Audi SQ5 TFSI

Pripravený na športovú dynamiku. Audi SQ5 TFSI.

Nové Audi SQ5 TFSI vás nadchne dych berúcim výkonom, všestrannosťou, progresívnymi technológiami a výbavou. Novovyvinutý 3,0-litrový motor V6 TFSI dosahuje výkon 260 kW (354 k) a Audi SQ5 TFSI katapultuje z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy, ktorý ešte podporí výrazným zvukom motora. Čisté línie, otvory pre prívod chladiaceho vzduchu špecifické pre modely S v matnom titánovo čiernom vyhotovení a výrazné spodné lišty dverí dotvárajú dizajn modelov Q s prvkami špecifickými pre modely S.

Audi SQ5
Audi SQ5

Prijme každú výzvu.

Vysokovýkonný motor V6 TFSI s výkonom 260 kW (354 k) dosahuje maximálny krútiaci moment 500 Nm a z 0 na 100 km/h akceleruje za 5,4 sekundy. Jeho maximálna rýchlosť je 250 km/h. Podporujú ho pritom výnimočné technológie. Sériovo dodávaný pohon všetkých kolies quattro sa okrem toho dodáva s voliteľným športovým diferenciálom a adaptívnym pneumatickým pružením "adaptive air suspension", ktoré je špecifické pre modely S. Prenos hnacej sily zabezpečuje 8-stupňová automatická prevodovka tiptronic, ktorá radí prevodové stupne rýchlo a komfortne, aby mohlo Audi SQ5 TFSI jazdiť dynamicky aj v zákrutách a na nespevnených cestách.

Elegantný ako akrobat.

Dizajn modelu SQ5 TFSI predstavuje všetko, len nie jednotvárnosť. Výrazné nárazníky, špecifické otvory pre prívod chladiaceho vzduchu v dizajne modelov S a difúzor s mriežkou v dizajne včelieho plastu zvýrazňujú prednú a zadnú časť vozidla. Špecifická maska chladiča vytvára so svojimi dvojitými hliníkovými lištami a dekoratívnymi prvkami v matnom sivom vyhotovení "Twilight" pôsobivé akcenty, vonkajšie spätné zrkadlá v hliníkovom prevedení a prahové lišty vo farbe karosérie zvýrazňujú športový vzhľad vozidla ešte o niečo viac. Dvojitá koncovka dvojprúdovej výfukovej sústavy a červený znak S sú zárukou dynamického vzhľadu. Nápis V6 na bokoch vozidla naznačuje už na prvý pohľad silu modelu SQ5.

Audi SQ5
Audi SQ5
Audi SQ5

Vitajte v interiéri.

Interiér vás nadchne výbavou infotainment a vysoko kvalitným spracovaní už na prvý pohľad. Sériová výbava je však ešte exkluzívnejšia a okrem iného zahŕňa športové sedadlá so znakom S a čalúnením v kombinácii Alcantara/koža, osvetlené prahové lišty s nápisom S, ale aj 3-ramenný multifunkčný športový kožený volant plus tiež so znakom S. Na želanie vám dodáme plne digitálny prístrojový panel "Audi virtual cockpit" alebo dizajnové prvky vo vyhotovení "Carbon Atlas". Zadné sedadlo plus, dodávané na želanie, je rozdelené na tri segmenty, ktoré sa dajú posúvať pozdĺžne a umožňujú nastaviť aj sklon operadla. V závislosti od polohy zadných sedadiel sa základný objem batožinového priestoru pohybuje medzi 500 až 610 litrov. Keď sú operadlá zadných sedadiel úplne sklopené, máte k dispozícii maximálny objem 1 550 litrov. Súčasťou sériovej výbavy sú tiež 20-palcové disky z ľahkých zliatin v dizajne 5 dvojitých lúčov "Stern", LED svetlomety a regulácia tlmičov špecifická pre modely S.

Ponuka Audi SQ5 TFSI k okamžitému odberu