Audi e-tron GT quattro

Čistý športový temperament a progresívny luxus. 

Dizajn Audi e-tron GT quattro predstavuje konzekventné stelesnenie elektrickej  mobility a jedinečnej DNA značky Audi. 

Výkon

350 kW

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,1s

Systém nabíjania

800 V

Budúcnosť tvoria nápady

e-tron GT quattro

 


Proporcie modelu, ktoré definuje plochá, široká karoséria a dlhý rázvor kolies, jasne prezentujú to, že sa tu stretáva športový temperament a každodenná všestrannosť. Skulpturálny dizajn karosérie stelesňuje silu a výkon. Plne variabilný pohon všetkých štyroch kolies quattro v spojení s elektrickým pohonom zabezpečuje inteligentné rozdelenie sily k jednotlivým kolesám. Pri dobrej trakcii poháňa vozidlo primárne predná náprava.

e-tron GT quattro

Voliteľné Matrix LED svetlomety s laserovým svetlom Audi sú neoddeliteľnou súčasťou progresívneho dizajnového jazyka. Tento jedinečný prvok tvorí výrazný svetelný podpis s modrým X laserového svetla Audi. 

e-tron GT quattro

Audi e-tron GT quattro demonštruje pokrok moderným spôsobom. Prezentuje športový temperament, exkluzívnosť a komfort. Športové sedadlá plus vpredu s integrovanými opierkami hlavy ponúkajú prostredníctvom výrazného bočného čalúnenia skvelé bočné vedenie v zákrutách a pri športovej jazde.

Nová dimenzia nabíjania

800 V lítium-iónová batéria integrovaná do podlahy vozidla disponuje mimoriadne vysokým výkonom - pri nabíjaní aj počas jazdy. V kombinácii so systémom rekuperácie dosahuje podľa metódy WLTP dojazd až 487 km.

Pre dojazd 100 km je energia nabitá za

cca 5 min.

Batéria je z kapacity 5% na 80 % nabitá za

22,5 min.

Dojazd (WLTP)

487 km

e-tron GT quattro

Naozaj rýchle nabíjanie. Audi e-tron GT quattro prezentuje svoj výkon aj pri nabíjaní: na 800 V nabíjacíh staniciach s výkonom až 270 kW - sériovo. Energiu na ďalších 100km nabijete za 5 minút. Asi za 22,5 minúty je batéria opäť nabitá z kapacity 5% na približne 80%. 

Potenciál, ktorý sa v Audi e-tron GT quattro ukrýva, jasne vidieť v jeho detailoch

Interiér ponúka vysokú úroveň všestrannosti v kombinácii s vysokou kvalitou. Z aerodynamicky optimalizovaných tvarov sa stávajú funkčné detaily. Od inteligentných otvorov pre prívod chladiaceho vzduchu vpredu cez aerodynamicky tvar podbehov kolies až po výrazný zadný difúzor. Efektívny a mimoriadne výkonný koncept vozidla dotvárajú voliteľné, aerodynamicky optimalizované disky. Potenciál, ktorý sa ukrýva v Audi e-tron GT quattro, jasne vidieť na jeho fascinujúcich proporciách a krivkách
Toto všetko sa ukrýva za čistým športovým temperamentom a  progresívnym luxusom vozidla Audi e-tron GT quattro.

Kontaktujte predaj Audi

Ponuka Audi e-tron GT quattro k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.