Audi A7 Sportback

Štyri kruhy. Jedna čistá línia
Nové Audi A7 Sportback

Charakteristický a jedinečný, taký je model A7. Od ostrých kriviek svetlometov s originálnou svetelnou grafikou cez predné partie so širokou jednodielnou maskou chladiča a siluetu modelov kupé až po skulpturálnu zadnú časť - Audi A7 Sportback je poslom revolučného dizajnu a súčasne disponuje génmi klasického systému quattro. To je dôkaz, že svojmu dizajnu sa dá zostať verný aj tak, že ho nanovo objavíte.

Audi A7 Sportback

Audi A7 Sportback Interier

Audi A7 Sportback

Audi A7 Sportback Interier

Audi A7 Sportback

Audi A7 Sportback Interier

Audi A7 Sportback

Audi A7 Sportback Interier

Nový priestor

Veľkorysosť dostala ešte väčší priestor. S vylepšeným priestorovým komfortom vzadu bez obmedzenia batožinového priestoru. S voliteľnou funkciou vyhrievania sedadiel vpredu a vzadu a predovšetkým s precíznym a vysoko kvalitným spracovaním v kvalite ručnej práce nájdete v Audi A7 Sportback.

Novodobý kokpit

Čistý, perfektne integrovaný akoby odliaty z jedného kusu. 10,1- a 8,6-palcový HD dotykový displej MMI High s dotykovou odozvou a vysokým rozlíšením je dokonale integrovaný v prístrojovom paneli a pre progresívnu koncepciu ovládania vytvára scénu, ktorú si zaslúži. V Audi A7 Sportback prostredníctvom horného displeja ovláda vodič systém infotainment. Spodný displej poskytuje prístup ku klimatizácii, komfortným funkciám a zadávaniu textu.

 

Digitálne riadené svetlo

V Audi A7 Sportback HD Matrix LED svetlomety, dodávané na želanie, prezentujú novú, jedinečnú svetelnú grafiku A7 a nadväzujú na tému digitalizácie. Dvanásť svetelných segmentov, ktoré oddeľujú úzke medzery, vyvolávajú asociácie s princípom binárnych číslic 0 a 1.

Objednajte si testovacie jazdu na novom Audi A7 Sportback

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi A7 Sportback k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.