Srdce značky v novej, špičkovej forme.

ŠKODA OCTAVIA nastupuje s novou, elegantne tvarovanou prednou a zadnou časťou, radom vysoko moderných riešení pre asistenčné systémy, infotainmentom, konektivitou a s novými výbavami. 

Línie nového modelu ŠKODA OCTAVIA sú opäť o niečo ostrejšie, najmä v prednej časti. Na každej strane sa nachádzajú dva svetlomety, ktoré vytvárajú nový kryštalický vzhľad so štyrmi "očami". Na želanie môžu svetlomety svietiť aj s využitím technológie Full LED. Logo značky je teraz ešte výraznejšie, celá predná časť pôsobí mohutnejším, širším dojmom a vyžaruje silný charakter. 

S modernizáciou sa do modelu OCTAVIA dostávajú aj nové systémy infotainmentu. Všetky štyri, teda Swing, Bolero a navigačné systémy Amundsen a Columbus, teraz majú kapacitné displeje v sklenenom dizajne, ktoré reagujú už na ľahký dotyk. Columbus má displej s uhlopriečkou až 9,2 palca. Tento špičkový systém disponuje WLAN hotspotom a na želanie aj modulom pre SIM kartu s rýchlosťou LTE pre superrýchle pripojenie k internetu. 

Aj v oblasti konektivity ponúka prepracovaná ŠKODA OCTAVIA najmodernejšie riešenia. Súbor služieb ŠKODA Connect sa delí na Infotainment Online a Care Connect. 

Na špičku sa modernizovaná ŠKODA OCTAVIA dostáva aj v oblasti asistenčných systémov. Ponúkne technológie, ktoré boli doteraz dostupné len pre automobily strednej triedy. Novinkou je asistent pre jazdu s prívesom, ktorý preberá pri pomalom cúvaní riadenie. Systém Front assist doplnila prediktívna ochrana chodcov. Tiež parkovací asistent sa predstaví v novej, zdokonalenej verzii. Systémy Blind Spot Detect a Rear Traffic Alert pomocou radaru v zadnej časti istia auto pri prechádzaní z pruhu do pruhu a pomáhajú mu aj pri parkovaní smerom dozadu. Rear View Camera zaberá bezprostredné okolie automobilu a obraz prenáša na palubný monitor. 

S novou ponukou výbav pre ešte viac pohodlia.

ŠKODA rozširuje ponuku výbav a prináša do svojho bestselleru ešte viac pohodlia. Hodnotný interiér získava nové dizajnové prvky a vylepšené riešenia obsluhy. 

Vo výbavovej verzii Ambition je k dispozícii nová čiernohnedá kombinácia poťahov, palubná doska je celá v čiernom prevedení. Ostatné výbavové verzie dostali nové vzory poťahových materiálov. Vo výbavovej verzii Laurin & Klement dodáva ŠKODA dekoračné lišty vo dverách sériovo s ambientným osvetlením. Tenké svetelné vodiče vyžarujú decentné svetlo v jednom z 10 voliteľných odtieňov. 

Oblasť komfortnej výbavy prináša dve novinky - vyhrievaný volant a tri personalizované kľúče. Akonáhle vozidlo odomkne určitý držiteľ, sú vyvolané jeho individuálne nastavenia. Tie sa týkajú nielen mnohých oblastí obsluhy, ale aj voľby jazdného profilu, asistenčných systémov, vonkajšieho a vnútorného osvetlenia, klimatizácie Climatronic, systémov infotainmentu či elektricky nastaviteľných sedadiel. 

Cenník

Octavia a Octavia Combi

Akčný model Octavia Drive

 

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich predajcov

 

 

Partneri