AKČNÉ MODELY LIVE

MODELY ŠKODA SUPERB, KAROQ A KODIAQ V ŠPECIÁLNEJ EDÍCII LIVE
AKČNÉ MODELY LIVE

UŽITE SI EŠTE VIAC S EDÍCIOU LIVE

Naše parádne SUV modely a elegantný SUPERB získate teraz s mimoriadnou výbavou LIVE, ktorá prinesie do vášho života ešte viac zážitkov. Ku každému vám navyše pribalíme skvelú cenovú výhodu až do 3 000 €. Nečakajte, model LIVE a LIVE PLUS sú už pripravené k odberu.

AKČNÉ MODELY LIVE
AKČNÉ MODELY LIVE
AKČNÉ MODELY LIVE

BEZ STAROSTÍ

S financovaním ŠKODA Bez starostí získate prenájom auta s kompletným poistením, servisom a sezónne pneumatiky vrátane ich prezutia a uskladnenia. Rozhodnite sa pre ponuku ŠKODA Bez starostí a neplaťte nič vopred.

UŽITE SI ŽIVOT SO ŠKODA KAROQ LIVE >


Vždy keď sa srdce a rozum zhodnú, viete že ste na správnej ceste. KAROQ si svojou robustnosťou, no sviežim výzorom získal veľké množstvo fanúšikov, ktorí túžia po aute na každú príležitosť. Vo výbave LIVE teraz k nemu navyše získate množstvo komfortných výbavových prvkov, bez toho aby ste ich doplácali. Dostupný je ihneď.

AKČNÉ MODELY LIVE
AKČNÉ MODELY LIVE

< CESTUJTE ŠTÝLOVO SO ŠKODA SUPERB LIVE


Priestranný vo vnútri, dynamický navonok a precízny v každom detaile. To je SUPERB. Teraz ho získate aj s inteligentnými výbavovými prvkami, ktoré vyladia aj tú najmenšiu skúsenosť s ním do hladkej dokonalosti. Za akú cenu? Nižšiu ako počítate. Tak neváhajte, váš nový miláčik je okamžite dostupný.

OVLÁDNITE TERÉN SO ŠKODA KODIAQ LIVE >


Dynamická elegancia, obrovský batožinový priestor a až sedem sedadiel robia z modelu KODIAQ dokonalé spoločenské auto. No vždy, keď si chcete dopriať samotu, je pripravené priniesť vám dokonalý offroad zážitok. S výbavou LIVE si ho teraz užijete ešte viac. Váš nový spoločník na cesty je pripravený k okamžitému odberu.

AKČNÉ MODELY LIVE

Objednajte sa na testovaciu jazdu ešte dnes

Objednávka

Neváhajte a kontaktujte nás