Šeková knižka ŠKODA 2019

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás.
Šeková knižka ŠKODA 2019

Ak vlastníte vozidlo ŠKODA Citigo, Felicia, Fabia, Rapid, Roomster, Octavia, Yeti alebo Superb, prvý raz zaevidované do 31.12.2015 (podľa osvedčenia o evidencii vozidla), je Šeková knižka plná zliav 2019 určená práve vám! Ponúkame vám cenovo zvýhodnené ŠKODA Originálne dielce, ktoré zaručia vašu bezpečnú jazdu. V našom autorizovanom servise totiž máte istotu, že používame ŠKODA Originálne dielce a výrobcom predpísané technologické postupy, ktoré zachovajú dobré vlastnosti vášho vozidla. Doprajte svojmu vozidlu špičkovú starostlivosť za atraktívne ceny vďaka šekovej knižke plnej zliav.
 

ŠKODA - Šeková knižka 2018

Pokiaľ chcete využiť túto výhodnú ponuku, navštívte náš autorizovaný servis na Alejovej 4 v Košiciach a Šekovú knižku plnú zliav vám bezplatne poskytneme alebo si ju objednajte online.

Servis ŠKODA sa oplatí!

O našich zákazníkov sa staráme počas celého životného cyklu vozidla. Preto pripravujeme okrem výhodných ponúk na modely ŠKODA, výhodné servisné produkty a služby, ktorými udržiavame vaše vozidlo v dobrej kondícii napriek jeho vyššiemu veku. Jednou z výhod je práve možnosť uplatniť pri servisovaní vozidla Šekovú knižku, ktorá je platná pre každé vozidlo prvý raz zaevidované do 31.12.2015 (podľa osvedčenia o evidencii vozidla). 

Náš autorizovaný servis je vybavený najmodernejšími nástrojmi a diagnostickými zariadeniami pre jednotlivé modely vozidiel ŠKODA. Pri servise alebo oprave vozidiel postupujeme presne podľa predpisov výrobcu a naši servisní technici sú pravidelne preškolení s príchodom a zavedením nových modelov a technológií. Pracujeme s kvalitnými ŠKODA Originálnymi dielcami, ktoré boli otestované a schválené v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými štandardmi spoločnosti ŠKODA. 

Chcete vedieť viac?

Šeková knižka ŠKODA 2019

Naši servisní poradcovia Vám ochotne poradia