ŠKODA Enyaq iV

Plne elektrické SUV
Pohodlné, priestranné a šetrné.

Hlavné dôvody, prečo zvoliť Enyaq iV

Špičkové elektrické SUV

Enyaq iV je postavený na modulárnej platforme MED špeciálne vyvinuté pre elektrické vozidlá. Ponúka tak špičkovú techniku, rýchle nabíjanie a vysoký dojazd.

ŠKODA Enyaq iV

Štýlový a sebavedomý

Vzhľad našich SUV je štýlový a sebavedomý. Tejto tradície sa drží Enyaq iV a prichádza s dizajnom, ktorý je dôverne známy, ale zároveň inovatívny a pútabý. Jeho elegantné proporcie dávajú tušiť bohatú ponuku priestoru v interiéri

ŠKODA Enyaq iV


Výnimočne priestranný, výnimočne kvalitný

Priestrannosť modelu Enyaq iV zdôrazňuje nové poňatie interiéru a objemný batožinový priestor, ktorý je pre naše vozidlá typický. Kvalitné spracovanie a príjemné materiály vám zaručia pohodu na cestách, na ktorých iste oceníte množstvo praktických odkladacích priestorov. Ekologický charakter elektromobilu skvele podčiarkujú materiály šetrné k životnému prostrediu.

ŠKODA Enyaq iV

Inteligetný, inovatívny, intuitívny

Okrem novo poňatého interiéru prináša Enyaq iV celý rad inteligentných a inovatívnych riešení, ktorých ovládanie je úplne intuitívne. Medzi ne patrí napríklad štandardne dodávaný virtuálny kokpit, široké možnosti konektivity, ambientné osvetlenie a v neposlednom rade tiež úplne nový head-up displej s rozšírenou realitou.
 

ŠKODA Enyaq iV

Úspory, ktoré potešia

Pri jazde elekktromobilom šetríte nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku. Čakajú na vás bonusy v podobe finančných úľav, daní, zvýhodnenie pri parkovaní či v prevádzke a mnohé ďalšie

ŠKODA Enyaq iV

Pre viac informácií kontaktujte náš predajný tím ŠKODA

Ponuka ŠKODA Enyaq iV k okamžitému odberu