Audi A6 Limuzína

Nadišiel správny čas. Nové Audi A6 Limuzína.

Keď je dizajn v súlade s efektívnosťou a športový charakter so štýlom. Keď idú inovácie ruka v ruke s precíznosťou a progresívna elegancia je zrejmá z každej krivky. Keď sa tvary dopĺňajú s funkciami a nad všetkým stojí pokrok. Potom má trieda business vozidiel nový vlajkový model: Audi A6 Limuzínu. Atletickejší ako kedykoľvek predtým. Suverénny ako vždy.

Audi A6 limuzína

Audi A6 limuzína

Audi A6 limuzína

Audi A6 limuzína

Audi A6 limuzína

Audi A6 limuzína

Audi A6 limuzína

Audi A6 limuzína

Športová elegancia. Z každej perspektívy.

Od širokej jednodielnej masky chladiča, cez bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu s chrómovými lištami, až k subtílnym svetlometom - predné partie modelu A6 Limuzína zaujmú progresívnosťou hneď na prvý pohľad. Ostrejšie bočné línie s výrazným rozšírením blatníkov zdôrazňujú gény modelov quattro. Vonkajšie spätné zrkadlá sú umiestnené na bokoch dverí rovnako ako pri športových modeloch. Línie strechy v štýle modelov coupé elegantne ústia do trojrozmerného tvaru zadných partií s charakteristickou lištou v hliníkovom prevedení.

Fascinujúce svetlá s výrazným dizajnom.

HD Matrix LED svetlomety s dynamickými smerovými svetlami, dodávané na želanie, urobia dojem dvomi spôsobmi. Ponúkajú optimálne osvetlenie cesty bez oslnenia vodičov v opačnom smere a umocňujú šírku predných partií Audi A6 Limuzíny.

Inteligentne využívaná inteligencia.

Budúcnosť tu a teraz: Spojenie vzájomne dokonale vyladených senzorov, kamier a algoritmov rozpozná a vyhodnotí vašu jazdnú situáciu, asistuje, ak si to želáte a zasiahne, ak už neexistuje iná možnosť. Sprevádzajte nás na ceste k autonómnemu zážitku z jazdy, aby ste už zajtra na nej mohli jazdiť.

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi A6

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi A6 Limuzína k okamžitému odberu