Archív akcií ŠKODA

Rýchlostná prémia

Kto skôr príde, ten skôr jazdí. Vyberte si z ihneď dostupných skladových modelov. ŠKODA FABIA, SCALA alebo KAMIQ a získajte rýchlostnú prémiu až do 1500 €.

Roadshow v Moris Slovakia

Zažite vzrušujúce momenty so značkou Škoda. Využite jedinečnú šancu vyskúšať si naživo najlepšie modely v prevedení RS, Scout, SportLine alebo luxusný Laurin & Klement s rôznymi motorizáciami.

AKČNÉ MODELY ŠKODA TEAM

Nastúpte do víťazného tímu. Doprajte si viac komfortu s klimatizáciou, tempomatom a množstvom ďalšej výbavy v modeli ŠKODA RAPID, FABIA a OCTAVIA z edície TEAM s cenovou výhodou až 2.000 €.

Tri-štyyyyri!

Dostupné ihneď a ešte výhodnejšie. Všetky modely sú vám teraz k dispozícii v štandardných dodacích lehotách. S balíkom výhod 5 rokov pohody si budete celých 5 rokov iba užívať.

Eva má Filipa. A čo Vy?

Získajte modely ŠKODA FABIA, SCALA alebo KAMIQ a ušetrite až do 1 500 € s cenovou garanciou a balíkom benefitov

Šeková knižka Škoda 2022

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre Vás. Ponúkame vám cenovo zvýhodnené ŠKODA Originálne dielce, ktoré zaručia Vašu bezpečnú jazdu.

Urobte si radosť s JOY!

Urobte si radosť akčnými modelmi ŠKODA z edície JOY! Teraz aj so širokým výberom financovania, s bohatou výbavou navyše, 5-ročnou zárukou a s výhodným cenovým bonusom.