Audi A6 allroad quattro

Športový a exkluzívny – interiér

Vďaka veľkorysým rozmerom ponúka nové Audi A6 allroad quattro cestujúcim na všetkých sedadlách veľký priestor pre hlavu a na nohy. K dispozícii máte rôzne možnosti individualizácie. Rozhodnite sa napríklad pre voliteľný balík výbavy pre interiér "allroad" (na fotografii). Balík zahŕňa napríklad osvetlené prahové lišty s hliníkovými aplikáciami - predné s logom allroad. To nájdete aj na koženom čalúnení predných ergonomických sedadiel. Športový kožou čalúnený volant disponuje multifunkčným ovládaním, pádlovými ovládačmi a šedým kontrastným prešívaním. Pedále a opierka chodidla sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Ako ďalšie možnosti pre vytvorenie príjemnej atmosféry v interiéri Vám ponúkame viacfarebné obrysové a ambientné osvetlenie a balík "air quality".

Audi A6 allroad quattro
Audi A6 allroad quattro
Audi A6 allroad quattro

Flexibilné, silné, extrovertné. Audi A6 allroad quattro.

Audi A6 allroad quattro

Exteriér Audi A6 allroad quattro. Exkluzívne doplnky.

Dynamické línie, rozšírené prahy dverí a výrazná jednodielna maska chladiča v hliníkovom vyhotovení robia vonkajší vzhľad Audi A6 allroad quattro jedinečným. Exkluzívny ochranný kryt spodku vozidla, ktorý prechádza po celej šírke nárazníka je súčasťou exkluzívnej výbavy. Ďalšie akcenty vytvárajú strešný spojler a strešné lišty s vyššími mostíkmi.

Audi A6 allroad quattro

Nápadité a funkčné – svetlo

Tma je relatívna. Progresívny dizajn svetiel perfektne ladí s výrazným vzhľadom Audi A6 allroad quattro. Vozidlo je štandardne vybavené LED svetlometmi. Voliteľne sa môžete rozhodnúť pre HD Matrix svetlomety s dynamickou svetelnou animáciou a dynamickými smerovými svetlami - pre väčšiu bezpečnosť, vysokú funkčnosť a vysokú úroveň rozpoznania.

Audi A6 allroad quattro

Zažite digitalizáciu

Dôležité technológie infotainment sa nachádzajú priamo vo vašom zornom poli a sú umiestnené tak, aby ich ovládanie bolo pohodlné. Voliteľný digitálny prístrojový panel Audi virtual cockpit plus je plne digitálny displej s vysokým rozlíšením. Systém vám ponúka tri režimy zobrazenia. Voliteľná navigácia MMI plus vám ponúka prístup k službám Audi connect¹. Ovládať ich môžete prostredníctvom dvoch farebných displejov na stredovej konzole alebo hlasovými pokynmi.

Audi A6 allroad quattro

Intenzívny zážitok z jazdy

Audi A6 allroad quattro je skutočným všestranným talentom v prípade dynamiky jazdy a jazdného komfortu. Sériový pohon všetkých kolies quattro zabezpečuje lepšiu trakciu, vysokú bezpečnosť a agilné jazdné vlastnosti. Pneumatické pruženie s adaptívnymi tlmičmi automaticky reguluje výšku vozidla. So systémom regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select môžete aktívne ovplyvniť charakteristiku Audi A6 allroad quattro.

Jednoznačný off-road – exteriér

 

Audi A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro disponuje výraznými prvkami exteriéru, vďaka ktorým vynikne jeho off-road charakter. Predné partie upútajú predovšetkým jednodielnou maskou chladiča Singleframe: od základného modelu sa opticky odlišuje vertikálnymi lamelami masky chladiča, ako aj dizajnom bočných otvorov pre prívod chladiaceho vzduchu. Z profilu vyniknú farebne zvýraznené kryty podbehov kolies, prahy dverí so znakom quattro a strešné lišty s vyššími mostíkmi. Audi A6 allroad quattro je sériovo vybavený 18-palcovými diskami. Ponuka však siaha až k 21-palcovým diskom z programu Audi Sport. Zadným partiám dominuje špecifický allroad difúzor a ochranný kryt spodku vozidla. Spodná časť predného a zadného nárazníka, kryty podbehov kolies a prahy sú štandardne lakované v šedom matnom kontrastnom odtieni "Scandiumgrau". Na želanie môžu byť tieto prvky dodané aj v metalízovanom prevedení alebo vo farbe karosérie.

Ponuka Audi A6 allroad quattro k okamžitému odberu