Audi RS Q3

Žiť legendárne.
Audi RS Q3.

Nechceme len jazdiť. Chceme niečo naštartovať. Nenasledovať trendy, nasledovať naše túžby. Vhodný spoločník pre tieto ciele: nové, kompaktné vysokovýkonné SUV Audi RS Q3. Atletický dizajn kombinuje s vysokou úrovňou všestrannosti. Legendárny 2,5-litrový motor TFSI sa v kombinácii s pohonom všetkých kolies quattro postará o potešenie z jazdy. Môžeme vyraziť?

Upozornenie: Audi RS Q3 sa zatiaľ ešte nedá nakonfigurovať.

Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3

Tvorí svoje vlastné pravidlá

Originálny dizajn nového Audi RS Q3 zaujme výkonom, ktorý je zrejmý na prvý pohľad. Šikmo klesajúca línia strechy podobná modelom kupé vytvára pôsobivú siluetu. Jeho výkon je očividný už spredu: nárazník RS v spojení s čiernou lesklou jednodielnou maskou chladiča Singleframe dodáva predným partiám dynamický vzhľad. Svalnaté tvary pokračujú na bokoch o 10 milimetrov rozšírenými krytmi podbehov kolies spolu so stúpajúcou bočnou líniou prelisu. Voliteľné 21-palcové disky z ľahkej zliatiny sú pre túto modelovú triedu mimoriadne výnimočné. Zadné partie Audi RS Q3 zvýrazňuje nárazník špecifický pre modely RS so zadným difúzorom a horizontálnym krytom.

Zbohom nuda

S legendárnym 2,5-litrovým motorom TFSI (kombinovaná spotreba paliva*: 8,8 - 8,9 l/100 km, kombinované emisie CO₂*: 202-203 g/km) s piatimi valcami sa každá jazda zmení na dobrodružstvo. A každá zákruta na senzáciu - vďaka sériovému športovému podvozku RS, ktorý má o desať milimetrov nižšiu svetlú výšku ako podvozok základného modelu. Voliteľné adaptívne pruženie zvyšuje jazdnú dynamiku a stabilitu jazdy. Zabezpečuje tiež lepšie jazdné vlastnosti a vyššiu úroveň komfortu. Audi RS Q3 je vybavené progresívnym riadením špecifickým pre modely RS, aby ste vozidlu mohli presne určiť smer jazdy. O efektívne spomalenie sa postará sériova oceľová brzdová sústava RS. 

Digitálny svet priamo vo vašom výhľade

Audi RS Q3 neustále napreduje. Ovládacie prvky, ako je sériový dotykový displej MMI, sú zamerané na vodiča. Údaje o vozidle sú dostupné na sériovom 12,3-palcovom digitálnom prístrojovom paneli Audi virtual cockpit v dizajne špecifickom pre modely RS a vo full HD rozlíšení. Ešte exkluzívnejší je Audi virtual cockpit plus, ktorý je vybavený indikátorom preradenia "Shift light" a ďalšími špeciálnymi ukazovateľmi RS, ako sú rýchlosť, otáčky, meranie zrýchlenia, výkon alebo krútiaci moment.

Audi RS Q3
Audi RS Q3

Priestor pre všetko možné

Nový luxus: nemusieť na niečom tvrdošijne trvať. Audi RS Q3 ponúka okrem svojho dych berúceho výkonu aj vysokú všestrannosť s priestorom pre mnoho možností. Miesto si tu nájde až päť osôb. Zadné sedadlá sa dajú sériovo pozdĺžne posúvať o 150 milimetrov a meniť sklon v siedmich stupňoch. Na prepravu väčších predmetov sa dá batožinový priestor zväčšiť z 530 litrov na až 1 525 litrov tým, že sklopíte operadlá zadných sedadiel.

Žiadna šanca pre kompromisy

Dynamický dizajn plynulo prechádza do interiéru Audi RS Q3. Počnúc sériovým multifunkčným športovým koženým dole zrezaným volantom RS, sériovými dekoračnými antracitovými hliníkovými aplikáciami "race" - voliteľne v prevedení čierneho klavírového laku alebo karbónu - až po voliteľné športové sedadlá RS čalúnené jemnou kožou Nappa s voštinovým prešívaním špecifickým pre modely RS a integrovanými opierkami hlavy. Športový charakter môžete na želanie ešte vylepšiť prostredníctvom voliteľných dizajnových balíkov RS. Štýlový štart vytvorí osvetlenie s projekciou Audi Sport vo dverách.

Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi RS Q3

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi RS Q3 k okamžitému odberu