Audi S7 Sportback

Exkluzívne a dynamické. Audi S7 Sportback

Elegantný vzhľad, dynamický nástup výkonu, exkluzívny interiér - Audi S7 Sportback zaujme svojimi vonkajšími a vnútornými hodnotami. S týmto športovým modelom Coupé zažijete najmodernejšie technológie pre asistovanú jazdu a infotainment.

audi-s7-sportback
audi-s7-sportback
audi-s7-sportback

Exkluzívny a individuálny – interiér

Elegantné a športové línie plynulo prechádzajú do interiéru Audi S7 Sportback. Model vás víta sériovo dodávanými osvetlenými prahovými lištami v hliníkovom prevedení so znakom S. Posadíte sa do sériových športových sedadiel S a vozidlo máte pevne pod kontrolou prostredníctvom sériovo dodávaného trojramenného športového koženého volantu s multifunkčným ovládaním, radiacimi pádlami v hliníkovom prevedení a znakom S. Na želanie vám volant dodáme s funkciou vyhrievania a dole zrezaný pre pohodlnejšie nastupovanie. Na prvej fotografii vidíte voliteľnú vybavu so športovými sedadlami S s červenými koženými poťahmi "arrasrot" a kontrastným sivým prešívaním "achatgrau". Ponúkame vám však aj ďalšie možnosti individualizácie, napríklad s voliteľným balíkom "Optikpaket schwarz" a voliteľnými kombináciami interiéru od Audi exclusive.

audi-s7-sportback
audi-s7-sportback

Elegantný a emocionálny – exteriér

Pri dizajne Audi S7 Sportback sa stretáva elegantná estetika s progresívnym charakterom modelov S. Z profilu charakterizujú ostré línie siluetu modelu kupé. Sériový športový podvozok S s adaptívnym nastavením tlmičov poskytuje Audi S7 Sportback nižšiu svetlú výšku ako pri základnom modeli. Dynamiku tohto modelu podčiarkujú aj ďalšie prvky špecifické pre modely S.

audi-s7-sportback

Silný a dynamický – pohon

Audi S7 Sportback je poháňaný športovým naftovým motorom. Agregát 3,0 TDI V6 (kombinovaná spotreba*: 6,5 l/100 km, emisie CO₂ kombinované*: 170 g / km) s výkonom 257 kW (349 k) a krútiacim momentom 700 Nm akceleruje vozidlo z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy. Sériový pohon všetkých kolies quattro prenáša výkon na cestu. Voliteľný športový diferenciál na zadnej náprave zlepšuje polohu vozidla pri jazde v zákrutách.

Asistenčné systémy v pozadí

V Audi S7 Sportback zažijete asistovanú jazdu na vysokej úrovni. Dáta získané radarovými systémami, kamerami sledujúcimi okolie a ultrazvukovými snímačmi prúdia do centrálnej riadiacej jednotky asistenčných systémov, ktorá konvertuje dáta na trvalý obraz okolia vozidla a predstavuje rozhranie pre viaceré voliteľné asistenčné systémy. V kritických jazdných situáciách, ako sú núdzové brzdenie alebo hraničné jazdné situácie urobí bezpečnostný systém Audi pre sense basic, v rámci svojich systémových možností, opatrenia pre preventívnu ochranu pasažierov, napríklad napne bezpečnostné pásy. Voliteľný asistent nočného videnia zlepšuje zlú viditeľnosť. Systém rozpoznáva ľudí a väčšiu divú zver v tme a žltou farbou ich označí na displeji voliteľného digitálneho prístrojového panela Audi virtual cockpit. Pri kritickom nebezpečenstve sa farba zmení na červenú. Rozhodnúť sa môžete aj pre voliteľné a vopred nakonfigurované asistenčné balíky, napríklad v oblasti parkovania alebo mestskej premávky.

audi-s7-sportback

Digitalizácia v centre pozornosti

Audi S7 Sportback vám ponúka priekopnícku koncepciu ovládania, širokú ponuku systémov infotainment a služby Audi connect . Na 12,3-palcovom displeji sériovo dodávaného digitálneho prístrojového panela Audi virtual cockpit nájdete všetky dôležité ukazovatele ako otáčkomer, rýchlomer, hodiny, stav paliva v nádrži a zostávajúci dojazd. Rozhodnúť sa však môžete pre ďalšie voliteľné technológie, ako napríklad rozhranie Audi smartphone interface (kompatibilné od Apple iOS 10.0 a Android 6), ktoré pomocou USB konektora spojí váš smartfón s vozidlom a obsah zobrazí priamo na displeji MMI.

Ponuka Audi S7 Sportback k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.