ŠKODA Superb

Cestujte štýlovo. Cestujte priestranne. SUPERB.

6 dôvodov, prečo vlastniť SUPERB

ŠKODA Superb - Dynamický dizajn

Dokonale padnúci dizajn 

V rámci úprav zaznamenal dizajn vozidla SUPERB drobné zmeny, vďaka ktorým vyzerá vozidlo úplne dokonale. Konečným výsledkom je ikonický dizajn pýšiaci sa dynamickosťou a pôvabom 

ŠKODA Superb - Maximálny komfort

Priestor pre všetko dôležité

Bohatý vnútorný priestor vozidla ŠKODA SUPERB je svetom sám pre seba. Okrem dokonalého pohodlia pre všetkých cestujúcich je tam aj obrovský priestor, ktorý zaisťuje maximálnu praktickosť. 

ŠKODA Superb

Výkon zameraný na istotu

Výkonné motory, bleskurýchla prevodovka DSG, pohon všetkých kolies a adaptívny podvozok DCC. Vozidlo SUPERB je vrcholným modelom značky ŠKODA, ktorý ponúka všetko, čo potrebujete. 

ŠKODA Superb - vrchol modelového radu

Vrchol modelového radu

Verzia Laurin & Klement bola vyvinutá pre tých, ktorí vyžadujú maximálny komfort so všetkým, čo k exkluzívnemu vozidlu patrí.

ŠKODA Superb

Nový rozmer luxusu

Kvalitné prevedenie, najlepšie materiály a komfortné vybavenie. Okrem toho, čo bežne očakávate od luxusného vozidla, má SUPERB niečo navyše, a to dômyselné riešenia pre všetky vaše každodenné problémy. 

ŠKODA Superb

Podľa vašich predstáv

Model SUPERB má na výber mnoho rôznych dizajnov kolies, takže si určite vyberiete taký, ktorý bude vyhovovať vášmu vkusu. K dispozícii je široká škála 16´´ a 19´´ kolies z ľahkej zliatiny. Výber dopĺňa inovatívny dizajn 18´´ kolies Aero. 

Objednajte si testovaciu jazdu na vozidle ŠKODA SUPERB

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka ŠKODA Superb k okamžitému odberu