Audi S6 Limuzína

Digitálne pripojené na internet, výrazné, elegantné. Audi S6 Limuzína.

Audi S6 Limuzína je športový všestranný talent so širokou ponukou sériových technológií v oblasti infotainmentu a asistenčných systémov, s výkonným pohonom a výrazným exteriérom.

audi-s6-limuzina

Športový a komfortný – interiér

Hneď ako sa otvoria dvere vodiča a spolujazdca vám osvetlené hliníkové prahové lišty so znakom S a kosoštvorcové prešívanie sedadiel naznačia, že športové línie prechádzajú aj do interiéru Audi S6 Limuzína. Sériové športové sedadlá vám poskytnú bezpečné držanie tela a veľa možností elektrického nastavenia sedadla. Voliaca páka v stredovej konzole nesie tiež znak S. Vďaka ponuke voliteľných balíkov kože a dekoračných prvkov máte k dispozícii ďalšie možnosti individualizácie. Všetci pasažieri - dokonca aj na zadných sedadlách - si užijú veľký priestor pre hlavu a na nohy. Voliteľný balík kvality vzduchu s ionizátorom a vstrekovaním vône sa postará o príjemnú klímu. Voliteľné panoramatické sklenené strešné okno vpustí do interiéru viac svetla a ponúka dodatočné vetranie.

audi-s6-limuzina

Pôsobivý dizajn – exteriér

Audi S6 Limuzína odráža mimoriadne športový, výrazný a priekopnícky charakter nášho súčasného dizajnérskeho jazyka. Rozdiel voči základnému modelu ilustrujú mnohé sériové prvky exteriéru špecifické pre modely S. Kryty vonkajších spätných zrkadiel majú výrazný hliníkový vzhľad. V zadnej časti sú štyri chrómové koncovky výfukovej sústavy integrované do difúzora špecifického pre modely S. 20-palcové kolesá s hliníkovými diskami sú súčasťou sériovej výbavy. Na želanie sa môžete rozhodnúť pre 21-palcové kolesá - ako aj pre voliteľné červené brzdové strmene.

Výrazné

audi-s6-limuzina
audi-s6-limuzina
audi-s6-limuzina

Ponuka infotainment

Dôležité infotainment technológie sa nachádzajú priamo vo vašom výhľade a sú umiestnené tak, aby ich ovládanie bolo pohodlné. Sériový systém Audi virtual cockpit, plne digitálny prístrojový panel s 12,3-palcovým displejom full HD ovládate prostredníctvom multifunkčného volantu. V závislosti od vašich potrieb si pomocou tlačidla VIEW môžete vybrať z dvoch režimov: Prvému režimu dominuje otáčkomer a tachometer, druhému grafika navigácie. V oblasti zábavy je okrem sériového zvukového systému Audi sound system v ponuke aj voliteľný zvukový systém Bang & Olufsen. Prémiová verzia sa skladá z 15-kanálového zosilňovača a 16 reproduktorov. Nová funkcia 3D zvuku vytvára priestorový zvukový efekt v priestore predných sedadiel. Pri pokročilej verzii zvukového systému s 19-kanálovým zosilňovačom a 19 reproduktormi sa priestorový efekt šíri po celom vozidle a všetkým pasažierom ponúka jedinečný koncertný zážitok.

audi-s6-limuzina

Asistenčné systémy v pozadí a pôsobivý výkon

Audi S6 Limuzína je vybavený radarovými systémami, kamerami sledujúcimi okolie a ultrazvukovými snímačmi. Takto získané dáta sú centrálnou riadiacou jednotkou asistenčných systémov konvertované do trvalého obrazu okolia vozidla. Pripojené voliteľné asistenčné systémy vám ponúkajú asistovanú jazdu na vysokej úrovni. Jedným z príkladov je voliteľný parkovací asistent plus, ktorý vás pri parkovaní a manévrovaní vozidla podporuje, v rámci možností systému, akusticky a opticky. Aktivuje sa zaradením spätného chodu, stlačením tlačidla v stredovej konzole a na želanie automaticky, keď sa vozidlo k rozpoznanej prekážke priblíži rýchlosťou nižšou ako 10 km/h. 

Výkon modelu Audi S6 Limuzína generuje trojlitrový motor V6 TDI (kombinovaná spotreba: 6,2 l/100 km, kombinované emisie CO₂: 164 g/km). Vďaka výkonu 257 kW (349 k) a maximálnemu krútiacemu momentu 700 Newton metrov zrýchľujete z 0 na 100 km/h za 5,0 sekundy.

audi-s6-limuzina

Ponuka Audi S6 Limuzína k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.