Užívajte si aj vy 5 rokov pohody

Užívajte si aj vy päť rokov pohody. K novému autu vám pridáme 5-ročný servis, 5-ročnú záruku, paket PLUS a príslušenstvo v hodnote až do 500 € grátis.
Printer Friendly, PDF & Email
Užívajte si aj vy päť rokov pohody

5 ROKOV POHODY, 5 ROKOV BEZSTAROSTNEJ JAZDY!

5-ročný grátis servis

Doprajte svojmu novému autu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za ňu odvďačí spoľahlivosťou, bezpečnosťou a dlhou životnosťou. Aby ste sa nemuseli o nič starať, pridáme vám ŠKODA Service Care balík BASIC na celých 5 rokov (alebo do 75 000 km) zadarmo.

Viac informácií

Paket Plus gratis

Vyberte si k vami zvolenej konfigurácii navyše paket Plus a dostanete ho od nás grátis. Tieto pakety sú inšpirované predovšetkým vami, a preto obsahujú atraktívnu ponuku doplnkovej výbavy, bez ktorej sa na cestách určite nezaobídete.

Príslušenstvo až do 500 Eur

Úlohou našich vozidiel je predovšetkým dobre vám slúžiť, čo sa mnohokrát nezaobíde bez doplnkového príslušenstva. Za našimi doplnkami si stojíme a budeme radi, ak si z bohatého sortimentu ŠKODA Originálneho príslušenstva vyberiete to pravé.

Viac informácií

Predĺžená záruka 5 rokov

Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas trvania predĺženej záruky vyriešia naši servisní partneri.

Viac informácií

S našimi benefitmi môžete spolu ušetriť až 2900 €

Vyberte si z našich obľúbených modelov CITIGO, FABIA, RAPID alebo OCTAVIA a čaká vás bezstarostná jazda!

Ponuka neplatí pre akčné modely a limitované edície.