Audi A4 Limuzína

Nevtieravý športový charakter. Audi A4 Limuzína.

Vďaka novému dizajnovému jazyku a takmer úplne novej karosérii sa športový charakter Audi A4 limuzíny prejaví viac ako kedykoľvek predtým: dynamickým, silným a atraktívnym vzhľadom. Kompletný balík dotvára exkluzívny a funkčne navrhnutý interiér, inovatívne technológie v oblasti digitalizácie, infotainment, asistenčné systémy a vysokovýkonné motory.

Športové z každej perspektívy

Audi A4 Limuzína prezentuje šport, emócie a prestíž. Sústredením sa na dynamické prvky quattro a vďaka harmonickým proporciám sú tieto atribúty viditeľné všade. Zadné LED svetlá vozidla spája chrómový pás a zvýrazňuje tým horizontálny tvar vozidla. Osadená plocha difúzora s integrovanými lichobežníkovými koncovkami výfukovej sústavy tvoria športový záver. Športová línia Audi A4 Limuzíny so širokými blatníkmi a výraznými prahmi pokračuje aj cez boky vozidla. Pri diskoch si môžete vybrať so širokej, čiastočne voliteľnej ponuky s veľkosťami od 16 do 19 palcov. V predných partiách tvorí výrazný celok hlboká a široká jednodielna maska chladiča, nárazník a výrazne široké otvory pre prívod chladiaceho vzduchu.

audi-a4-limuzina

Veľkorysý a exkluzívny – interiér

V interiéri Audi A4 Limuzíny zažijete veľkorysý priestor a usporiadanie prvkov, ktoré sú navrhnuté pre ľahké a intuitívne ovládanie. Napríklad plynulo prechádzajúci pás vetracích otvorov zvýrazňuje šírku vozidla, zatiaľ čo chrómová dekoračná lišta nad ním mu dodáva elegantný akcent. Veľký úložný priestor v stredovej konzole ponúka praktický priestor na odloženie dôležitých maličkostí. Sériové osvetlenie interiéru zahŕňa svetlá na čítanie, ktoré vpredu môžete ovládať senzoricky. Príjemnú atmosféru vo vozidle vytvoríte prostredníctvom jedného z voliteľných balíkov ambientného osvetlenia. Zvláštnosťou modelu Audi A4 Limuzína je naša modulárna koncepcia výbav. Ponúka väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy - vďaka čomu môžete kombinovať rôzne dizajnové balíky pre interiér a exteriér.

audi-a4-limuzina

Asistenčné systémy v pozadí

Pri jazde v Audi A4 Limuzíne vás podporujú asistenčné systémy5. Vybrať si môžete z voliteľných vopred nakonfigurovaných balíkov s rôznym zameraním, napríklad balík asistenčných systémov "Mesto". Tento balík kombinuje asistenčné systémy špeciálne pre mestskú dopravu, okrem iného parkovacie senzory plus a cúvaciu kameru. Asistent upozornenia na nebezpečenstvo pri vystupovaní, ktorý je tiež súčasťou tohto balíka, dokáže rozpoznať účastníkov cestnej premávky, ktorí sa približujú zozadu, a v prípade kolízie vás LED signálom upozorní na to, aby ste neotvárali dvere. Audi A4 Limuzína je sériovo vybavená systémom Audi pre sense city. Tento systém vás pri rýchlosti do 85 km/h varuje pred hroziacou kolíziou vizuálne, akusticky a čiastočným alebo núdzovým brzdením.

audi-a4-limuzina

Funkčné a výrazné – svetlo

Ďalším vizuálnym prvkom Audi A4 Limuzíny je progresívny dizajn svetlometov. Vďaka sériovým LED svetlometom so špecifickým dizajnovým podpisom je vozidlo jednoznačne rozpoznateľné. LED technológia sa priamo po naštartovaní postará o osvetlenie podobné dennému svetlu. Na želanie sa môžete rozhodnúť pre Matrix LED svetlomety s dynamickou svetelnou animáciou a dynamickými smerovými svetlami. Matrix LED technológia kombinuje kamerový systém s LED svetelnými zdrojmi a precíznou optikou. Systém vďaka tomu automaticky zacloní svetlo tak, aby neoslňovalo vozidlá pred vami a v protismere, zatiaľ čo všetky ostatné oblasti cesty sú plnohodnotne osvetlené. Keď vozidlo odomknete alebo zamknete, svetlomety na vás urobia dojem svetelnou animáciou. V zadných partiách disponujú LED svetlá na želanie tiež svetelnou animáciu a dynamickými smerovými svetlami.

audi-a4-limuzina

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi A4

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi A4 Limuzína k okamžitému odberu