Audi Q3 Sportback

Extrovertné SUV kupé
Audi Q3 Sportback

Sebavedomé, extrovertné, športové - také je Audi Q3 Sportback. Predným partiám dominuje veľká osemuholníková jednodielna maska chladiča Singleframe a bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu. Z profilu sa jasne prezentuje silueta charakteristická pre modely kupé. Predĺžená, elegantná línia ramien formuje dynamický tvar vozidla a zdôrazňuje športový charakter. Plynulo klesajúca línia strechy, nízke zadné okno a ostrý dizajn zadných svetiel sú charakteristickými znakmi zadnej časti. Vďaka našej flexibilnej koncepcii výbavy si exteriér môžete prispôsobiť podľa vašich predstáv. Ak sa rozhodnete pre výbavu S line, bude vaše Audi Q3 Sportback dodané s nárazníkmi v kontrastnom lakovaní, 18-palcovými diskami v 5-lúčovom dizajne do tvaru písmena V a osvetlenými prahovými lištami s hliníkovými aplikáciami a nápisom S.

Progresívny dizajn

Audi Q3 Sportback

Interiér, ktorý si dotvoríte podľa vlastného vkusu

Naša koncepcia výbav vám umožňuje dotvoriť interiér Audi Q3 Sportback podľa vašich predstáv. Rozhodnúť sa môžete napríklad pre voliteľný interiér design selection, ktorý je zobrazený na fotografii. Ten zahŕňa športové sedadlá vpredu, viacfarebné obrysové a ambientné osvetlenie a exkluzívne aplikácie. Na želanie dodávaný interiér S line obsahuje okrem iného športové sedadlá so znakom S, kožený trojramenný volant s multifunkčným ovládaním plus a hlavice voliacej páky z perforovanej kože, ako aj pedálov a opierky nohy z ušľachtilej ocele.

Audi Q3 Sportback

Variabilný a funkčný

Audi Q3 Sportback disponuje vysoko variabilným interiérom. Zadné sedadlo ponúka miesta trom cestujúcim a dá sa pozdĺžne posunúť o 130 milimetrov, sklon trojdielnych operadiel je nastaviteľný v siedmich stupňoch. Objem batožinového priestoru sa pohybuje od 530 do 1 400 litrov. Na želanie vám ponúkame elektrické otváranie zadných dverí, vďaka ktorému ich pohodlne otvoríte jednoduchým pohybom nohy pod nárazníkom, ak práve nemáte žiadnu ruku voľnú.

Audi Q3 Sportback

Radosť z jazdy v sériovej výbave

Audi Q3 Sportback sme vybavili sériovými technológiami, ktoré zvyšujú dynamiku vozidla na ceste, aby sme vám poskytli čo najväčší pôžitok z jazdy. Športový podvozok sa stará o dobrú trakciu. Progresívne riadenie poskytuje priamu odozvu vozidla na natočenie volantu, napríklad na kľukatých cestách prvej triedy a pri odbočovaní. Prostredníctvom systému regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select môžete ovplyvniť charakteristiku vozidla pomocou šiestich rôznych režimov. Okrem nastavenia motora a prevodovky ovplyvňuje systém aj elektronicky nastaviteľné tlmiče a posilňovač riadenia. 

Audi Q3 Sportback

Výnimočné svetlomety

LED Svetlomety sú v Audi Q3 Sportback súčasťou sériovej výbavy. Na želanie sa môžete rozhodnúť pre Matrix LED svetlomety s dynamickým smerovými svetlami. Technológia Audi Matrix LED rozpozná vozidlá v protismere a pred vami a svetlo zacloní tak, aby bol priestor medzi vozidlami a vedľa nich plnohodnotne osvetlený. Dynamické smerové svetlá ponúkajú vysokú úroveň rozpoznania.

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi Q3 Sportback

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi Q3 Sportback k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.