mild Hybrid s remeňom poháňaným generátorom zapaľovania a li-ion batériou. V praxi to znamená možnosť vypnutia motoru počas jazdy a vstúpenie do režimu plachtenia, ktorý zníži spotrebu paliva.
Z technologického vybavenia môžeme spomenúť aj systém Infotainment, digitálny prístrojový panel Audi Virtual Cockpit Plus vo Full HD rozlíšení či Audi Connect alebo Audi Phone Box.

V Moris Slovakia sa môžete tešiť aj na túto novinku a veríme, že bude nová Audi A4 Limuzína pre vás ako stvorená.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať