Nová Octavia

Prichádza v najširšej ponuke

NOVÁ OCTAVIA

Vyberte si zo širokej ponuky prevedení a pohonov vrátane elektrických hybridov.

 

ZOZNÁMTE SA S NOVÝMI MODELMI

ŠKODA OCTAVIA prichádza s najširšou ponukou motorizácie a výbav, aká tu kedy bola.
Nech sa páči, užívajte si technológie, ktoré sú dostupné naozaj pre každého.

Nová Octavia

Nová Octavia E-TEC

Nová Octavia

Nová Octavia G-TEC

Nová Octavia

Nová Octavia iV

Nová Octavia

Nová Octavia

Nová Octavia

Nová Octavia Combi G-TEC

Nová Octavia

Nová Octavia Combi iV

Nová Octavia

Nová Octavia Combi Scout

Nová Octavia

Nová Octavia Combi

Nová Octavia

Nová Octavia RS

Nová Octavia

Nová Octavia Combi RS

UŽÍVAJTE SI 5 ROKOV SKUTOČNEJ POHODY

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám ŠKODA OCTAVIA.

Užívajte si aj vy 5 rokov pohody, to je 5-ročná záruka, výhodné financovanie a k tomu na výber 5-ročný servis, bohatá výbava Paket Plus v hodnote až do 1200€ a navyše k tomu aj zimné komplety.

Nová Octavia

FINANCOVANIE

NaMieru

Nastavíme vám financovanie Na mieru
Využite naše nové flexibilné financovanie, ktoré sa vám prispôsobí doslova na mieru. Na začiatku si stačí vybrať vhodnú akontáciu od 20% a dobu splácania. Následne sa môžete podľa svojich aktuálnych možností sami rozhodnúť, či doplatíte poslednú splátku a vozidlo si necháte, alebo ho radšej vymeníte za úplne nové.

Nová Octavia

NOVÉ, SILNEJŠIE, ALE ZÁROVEŇ ÚSPORNEJŠIE.
SPOZNAJTE VŠETKY POHONY NOVEJ GENERÁCIE

K vylepšeným motorom na benzínový a dieslový pohon pribudli hybridné alternatívy s elektromotorom a tiež pohon na CNG. Teraz si môžete užívať dynamickejšiu jazdu s nižšou spotrebou paliva a emisií.

Nová Octavia

Efektívne benzínové motory

Nová ŠKODA Octavia dosahuje vyššiu účinnosť valcov vo všetkých benzínových motoroch za potreby nižšieho množstva paliva. Maximálny krútiaci moment je k dispozícii pri nižších otáčkach. Navyše, motor 1,5 TSI dosahuje optimálnu účinnosť vďaka technológii vypínanie valcov Active Cylinder Technology.

Nová Octavia

Inteligentné naftové motory

Nová konštrukcia motora zvyšuje kultivovanosť chodu a znižuje spotrebu paliva. Samostatné chladenie hlavy motora spôsobuje jeho rýchlejšie zahriatie na prevádzkovú teplotu. Pri zošliapnutí plynového pedálu auto ihneď vyrazí dopredu aj vďaka prepracovanému turbodúchadlu.

Nová Octavia

Úsporný G-TEC s pohonom CNG

Pohon na stlačený zemný plyn (CNG) je šetrný nielen k životnému prostrediu, ale aj vašej peňaženke. Tento pohon dosahuje zrhuba o 25% nižšie emisie CO2 v porovnaní s benzínovou alebo naftovou alternatívou. Navyše, technológia BI-FUEL v prípade potreby umožňuje motoru spaľovať aj benzín.

Nová Octavia

Inteligentný E-TEC s elektromotorom

Náš najobľúbenejší model dostal prvýkrát pohon Mild hybrid, ktorý dokáže brzdením rekuperovať kinetickú energiu pri brzdení na elektrickú. Tá sa potom využíva ako podpora spoľovacieho motora (boost). Dosahujke sa vyššia dynamika jazdy pri rozjazde a spotreba paliba nižšia o 0,4 L/100 km a nižšie emisie CO2.
 

NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE

Nová Octavia

Asistenčné systémy

Mnohé asistenčné systémy boli doplnené novinkami ako Asistent vyhýbania, Varovanie pri vystupovaní, Detekcia rukou alebo Emergency Assist. 

Nová Octavia

Automatická prevodovka DSG

Klasickú radiacu páku nahradila automatická prevodovka so systémom Shift by wire v pohode malého prepínača.

Nová Octavia

Head-up displej

Head-up displej zobrazuje dôležité informácie, napríklad rýchlosť alebo údaje z navigácie, priamo na čelnom skle v zornom poli vodiča.
 

Nová Octavia

Infotaiment systémy

Nové infotaiment systémy so zabudovanou SIM kartou prinášajú praktické funkcie, napríklad informácie o doprave alebo Wi-Fi pripojenie pre cestujúcich. 

Nová Octavia

LED osvetlenie

Špičkové Full LED Matrix svetlomety prinášajú vyšší výkon, nižšiu spotrebu a funkciu adaptívneho osvetlenia, vďaka čomu neosvetľujú ostatných účastníkov premávky. 

Nová Octavia

Virtuálny kokpit

Kokpit s uhlopriečkou 10“ má štyri základné režimy zobrazení, ktoré môžete nastavovať ovládacími tlačidlami multifunkčného volantu.

Nová Octavia
Nová Octavia
Nová Octavia
Nová Octavia
Nová Octavia
Nová Octavia
Nová Octavia
Nová Octavia
Nová Octavia

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Ponuka Nová Octavia k okamžitému odberu