Audi RS Q3 Sportback

Kompaktné SUV kupé crossover.
Audi RS Q3 Sportback.

Stúpajúca bočná línia prelisu a šikmo klesajúca línia strechy ústia do charakteristických zadných partií Audi RS Q3 Sportback. Celkový atletický dizajn kompaktného SUV kupé crossover dotvárajú prvky špecifické pre modely RS. 2,5-litrový motor TFSI rozdúcha pod kapotou výkon 294 kW (400 k).

Upozornenie: Audi RS Q3 Sportback sa zatiaľ ešte nedá nakonfigurovať.

Audi RS Q3 Sportback
Audi RS Q3 Sportback
Audi RS Q3 Sportback

Nápadne odlišné

Výkon Audi RS Q3 Sportback¹ je zjavný na prvý pohľad. V predných partiách upúta pozornosť nárazník RS s čiernou lesklou jednodielnou maskou chladiča Singleframe. Obzvlášť plynulo klesajúca línia strechy a nízko prechádzajúca bočná línia prelisu posúvajú ťažisko karosérie opticky bližšie k vozovke. Svalnaté tvary pokračujú na bokoch o 10 milimetrov rozšírenými krytmi podbehov kolies. Voliteľné 21-palcové disky z ľahkej zliatiny sú pre túto modelovú triedu mimoriadne výnimočné. Zadné partie Audi RS Q3 Sportback zvýrazňuje nárazník špecifický pre modely RS so zadným difúzorom a horizontálnym krytom v čiernom lesklom prevedení ako aj so špecifickým strešným spojlerom RS. Vďaka nízkemu zadnému oknu pôsobí vozidlo mimoriadne širokým dojmom.

Viac impulzov za sekundu

Legendárny 2,5-litrový motor TFSI (kombinovaná spotreba paliva*: 8,8-8,9 l/100 km, kombinované emisie CO₂*: 202-204 g/km) s piatimi valcami okamžite reaguje na vaše impulzy. So sériovým športovým podvozkom RS, ktorý má o desať milimetrov nižšiu svetlú výšku ako podvozok základného modelu, sa prejazd každej zákruty zmení na senzáciu. Audi RS Q3 Sportback je vybavené progresívnym riadením špecifickým pre modely RS, aby ste vozidlu mohli presne určiť smer jazdy. Voliteľné adaptívne pruženie okrem toho zvyšuje jazdnú dynamiku a stabilitu jazdy. Zabezpečuje tiež lepšie jazdné vlastnosti a vyššiu úroveň komfortu. Ak chcete spontánne zastaviť, sériová oceľová brzdová sústava RS s voliteľnými červenými brzdovými strmeňmi sa postará o efektívne spomalenie - vybrať si môžete aj voliteľné keramické brzdy s brzdovými strmeňmi v sivom, červenom alebo modrom prevedení.

Nekompromisné aj v interiéri

Interiér Audi RS Q3 Sportback zaujme svojím dynamickým dizajnom do najmenších detailov rovnako ako jeho exteriér. Počnúc sériovým multifunkčným športovým koženým dole zrezaným volantom RS, sériovými dekoračnými antracitovými hliníkovými aplikáciami "race" - voliteľne v prevedení čierneho klavírového laku alebo karbónu - až po voliteľné športové sedadlá RS čalúnené jemnou kožou Nappa s voštinovým prešívaním špecifickým pre modely RS a integrovanými opierkami hlavy. Športový charakter môžete na želanie vylepšiť prostredníctvom voliteľných dizajnových balíkov RS červená alebo modrá, ktoré interiéru dodávajú viac akcentov. Vrcholom každej jazdy je osvetlenie s projekciou Audi Sport vo dverách.

Audi RS Q3 Sportback
Audi RS Q3 Sportback

Mimoriadne prehľadné

Bez ohľadu na to, kam s Audi RS Q3 Sportback smerujete, nič vám neujde: ovládacie prvky ako sériový dotykový displej MMI touch sú zamerané na vodiča. Údaje o vozidle sú dostupné na sériovom 12,3-palcovom digitálnom prístrojovom paneli Audi virtual cockpit v dizajne špecifickom pre modely RS a vo full HD rozlíšení. Voliteľný digitálny prístrojový panel Audi virtual cockpit plus, ktorý je vybavený indikátorom preradenia "Shift light" a ďalšími špeciálnymi ukazovateľmi RS, ako sú rýchlosť, otáčky, meranie zrýchlenia, výkon alebo krútiaci moment, zážitok z jazdy ešte zintenzívňuje.

Audi RS Q3 Sportback
Audi RS Q3 Sportback

Flexibilné cestovanie

Prečo na niečom tvrdošijne trvať? Audi RS Q3 Sportback ponúka okrem dych berúceho výkonu aj vysokú všestrannosť s priestorom pre mnoho možností. Jednoducho buďte flexibilný. Miesto si tu nájde až päť osôb. Zadné sedadlá sa pritom dajú sériovo pozdĺžne posúvať o 150 milimetrov a sklon operadla meniť v siedmich stupňoch. Na prepravu väčších predmetov sa dá batožinový priestor zväčšiť z 530 litrov na až 1 400 litrov tým, že sklopíte operadlá zadných sedadiel.

Audi RS Q3 Sportback
Audi RS Q3 Sportback
Audi RS Q3 Sportback

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi RS Q3 Sportback

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi RS Q3 Sportback k okamžitému odberu