ŠKODA Octavia

Neporovnateľná ŠKODA OCTAVIA.

6 dôvodov, prečo vlastniť model ŠKODA Octavia

ŠKODA Octavia - jedinečný dizajn

ODVÁŽNY A JEDINEČNÝ DIZAJN

Dizajn modelu OCTAVIA vám rozprúdi krv v žilách. Široká predná maska so štyrmi svetlometmi a chrómovaným prúžkom na nárazníku vyžaruje sebaistotu a rešpekt. Ďalšie detaily sa ukrývajú v zadnej časti časti automobilu a jeho interiéri.

ŠKODA Octavia - štýlová a praktická zároveň

ŠTÝLOVÁ A PRAKTICKÁ ZÁROVEŇ

Model ŠKODA OCTAVIA ponúka jedinečnú kombináciu štýlového liftback-u a všestranného rodinného vozidla pripraveného na každú situáciu. Takže za svoje peniaze dostanete hneď dve autá v jednom.

ŠKODA Octavia - pestrá paleta diskov

PESTRÁ PALETA DISKOV

Široký sortiment zliatinových diskov vám pomôže posunúť jedinečnosť vášho vozidla ešte o úroveň vyššie. Vyberte si zo 16, 17 a 18-palcových kolies, ktoré podčiarknu štýlovosť a športový charakter vozidla.

ŠKODA Octavia ako osobné zariadenie

AUTOMOBIL AKO OSOBNÉ ZARIADENIE

Premýšľate, aké je počasie v cieli vašej cesty alebo kde na vás číhajú dopravné zápchy? To všetko už OCTAVIA vie a poradí si aj s množstvom iných vecí. Ovládanie auta smarftónom na diaľku je celkom nový svet.

ŠKODA Octavia - pohodlie

POHODLIE, KTORÉ SI ZASLÚŽITE

ŠKODA OCTAVIA nie je len dopravným prostriedkom. Pri každej ceste ponúka svojmu majiteľovi šancu relaxovať a vychutnať si zdravú dávku rozmaznávania. Na svoju najbližšiu jazdu sa vždy budete tešiť.

ŠKODA Octavia - vždy jednoducho a prakticky

VŽDY JEDNODUCHO A PRAKTICKY

Eleganciu modelu ŠKODA OCTAVIA nemajú na svedomí len jeho ladné krivky. Aj sofistikované riešenia, ktoré vám každý deň šetria čas a vrásky, sú rovnako elegantné.

ŠKODA Octavia

Technológie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Objednajte si testovaciu jazdu na vozidle ŠKODA Octavia

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka ŠKODA Octavia k okamžitému odberu