Akcie

Šeková knižka ŠKODA 2018

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás. Ak vlastníte vozidlo ŠKODA Citigo, Felicia, Fabia, Rapid, Roomster, Octavia, Yeti alebo Superb, prvý raz zaevidované do 31.12.2014 (podľa osvedčenia o evidencii vozidla), je Šeková knižka plná zliav 2018 určená práve vám!

ŠKODA Extra

Získať nové auto so skvelou výbavou je teraz ešte jednoduchšie. Akčné modely ŠKODA EXTRA získate odteraz s bonusom až 1700 €, 5 ročným servisom alebo zimnými kompletmi zadarmo a navyše aj s ročným poistením pri využití značkového financovania na jednotku.

Užívajte si aj vy 5 rokov pohody

Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! K novému autu vám darujeme 5 skvelých výhod - záruku predĺženú na 5 rokov, profesionálnu servisnú starostlivosť na rovnaké obdobie, najvýhodnejšie financovanie, výbavu Paket plus grátis a zimné komplety alebo originálne príslušenstvo v hodnote od 300 do 750 Eur v závislosti od vybraného modelu.

LAST MOMENT - ponuka skladových vozidiel Audi

Získajte skladové vozidlá za výnimočné ceny. Špeciálna ponuka platí na všetky skladové modely Audi záväzne objednané najneskôr do 14.12.2018 alebo do vypredania zásob. Cenové bonusy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami Audi.

Šeková knižka Volkswagen 2018

Aj v roku 2018 vám značka Volkswagen prináša povinné čítanie pre vaše vozidlo. Šekujte a súťažte o Volkswagen na víkend a ďalšie skvelé ceny!

Audi šeková knižka

Aj v roku 2018 vám značka Audi prináša povinné čítanie pre vaše vozidlo. Najhodnotnejšia knižka vo vašej knižnici.

Oslávte 100 rokov jednotky na slovenskom trhu

Pred viac ako 100 rokmi sme začínali na dvoch kolesách, ale potom sme to skutočne rozbehli na štyroch. Boli sme pri tom, keď sa Česi a Slováci vydali na spoločnú cestu, aj, keď išli každý tou svojou. Sme hrdí, že sme jednou z vecí, čo ich spája. ŠKODA je už sto rokov jednotkou na slovenskom aj českom trhu. Oslávte to s nami limitovanou edíciou 100 vozidiel ŠKODA SUPERB s cenovou výhodou až 5 000 €.

ŠKODA SUPERB Sportline - financovanie na štvrtiny

Vlajková loď strednej triedy s dušou športového automobilu. ŠKODA SUPERB alebo SUPERB Combi v športovej edícii Sportline bude teraz vaša už od 29 900 Eur. A teraz môžete už aj na tento model využiť aj výhodné financovanie na štvrtiny.