Audi S6 Avant

Všestranné, inteligentné, športové. Audi S6 Avant.

Audi S6 Avant ponúka rôzne možnosti využitia, či už ako firemné vozidlo alebo rodinný automobil na dovolenku. Okrem toho vás nadchne širokou ponukou asistenčných a infotainment systémov, športovými jazdnými vlastnosťami a dynamickým dizajnom.

Okrem svojej všestrannosti Audi A6 Avant zaujme aj výkonným dieselovým motorom (kombinovaná spotreba paliva*: 6,5 l / 100 km, kombinované emisie CO₂*: 171 g / km). Agregát 3.0 TDI V6 ponúka výkon 257 kW (349 k) a maximálny krútiaci moment 700 Nm. Audi S6 Avant akceleruje z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy.

audi-s6-avant

Čistý a sebavedomý dizajn – exteriér

Horizontálne línie, šikmé zadné okno, strešný spojler - dizajn Audi A6 Avant vás zaujme výraznou siluetou modelu Avant. Jeho osobitný vzhľad zdôrazňujú mnohé prvky špecifické pre modely S. 20-palcové disky sú súčasťou sériovej výbavy, na želanie sa môžete rozhodnúť pre 21-palcové disky a červené brzdové strmene. V prednej časti vás upúta široká a nízka jednodielna maska chladiča. Charakteristickými prvkami v porovnaní so základným modelom sú napríklad mriežka chladiča v tmavom chrómovom prevedení a predný spojler s výraznou lištou v hliníkovom vyhotovení. Štyri koncovky výfukovej sústavy sú tiež z chrómu.

audi-s6-avant

Športový a veľkorysý – interiér

Hneď ako sa otvoria dvere vodiča a spolujazdca vám osvetlené hliníkové prahové lišty so znakom S a kosoštvorcové prešívanie sedadiel naznačia, že športové línie prechádzajú aj do interiéru Audi S6 Avant. Sériové športové sedadlá so znakom S vám poskytnú bezpečné držanie tela a rôzne možností elektrického nastavenia sedadla. Voliaca páka v stredovej konzole nesie tiež znak S. Vďaka ponuke voliteľných balíkov kože a dekoračných prvkov máte k dispozícii ďalšie možnosti individualizácie. Všetci pasažieri - dokonca aj na zadných sedadlách - si užijú veľký priestor pre hlavu a na nohy. Voliteľný balík kvality vzduchu s ionizátorom a vstrekovaním vône sa postará o príjemnú klímu. Voliteľné panoramatické sklenené strešné okno vpustí do interiéru viac svetla a ponúka dodatočné vetranie.

audi-s6-avant
audi-s6-avant
audi-s6-avant

Výrazné zadné partie a veľkorysý batožinový priestor

Nielen označenie S6 upozorňuje na to, že toto vozidlo je Audi S6 Avant. Jednoznačnými charakteristickými znakmi sú tiež difúzor v tmavom chrómovom prevedení s výraznou lištou v hliníkovom vyhotovení ako aj štyri koncovky výfukovej sústavy v chrómovom prevedení.

Audi S6 Avant spĺňa vysoké priestorové požiadavky prostredníctvom rôznych odkladacích boxov a praktických úložných priehradiek. Batožinový priestor ponúka objem 565 litrov. So sklopenými operadlami zadných sedadiel dosahuje dokonca objem 1 680 litrov. S voliteľným komfortným kľúčom a voliteľným senzorickým odomykaním batožinového priestoru môžete dvere batožinového priestoru otvoriť elektricky jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom.

audi-s6-avant

Zažite moderné technológie

Dôležité infotainment technológie sa nachádzajú priamo vo vašom výhľade a sú umiestnené tak, aby ich ovládanie bolo pohodlné. Sériovo dodávaný systém Audi virtual cockpit, plne digitálny prístrojový panel s 12,3-palcovým displejom full HD ovládate prostredníctvom multifunkčného volantu. V závislosti od vašich potrieb si pomocou tlačidla VIEW môžete vybrať z dvoch režimov: Prvému režimu dominuje otáčkomer a tachometer, druhému grafika navigácie.

V oblasti zábavy je okrem sériového zvukového systému Audi sound system v ponuke aj voliteľný zvukový systém Bang & Olufsen. Prémiová verzia sa skladá z 15-kanálového zosilňovača a 16 reproduktorov. Nová funkcia 3D zvuku vytvára priestorový zvukový efekt v priestore predných sedadiel. Pri pokročilej verzii zvukového systému s 19-kanálovým zosilňovačom a 19 reproduktormi sa priestorový efekt šíri po celom vozidle a všetkým pasažierom ponúka jedinečný koncertný zážitok.

audi-s6-avant

Ponuka Audi S6 Avant k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.