Audi A6 Avant

Mimoriadne všestranné. Nové Audi A6 Avant.

Skvelý priestorový koncept a priekopnícke digitálne systémy zabalené do dizajnu atléta: Nové Audi A6 Avant sa vo všetkých životných situáciách prezentuje ako víťaz. Športovo-elegantný zvonka, kultivovane veľkorysý vo vnútri, Avant je komplexne prepojený so systémami digitálnej doby a so svojimi inovatívnymi asistenčnými systémami nanovo vytvára štandardy v triede business vozidiel. Opäť.

Audi A6 avant
Audi A6 avant
Audi A6 avant
Audi A6 avant

Jedinečne dynamický. Originálny Avant.

Nižšie, širšie a hlbšie - predné partie nového modelu A6 Avant prezentujú silu a čisté línie na prvý pohľad. Výrazne rozšírené blatníky, skoro klesajúca línia strechy a ploché D-stĺpiky ešte viac podčiarkujú dynamiku proporcií a vytvárajú jedinečnú siluetu. Zadné partie intenzívne zvýrazňuje športový strešný spojler a charakteristická chrómová lišta. Pre atletické tvary s nekompromisne veľkorysým priestorom.

Dokazuje svoju veľkosť.

Nekompromisne komfortný: Optimalizovaná koncepcia priestoru v Audi A6 Avant ponúka vodičovi a cestujúcim väčší priestor v oblasti nôh, hlavy a ramien, no súčasne si zachováva obvykle veľkorysý objem batožinového priestoru. Operadlá zadných sedadiel s otvorom na prepravu dlhých predmetov delené v pomere 40:20:40 môžete podľa potreby sklopiť a priestor optimálne prispôsobiť svojim želaniam a potrebám. Bez ohľadu na to, či idete s rodinou a lyžiarskym výstrojom do hôr alebo na dlhú služobnú cestu: S batožinovým priestorom s objemom 565 až 1 680 litrov máte k dispozícii všetky možnosti.

 

Minimalistický dizajn. Maximálny komfort ovládania.

Na želanie dodávaný 10,1- a 8,6-palcový HD dotykový displej MMI High s dotykovou odozvou je dokonale integrovaný v prístrojovom paneli a doplnený veľkým 12,3-palcovým displejom voliteľného digitálneho prístrojového panela "Audi virtual cockpit". Široké možnosti personalizácie umožňujú až siedmim vodičom uložiť svoje preferované nastavenia do svojich individuálnych užívateľských profilov. Ústredné funkcie vozidla sa dajú umiestniť na požadované miesto na displeji MMI systému - rovnako ako pri smartfóne - potiahnutím a pustením konkrétnej funkcie. Praktické, komfortné a predovšetkým: jednoduché.

Ponuka Audi A6 Avant k okamžitému odberu