ŠKODA Kamiq

Keď viete, čo Vám sedí
ŠKODA Kamiq

Prvý crossover ŠKODA je šikovnou kombináciou SUV a praktického mestského vozidla, najvyššia výbava naplno využíva technológiu LED. Vďaka pohodlným a príťažlivo tvarovaným sedadlám s bohatým priestorom sa cestujúci budú cítiť sviežo aj pri dlhšej jazde. K dispozícii je šesť motorov, ktorých výkonové spektrum siaha od 70 kW do 110 kW. Veľkorysý objem batožinového priestoru 400 l zaraďuje tento automobil medzi špičku vo svojej triede. 

Dizajn, ktorý udáva smer

Radosť naň pozrieť: Kamiq je dokonalou kombináciou robustnosti a dynamických tvarov definovaných dizajnérskym rukopisom značky ŠKODA. Neprehliadnuteľným nápisom ŠKODA na zadnej strane sa hrdo hlási k svojmu pôvodu. Prídavná časť na zadnom nárazníku s integrovaným difúzorom zdôrazňuje veľkorysú svetlú výšku vozidla. Prídavná časť na prednom nárazníku zvýrazňuje charakter automobilu triedy crossover. Súčasťou modelu Kamiq sú do šírky roztiahnuté zadné svetlá s typickým osvetlením značky ŠKODA v tvare písmena C. 

Škoda Kamiq

Váš osobný priestor 

Interiér automobilu Kamiq je vyhotovený z kvalitných materiálov so skvelým spracovaním. Vďaka niekoľkým kombináciám čalúnenia a dekoračných prvkov môžete svojmu automobilu dodať jedinečný osobitý štýl. Vytvorte si útulný a komfortný priestor pomocou bieleho, červeného alebo nového medeného ambientného osvetlenia pozdĺž celej prístrojovej dosky. Veľkorysý objem batožinového priestoru s ďalšími 1395 l po sklopení zadných sedadiel zaraďuje tento automobil medzi špičku vo svojej triede. V modeli Kamiq sa budete cítiť ako doma. Interiér, ktorý je rovnako sebavedomý a funkčný ako exteriér, ponúka výnimočnú priestrannosť vrátane atraktívnych doplnkov. 

Škoda Kamiq

Vezmite si online svet so sebou 

Byť online plne a trvalo neznamená mať len neustály prístup k zábave a užitočným informáciám, ale aj možnú pomoc na cestách. ŠKODA Connect je vašou bránou do sveta neobmedzeným možností. Prvotriedny systém Amundsen, ktorý je vždy dodávaný spoločne s virtuálnym kokpitom, ponúka navigáciu v 3D, ovládanie gestami, zasielanie SMS správ a funkciu Shop. Medzi doplnkové funkcie patrí Wi-fi hotspot alebo Sound systém ŠKODA s výkonom 405 W. Online služby novej generácie ŠKODA umožňujú komunikáciu s Vami vybraným servisným strediskom ŠKODA. Súčasťou tejto funkcie je eCall, ktorý automaticky kontaktuje záchranné zložky v prípade nehody. 

ŠKODA Kamiq

Športová jazda stlačením tlačidla 

Nová ŠKODA Kamiq je postavená na najnovšej modulárnej platforme MQB  A0, preto je možné vozidlo vybaviť najmodernejšími technológiami. Pokiaľ máte radi dynamickú jazdu, je pre Vás určený Športový podvozok (Sport Chassis Control). Ten znižuje podvozok vozidla Kamiq o 10 mm a dopĺňa nastaviteľné tlmiče s dvoma režimami - normálnym a športovým. Športový režim pritvrdzuje tlmiče pre silnejší športový zážitok a intenzívnejšie spojenie s vozovkou. 

ŠKODA Kamiq
ŠKODA Kamiq
ŠKODA Kamiq

Riešenie na dosah ruky

Uvažujte vo veľkom. Každý detail vo vašom automobile bol navrhnutý tak, aby bolo cestovanie bezproblémové. Od naloženia batožiny, cez úpravu vnútorného priestoru, až po umiestnenie všetkých vašich vecí. Simply Clever. 

Spojenie inovácie a štýlu

Široká ponuka 16" a 18" kolies z ľahkej zliatiny dopĺňajú inovatívne dizajny Aero, ktoré boli optimalizované, aby sa dosiahol minimálny odpor vzduchu. 

Naši predajcovia Vám s radosťou pomôžu

Kontakt na predaj ŠKODA

Ponuka ŠKODA Kamiq k okamžitému odberu