Audi TT Coupé

Dizajnová ikona. Audi TT Coupé.

Športové dizajnové prvky dotvárajú dynamický vzhľad vozidla:
Dvadsať rokov od sériového debutu legendárneho modelu TT prešla tretia generácia Audi TT Coupé komplexnou úpravou (faceliftom), ktorá perfektne vyzdvihuje charakter športového vozidla. Jednodielna maska Singleframe získala plastickú mriežku chladiča; s voliteľným športovým paketom S line, prípadne so systémom Audi magnetic ride sa karoséria zníži o desať milimetrov. Progresívny dizajn diskov, krátka radiaca páka s guľatou hlavicou a okrúhle koncovky dvojprúdovej výfukovej sústavy patria tiež k typickým prvkom kompaktného športového vozidla. V kombinácii so sériovo dodávaným digitálnym prístrojovým panelom Audi virtual cockpit a systémom regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select ponúka Audi TT Coupé vyšší komfort jazdy a prezentuje sa ako progresívne športové vozidlo našej doby.

audi-tt-coupe

Suverénne športové

Audi TT Coupé je sériovo vybavené systémom regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select a jazdným vlastnostiam dodáva fascinujúci rozsah. K špičkovým vlastnostiam podvozka modelu Audi TT Coupé patrí progresívne riadenie, štvorprvková zadná náprava a elektronická kontrola stability ESC. Počas prejazdu zákrutami vo vysokých rýchlostiach sa aktivuje selektívna regulácia krútiaceho momentu. Športový výkon zabezpečuje sedemstupňová automatická prevodovka S tronic.

S dĺžkou 4,19 metra a 2,51 metra dlhým rázvorom ponúka toto štvormiestne vozidlo za zadnými dverami batožinový priestor s objemom 305 litrov. Veľké, bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu zvýrazňujú šírku vozidla. Horizontálne línie podčiarkujú jeho šírku v zadnej časti. Okrem toho je Audi TT Coupé štandardne vybavené športovými sedadlami s integrovanými hlavovými opierkami a s na želanie dodávanými diskami Audi Sport s veľkosťou až do 20 palcov.

audi-tt-coupe
audi-tt-coupe
audi-tt-coupe

Zamerané na vodiča:
kokpit a koncepcia ovládania

Ovládanie je vďaka tomu ešte intuitívnejšie: Audi TT Coupé vám ponúka širokú škálu inteligentných technológií a na želanie sa dodáva so špičkovým systémom infotainment, navigáciou MMI plus s dotykovým displejom MMI touch. MMI terminál ovládania na stredovej konzole je obmedzený na šesť tlačidiel. Najluxusnejšia verzia MMI navigácie plus s MMI touch integruje dotykovú plochu na vrchnej strane otočného tlačidla, ktorá rozpoznáva písmo. Na sériovo dodávanom digitálnom prístrojovom paneli s 12,3-palcovým farebným displejom s vysokým rozlíšením Audi virtual cockpit sú zobrazené všetky bežné ukazovatele - vodičovi tak ponúka ešte väčší prehľad. Multifunkčný volant plus, pomocou ktorého môžete ovládať systém infotainment a hlasové ovládanie, sa dodáva už od základnej verzie.

Istota je istota alebo progresívna technológia svetiel

Asistenčné systémy odbremeňujú vodiča, aby sa mohol plne koncentrovať na jazdu. V Audi TT Coupé siaha ponuka výbavy od asistenta zmeny jazdného pruhu Audi side assist cez asistenta udržania jazdného pruhu Audi active lane assist a systému pre rozpoznanie dopravných značiek až po parkovacieho asistenta so sledovaním okolia a cúvaciu kameru.

Vidieť a byť videný: Pre Audi TT Coupé sa na želanie dodávajú LED svetlomety alebo Audi Matrix LED svetlomety. Diaľkové LED svetlá Audi Matrix LED svetlometov tvorí mnoho malých samostatných diód, ktoré sa zapínajú a vypínajú v závislosti od situácie, prípadne sú zaclonené. Vďaka tomu môžu svetlomety precízne reagovať na iné vozidlá a pritom vždy perfektne osvetliť cestu.

audi-tt-coupe
audi-tt-coupe

Ponuka Audi TT Coupé k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.