Audi Q3

Všestranný talent
Nové Audi Q3

Nové Audi Q3 je všestranne talentované rodinné SUV. Druhá generácia sa prezentuje nielen sebavedomejším dizajnom, ale vďaka dostatočne veľkému priestoru, vysokej variabilite a praktickým detailom ponúka vyššiu úžitkovú hodnotu. Predné svalnaté partie Audi Q3 definuje osemuhoľníková jednodielna maska chladiča Singleframe a veľké bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu. Koncepcia priestoru sľubuje priestrannosť: batožinový priestor ponúka v závislosti od polohy zadných sedadiel a operadiel objem 675 litrov, pri sklopených operadlách zadných sedadiel až 1 525 litrov. Okrem toho je toto kompaktné SUV vybavené širokou paletou infotainment systémov, napríklad digitálnym prístrojovým panelom a veľkým dotykovým displejom MMI touch. Inteligentné asistenčné systémy podporujú vodiča pri jazde v meste, na diaľnici alebo pri parkovaní a zabezpečujú ešte väčší komfort.

Sila a charizma.

Predné svalnaté partie Audi Q3 definuje osemuhoľníková jednodielna maska chladiča Singleframe a veľké bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu. Osem vertikálnych priečok delí masku chladiča s výrazným lemom a odzrkadľuje charakter modelov SUV. Charakteristickým prvkom z bočného pohľadu je symetrická grafika reflektorov predných a zadných svetlometov. Bočný prelis ich formálne spája a spolu so svalnatými blatníkmi vytvára atletický dojem. Obrysy vzdávajú poctu legendárnemu modelu Audi quattro, vďaka čomu sa zdá byť toto vozidlo ešte širšie. Farebne odlíšené kryty podbehov podčiarkujú vzhľad terénneho vozidla. Dizajn, ktorý opticky vytvára dojem, ako keby bolo vozidlo v pohybe, podporuje dlhý strešný spojler, ktorý z bočných strán ohraničuje zadné okno a zadné línie z výrazne šikmo sklonenými D stĺpikmi. Ešte pred uvedením na trh ponúka spoločnosť Audi svojím zákazníkom model Edition, ktorý prichádza so širokým spektrom špeciálnej výbavy. Balík S line exteriér dodá vozidlu výrazne športový vzhľad, pri ktorom sú mnohé detaily dodatočne farebne zvýraznené. K výbave patrí tiež športový podvozok, 20-palcové disky a Matrix LED svetlomety.

Audi Q3

Veľkorysá a variabilná:
Koncepcia priestoru

Audi Q3 sa vďaka svojím veľkorysým rozmerom umiestňuje v segmente vyššej strednej triedy kompaktných SUV: Ako je pre tento segment charakteristické, ponúka pohodlné nastupovanie a dobrý prehľad o situácii na ceste, no súčasne tiež športovú polohu sedenia. Volant je zodpovedajúco kolmý. Sedadlá sú na želanie elektricky nastaviteľné. Dlhý rázvor zabezpečuje veľkorysý priestor pre kolená, hlavu a v oblastí lakťov. Charakteristickým prvkom je štandardné vysoko variabilné rozdelenie priestoru: Zadná lavica sa dá pozdĺžne posúvať a operadlo delené v pomere 40:20:40 je možné sklopiť až do siedmich stupňov. V závislosti od polohy zadnej lavice a operadiel ponúka batožinový priestor objem až 675 litrov. Pri sklopených operadlách zadných sedadiel až 1 525 litrov. V kombinácii s voliteľným komfortným kľúčom môžete zadné dvere otvárať a zatvárať pohybom nohy pod zadným nárazníkom.

Audi Q3

Inteligentná konektivita a plne digitálne systémy

Toto rodinné SUV sa prezentuje plne digitálnou koncepciou ovládania a zobrazenia. Už v sériovej výbave disponuje MMI rádiom a digitálnym prístrojovým panelom s uhlopriečkou 10,25 palca, ktoré môžete ovládať prostredníctvom multifunkčného volantu. S najvyššou výbavou, ktorá zahŕňa MMI navigáciu plus, dodávanú na želanie, získate ďalší dotykový displej v uhlopriečkou 10,1 palca a vďaka hlasovému ovládaniu prostredníctvom prirodzenej reči vám ponúka vysoký komfort ovládania. Ukazovatele sa zobrazia na voliteľnom 10,25-palcovom virtuálnom prístrojovom paneli Audi virtual cockpit, vďaka čomu máte všetky údaje, ako napríklad funkcie MMI systému, rýchlosť a otáčky, priamo vo vašom zornom poli a ich zobrazenie si môžete konfigurovať tak, aby zodpovedalo vašim potrebám. O jedinečný zážitok z hudby sa postará Bang & Olufsen Premium Sound System, dodávaný na želanie.

Audi Q3

Agilita na ceste aj v teréne:
Jazdná dynamika

Obratné v meste, agilné na ceste prvej triedy, vyvážené na diaľnici - podvozok Audi Q3 vám ponúka široký rozsah odstupňovania prevodových stupňov. Ľahko tak zvládne všetky nerovnosti - aj vďaka dlhšiemu rázvoru. V závislosti od situácie jazdy, stavu vozovky alebo osobných potrieb sa dá charakteristika Audi Q3, na želanie, upraviť pomocou systému regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select. Ponúka šesť profilov - od výrazne komfortného cez výnimočne úsporný až po vyslovene športový. Asistent zjazdu z kopca, dodávaný na želanie, udržuje vopred nastavenú rýchlosť pri klesaní aj v strmých svahoch a aktivuje sa stlačením tlačidla. Veľkosť hliníkových diskov sa pohybuje od 17- respektíve 18-palcových až po 20-palcové od Audi Sport GmbH.

Audi Q3
Audi Q3

Komfort a bezpečnosť

Audi Q3 vás svojou výbavou nadchne aj pri asistenčných systémoch. Úplnou špičkou je adaptívny asistent pre jazdu, ktorý sa dodáva na želanie v kombinácii s automatickou prevodovkou S tronic. Integruje funkcie adaptívneho tempomatu, asistenta jazdy v dopravnej zápche a asistenta na vedenie v jazdnom pruhu. Vodiča tým podporuje pri pozdĺžnom a priečnom riadení, špeciálne pri jazdách na dlhé trasy ponúka výrazné zvýšenie komfortu.

Audi Q3

Progresívna technológia svetiel

Svetlomety Audi Q3 sú subtílne a smerom dovnútra sa zužujú do tvaru klina. V ponuke sú v troch rôznych prevedeniach, všetky s technológiou LED. Na želanie sa dodávajú Audi Matrix LED svetlomety. Ich vysoko adaptívne rozdelenie svetla lepšie osvetľuje cestu a súčasne prispieva k vyššej bezpečnosti a komfortu. Dynamické smerové svetlá podčiarkujú progresívnu technológiu svetiel - aj zadných.

Audi Q3

Väčšia dávka športového charakteru: model Edition

Ešte pred uvedením na trh ponúka spoločnosť Audi svojím zákazníkom model Edition, ktorý prichádza so širokým spektrom špeciálnej výbavy. Balík S line exteriér sa postará o výrazne športový vzhľad, pri ktorom sú mnohé detaily dodatočne farebne zvýraznené. Výbava zahŕňa tiež športový podvozok, 20-palcové disky a Matrix LED svetlomety. Exkluzívne sa Audi kruhy na maske chladiča a označenie modelu vzadu dodávajú v čiernom prevedení a mnoho ďalších doplnkov v exteriéri a interiéri.

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi Q3

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi Q3 k okamžitému odberu