ŠKODA Kodiaq

Objavte nové možnosti. KODIAQ.

Pripravená vydať sa aj do tých najťažších podmienok - ŠKODA KODIAQ vyžaruje majestátnu silu. Nový dizajn formujú presné a ostré línie, ktoré sú charakteristické pre novú líniu SUV vozidiel značky ŠKODA. Vďaka nim je osobitá, emotívna a nadčasová. Pri pohľade z diaľky aj pri skúmaní detailov vidíte, že dizajn a funkčnosť sú v dokonalej harmónii. KODIAQ predstavuje masívnu krásu, ktorá spája mohutné telo s impozantnými off-road schopnosťami. SUV s dĺžkou 4,7 m ponúka až 7 sedadiel a najväčší batožinový priestor vo svojej kategórii.

6 dôvodov, prečo kúpiť model ŠKODA Kodiaq

ŠKODA Kodiaq

ODVÁŽNY DIZAJN

Model ŠKODA Kodiaq charakterizuje ideálna súhra elegantných línií, dynamických kriviek a robustného vzhľadu, vďaka čomu ho spoznáte hneď na prvý pohľad.

ŠKODA Kodiaq

RODINNÝ INTERIÉR

Sedem sedadiel a najväčší batožinový priestor v triede sú najvýraznejšími vlastnosťami priestranného interiéru. Je samozrejmosťou, že aj vpredu aj v druhom rade sedadiel je množstvo miesta.

ŠKODA Kodiaq

VÝNIMOČNÉ MOŽNOSTI PRIPOJENIA

Možnosť pripojenia nového modelu KODIAQ k celej škále mobilných zariadení a aplikácií je tromfom v rukáve. Čo sa týka možností pripojenia automobilov ŠKODA, na scénu prichádza celkom nová funkcia ŠKODA Connect.

ŠKODA Kodiaq

BEZPEČNOSŤ BEZ KOMPROMISOV

Model ŠKODA Kodiaq prináša do triedy stredne veľkých SUV celý rad bezpečnostných prvkov a asistenčných systémov, ktoré boli v minulosti výsadou najvyššej triedy. Ochránia vás i vašu rodinu.

ŠKODA Kodiaq

ÚROVEŇ POHODLIA, NA KTORÚ SI RÝCHLO ZVYKNETE

Na vysoký štandard odhlučnenia a pohodlné odpruženie si zvyknete natoľko, že sa už viac neuspokojíte s ničím horším.

ŠKODA Kodiaq

NADŠENIE BEZ HRANÍC

Od veľkých SUV sa právom očakávajú skvelé jazdné vlastnosti. Inteligentný pohon všetkých kolies, režim pre jazdu v teréne, asistent zjazdu z kopca a vysoká výška svetla vás priam pozývajú k tomu, aby ste opustili cesty a vydali sa do terénu.

TECHNOLÓGIA SIMPLY CLEVER

Simply Clever - parkovanie

Simply Clever - svetlá

Technické detaily

Objednajte si testovaciu jazdu na vozidle ŠKODA Kodiaq

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka ŠKODA Kodiaq k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.