Šeková knižka ŠKODA 2021

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás. Ak vlastníte vozidlo ŠKODA, prvý raz zaevidované do 31.12.2017, je ŠEKOVÁ KNIŽKA PLNÁ ZLIAV 2021 určená práve vám! Ponúkame vám cenovo zvýhodnené ŠKODA Originálne dielce, ktoré zaručia vašu bezpečnú jazdu.

SEAT zľavové kupóny 2021

Navštívte Moris Slovakia a získajte unikátne zľavové kupóny na Originál diely a príslušenstvo SEAT. Iba originál Vám zaistí najvyššie možné zachovanie hodnoty vozidla. Rozhodnite sa pre bezpečnosť bez kompromisov - vysoká kvalita, optimálna funkčnosť, rozmerová presnosť a dlhá životnosť.

Sezónna akcia Volskwagen leto 2021

Náš svet sa mení. Vychádzajúc z podivného a občas zložitého obdobia sa uberáme cestou k novému normálu. Otvárajú sa nové možnosti na objavovanie. Aby sme sa uistili, že využijete nové možnosti naplno, podporíme vás atraktívnymi zľavami na Originálne diely, príslušenstvo a lifestyle produkty Volkswagen.

Sezónna akcia SEAT Leto 2021

Pripravte svoj SEAT na letnú sezónu 2021. Buďte flexibilnejší, ako kedykoľvek predtým a nájdite si to pravé pre váš SEAT. Oslávte s nami mobilitu, radosť zo života a slobodu. Žite podľa svojich predstáv.

Sezónna akcia Audi Leto 2021

Pripravte sa s Audi na letnú sezónu 2021. Buďte flexibilnejší, ako kedykoľvek predtým a nájdite si to pravé pre vaše Audi. Oslávte s nami mobilitu, radosť zo života a slobodu. Vaša cesta pokračuje. S Audi.