Ako ostať doma a zabaviť sa

Aj nám už chýbajú výlety za dobrodružstvami.
Ostávame zodpovedne doma a prinášame vám zopár tipov ako zatočiť s nudou.
#ostandoma #skodariskovat

TIP: Autá, ktoré sú pekné ako obrázok

Teraz, keď víkendové výlety v rodinnom aute neprichádzajú do úvahy a deti by chceli mať svoje vlastné malé autíčko, prečo ich nenechať jedno vymaľovať. Stiahnite si obrázky na vyfarbovanie ŠKODA KODIAQ, ŠKODA CITIGOe iV alebo nového modelu ŠKODA OCTAVIA a nechajte svoje deti, aby popustili svoju uzdu kreativity a fantázie. A ak aj vy potrebujete relaxovať, zistíte, že vyfarbovanie obrázkov je upokojujúcou činnosťou aj pre dospelých. Stiahnite si a skúste :) 
#ostandoma  #skodariskovat

#ostandoma  #skodariskovat
#ostandoma  #skodariskovat

TIP: Bezpečný cyklistický výcvik

Súrodenci Laura a Klement išli na bicykli. Predtým, ako sa k nim budú môcť pripojiť ďalšie deti, je na čase si vybrať niekoľko bezpečných pravidiel cyklistiky. Ideálnym spôsobom, ako to urobiť sú omaľovanky, ktoré dávajú hodiny zábavy aj najmenším deťom. A čo viac, naučia sa používať brzdu, prečo by mali nosiť prilbu, prečo by nemali používať mobil pri jazde na bicykli, aké signály ruky treba používať a mnoho ďalších užitočných rád. Je to spôsob, ako sa baviť a dozvedieť sa o bezpečnej jazde na bicykli.
Omaľovanka je anglickom jazyku, ale určite deti poteší a možno sa priučia cudziemu jazyku :) 
#ostandoma  #skodariskovat

Ako ostať doma a zabaviť sa

TIP: Vytvorte model ŠKODA Karoq

Dni strávené doma môžu byť príležitosťou na znovuobjavenie vecí, ktoré sme zvykli robiť. Alebo niečo vyskúšajte po prvýkrát. Ako napríklad stavať modely. Stiahnite si papierový model kompaktného SUV ŠKODA Karoq v mierke 1:32 a pokladajte si model. Stačí si vytlačiť priložený súbor PDF, zobrať si nožnice a trochu lepidla a môžete sa pustiť do toho :) 

Modelovanie učí trpezlivosti a podporuje vnútorný mier.
#ostandoma  #skodariskovat

#ostandoma  #skodariskovat

TIP: Modely ŠKODA od A po Z

Kým sa dvere Múzea ŠKODA opäť neotvoria a vy nebudete môcť navštíviť výstavu 125 rokov od založenia spoločnosti ŠKODA, môžete si urobiť aspoň virtuálnu prehliadku histórie spoločnosti.

#ostandoma  #skodariskovat

TIP: Bavte sa s detskou knihou vo svojom mobilnom telefóne

Laura a Clement sú dvaja priatelia pre vašich najmenších motoristov. V mobilnom telefóne a tablete si môžete ľahko nájsť aplikáciu ŠKODA Magic Book,* ktorá je peknou obrázkovou knihou pre deti. Deti sa rozhodnú, či sa budú baviť s Laurou a Clementom doma alebo v mestskej džungli. Môžu skúmať a objavovať a meniť farbu automobilov (modely FABIA alebo KAROQ), trúbiť na trúbu a vyskúšať všetky šikovné možnosti dotykovej obrazovky. Najdôležitejšie je, že na chvíľu prestanú klásť otázky :)
#ostandoma  #skodariskovat

*Táto aplikácia je dostupná na app store
#ostandoma  #skodariskovat

TIP: Joga upokojuje telo i myseľ.

A v neposlednom rade tip od profesionálnej učiteľky jogy, Kerstin Emge, ktorá Vám dá niekoľko tipov, ktoré vodičom uvoľňujú stres, napätie alebo únavu. Je pravda, že väčšina ľudí teraz nebude veľa jazdiť, ale stále existuje viac než dosť stresu a únavy aj v tomto období. Všetko, čo musíte urobiť, je položiť rohož doma a postupujte podľa pokynov. Uvoľní chrbticu, krk a svaly a predovšetkým upokojí nervy :) 
#ostandoma  #skodariskovat