Zamilujte sa do Monte Carla

... AKO KAROL A KARLA
Zamilujte sa do Monte Carla

Objavujte svet v modeloch ŠKODA SCALA alebo ŠKODA KAMIQ v nadupanej edícii Monte Carlo.

Dynamickými čiernymi dizajnovými prvkami odkazujú modely MONTE CARLO na úspešnú súťažnú históriu značky ŠKODA. Teraz navyše s bohatou výbavou a ďalšími atraktívnymi benefitmi v podobe záruky a servisného balíka na 5 rokov a poukážky na zimné kolesá.

SCALA MONTE CARLO

SCALA MONTE CARLO

Odvážna a neprehliadnuteľná

Vzhľad modelu SCALA MONTE CARLO je inšpirovaný nielen pretekárskou tradíciou založenou na úspechoch v rally, ale aj pôvabom a štýlom tohto legendárneho miesta.

KAMIQ MONTE CARLO

KAMIQ MONTE CARLO

Dokonalé spojenie SUV a mestského elegána.

MONTE CARLO dodáva modelu KAMIQ eleganciu a štýl. Vysoko kontrastné čierne doplnky, športový interiér a atraktívne prvky tiež zaručujú pocit jedinečnosti pri každej jazde. (Monte-Carlo is registered trademark by Monaco Brands)

PREČO MODELY MONTE CARLO

ŠTÝL A ELEGANCIA

ŠTÝL A ELEGANCIA

Vzhľad modelu je inšpirovaný nielen pretekárskou tradíciou založenou na našich úspechoch v rally, ale aj pôvabom a štýlom tohto legendárneho miesta.

DUCH MONTE CARLA

DUCH MONTE CARLA

Verzia MONTE CARLO dodáva modelom KAMIQ a SCALA eleganciu a štýl. Vysoko kontrastné čierne doplnky, športový interiér a atraktívne prvky výbavy tiež zaručujú pocit jedinečnosti pri každej jazde.

PRÍŤAŽLIVÝ INTERIÉR

PRÍŤAŽLIVÝ INTERIÉR

Za volantom modelov MONTE CARLO pocítite radosť z jazdy v úplne novom svetle. Uchopte multifunkčný športový volant a držte krok s udalosťami pred vami pomocou voliteľného prispôsobiteľného virtuálneho kokpitu so športovou grafikou. K dynamickému vzhľadu prispieva karbónová dekorácia s chrómovaným razením alebo ambientné osvetlenie.

POHODLNÉ SEDADLÁ

POHODLNÉ SEDADLÁ

Aby bol zážitok z jazdy tohto dynamického modelu kompletný, interiér je vybavený športovými sedadlami. Robustné, no napriek tomu pohodlné športové sedadlá sa môžu pochváliť jedinečným dizajnom MONTE CARLO a výraznou bočnou oporou vás podržia v každej zákrute.

PANORAMATICKÁ STRECHA

PANORAMATICKÁ STRECHA

Veľká panoramatická strecha so slnečnou clonou je súčasťou základnej výbavy a dodáva do interiéru dostatok denného svetla.

ŠTÝLOVÉ DISKY KOLIES

ŠTÝLOVÉ DISKY KOLIES

Výnimočný štýl modelov MONTE CARLO zvýrazňujú 17" a 18" disky z ľahkej zliatiny v čiernom vyhotovení.

HRDÉ DEDIČSTVO

HRDÉ DEDIČSTVO

Modely MONTE CARLO vzdávajú poctu úspechom spoločnosti ŠKODA vo viac ako 120-ročnej histórii motoršportu a vo viac ako 100-ročnej histórii pretekov Rallye Monte Carlo.

ŠPIČKOVÁ KONEKTIVITA SO ŠKODA CONNECT

ŠPIČKOVÁ KONEKTIVITA SO ŠKODA CONNECT

Nech ste kdekoľvek, môžete byť stále pripojení. Uľahčite si život vďaka pripojeniu novej generácie vďaka funkciám vrátane vstavanej karty eSIM a bezdrôtového spojenia medzi smartfónom a autom prostredníctvom bezdrôtového SmartLink.

ÚROVEŇ VÝBAVY

MONTE CARLO

V interiéri ponúknu modely MONTE CARLO vodičovi a spolujazdcovi športové sedadlá v špeciálnom dizajne MONTE CARLO, ktoré sú výškovo nastaviteľné a disponujú integrovanými hlavovými opierkami. Multifunkčný športový volant je potiahnutý perforovanou kožou, a rovnako ako hlavica riadiacej páky a madlo páky ručnej brzdy, je obšitý červenou niťou.

Uroven vybavy

Naši predajcovia Vám s radosťou pomôžu.